Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sensitiivne Eesti
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
murjam
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sind ma ei vÔta oma meeskonda.
Ürita palju tahad. Sul oli omal ajal vĂ”imalus.
Ja ĂŒleĂŒldse, mine oma CC laste juurde.

ei tahtnud ma siis ega taha ka nĂŒĂŒd Cool

kas sa soovid, et ma lahkuksin Eesti Paganlikust Foorumist ja lÀheksin CC-laste foorumisse?
sel juhul oled sina adminn ja kontode kustutamise Ôigus on sul, mitte minul Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Sa vĂ”iksid mind nati tunda. Ja tead kĂŒll, kuidas ma kĂ€itun.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
niiiiih, saade vaadatud

oli suht selline suveĂ”htu saade, mis jumala eest ĂŒritatakse vĂ”imalikult sisutĂŒhi teha. nojah selline see eestlane on meil hetkel. aga pildis oli suht ropp vaadata ikkagi, hea et veel kuu ja tĂ€htedega torukĂŒbarat neile pĂ€he ei tahtnud panna. mingi kahtlane reality show oli proovitud sellest teha.

keegi midagi teha ei proovinud aga ehk seda ei nÀidatud

korra kiskus juba huvitavamaks kui see ĂŒks papi (nime ei pannud tĂ€hele) hakkas kosmusest ja sĂ”jamehest rÀÀkima aga ta kutsuti kiiresti korrale Razz

kuid vaatamata sellele oli see parim osa saatest sest seal oli mĂ”nus jĂ€lgida sellise tĂŒĂŒpilise eestlase reaktsiooni - ei minu stressi pole jne. lĂ”puks oli ka tĂŒĂŒpiline umbes nagu - kurat eks seal midagi ikka ole kah Razz
miks/mida eestlane nii vÀga kardab?
Millal see saade jÀlle on?
lola
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 1:02 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Wahya kirjutas:
niiiiih, saade vaadatud

oli suht selline suveĂ”htu saade, mis jumala eest ĂŒritatakse vĂ”imalikult sisutĂŒhi teha. nojah selline see eestlane on meil hetkel. aga pildis oli suht ropp vaadata ikkagi, hea et veel kuu ja tĂ€htedega torukĂŒbarat neile pĂ€he ei tahtnud panna. mingi kahtlane reality show oli proovitud sellest teha.

keegi midagi teha ei proovinud aga ehk seda ei nÀidatud

korra kiskus juba huvitavamaks kui see ĂŒks papi (nime ei pannud tĂ€hele) hakkas kosmusest ja sĂ”jamehest rÀÀkima aga ta kutsuti kiiresti korrale Razz

kuid vaatamata sellele oli see parim osa saatest sest seal oli mĂ”nus jĂ€lgida sellise tĂŒĂŒpilise eestlase reaktsiooni - ei minu stressi pole jne. lĂ”puks oli ka tĂŒĂŒpiline umbes nagu - kurat eks seal midagi ikka ole kah Razz
miks/mida eestlane nii vÀga kardab?
Millal see saade jÀlle on?

iga teisipÀev kell 20 00
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 8:13 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ei tahtnud ma siis ega taha ka nĂŒĂŒd

mis CC -ste foorumi hÀda peaks olema siis, et seal ei kÔlba kÀia?
Tagasi üles
murjam
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 9:11 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
ei tahtnud ma siis ega taha ka nĂŒĂŒd

mis CC -ste foorumi hÀda peaks olema siis, et seal ei kÔlba kÀia?

miskit pole hÀda Wink

sa lihtsalt ei sĂŒvene dialoogi korralikult Wink

mina see vastus oli kommentaar/seisukoht/tahteavaldus jÀrgmisele vÀitele:

Tokroda kirjutas:
Sind ma ei vÔta oma meeskonda.
Ürita palju tahad. Sul oli omal ajal vĂ”imalus.
Tagasi üles
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 11:49 am    Teema: Vasta viitega

VĂ€ga nĂ”rgalt tehtud saade oli. Saatejuhi rabelused jĂ€id kaadri taha, hea seegi. Reaalititele omast ehmunud olekut oli kĂ”igis osalenutes ja intervjueeritavad pĂŒĂŒdsid oma kĂ”ige lihtsama repertuaariga lĂ€bi ajada - no pool tundi (reklaam kah sinna hulka), pole eriti pikk aeg - 10 minutit nina peale. Aga saatejuht oleks pidanud teadma, mida tahab, mis formaadile kĂ”ige paremini sobib. Toimetatud saatesse ei tohi jÀÀda mingit mĂ€rki kodu- ja eeltöö puupudmise kohta (loodus- ja laadavaadetele oleks andnud siis korrigeerivat teksti peale lugeda).

Tulemus. Vaataja pidi end samastama juhusliku inimesega, kelle saatejuht kinni oli pĂŒĂŒdnud. Ja nĂ”ustutaksegi: oli midagi, aga ega ikka ei usu tegelikult.

TÔnu Aru. Laialivalguv, stiilis "vaatame, mis vÀlja kukub", aga kuna see stiil on vÀljaujumise taganud, siis miks mitte kasutada. Eks ta sai aru, et tegu on sellise hapukurgihooaja-TV-ga. Siin oleks tahtnud mÔnda Krayoni tsitaati saatejuhi hÀÀlega loodusvaate taustal kas alustuseks vÔi lÔpetuseks. Ning kui kasutatakse mÔistet "vaim", siis tuleks see ka antud konteksti kohaselt lahti seletada.

Tiit Teras. Palju kĂ€rpeid. Ta teeb tavaliselt kĂ”igi tÂčakrate analĂŒĂŒsi, aga siin oli mĂ”ni vĂ€lja lĂ”igatud - kas isikliku info vĂ”i lihtsalt ajanappuse tĂ”ttu. Asjaliku pusija (srry!) mulje.

Helle Anniko, Kirna nĂ”id. KĂ”ige sihikindlam selle korra esinejatest. Oskas teha kokkuvĂ”tlikult, viis jĂ€rjekindlalt lĂ€bi kliendi korteri kiirvaatluse. Aga kordused jÀÀvad vaatajatele alati rohkem meelde, kui udujutt. Tema pendel oli ka atraktiisvseim abivahend saates. Pinnapealsed seletused tulevad tervendajatele muidugi kahjuks. Praegu jĂ€i mulje, et teeme need tÂčakrad korda ja lĂ€hebki tervis heaks. Seda, et terviserikke pĂ”hjus tuleb otsida kaugemalt ja operatiivne sekkumine tagajĂ€rgedesse tavaliselt kauakestvat tulemust ei anna, vilksatas kĂŒll poolihÀÀli lĂ€bi, aga ĂŒks keskmine reaalitiTV vaataja seda ei kuulnud.

TV on eelkĂ”ige visuaalne meedia. Kui "Sensitiivse Eesti" mĂ”ni tulevane saatekĂŒlaline tahab ka endast mingit selgepiirilisemat muljet jĂ€tta, tuleb selle nimel nĂ€htavasti rohkem tööd teha ja saatemeeskonnaga lĂ€bi rÀÀkida. Taustad, kaadri kujundus, meeleolu.
Kati
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2007 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

seal saates on palju tĂŒhje sĂ”nu.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2007 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

miskit pole hÀda

sa lihtsalt ei sĂŒvene dialoogi korralikult

mina see vastus oli kommentaar/seisukoht/tahteavaldus jÀrgmisele vÀitele:

see on selge, et sa sinna ei sobi. aga mujale sobid
mis sa siis tahad sinna, kuhu ei sobi
mÔtetu
Tagasi üles
vÀikenÔid
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

TĂ”nu Aru ei tekitanud usaldust minus..pakkus mulle ka tasuta reiki 1 astme pĂŒhitsust..ĂŒtlesin Ă€ra
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group