Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Selline lugu siis
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
mulli paranoiast on asi kaugel Very Happy

mis selles mullis karta on?


Sinu häda ongi see, et saisaa sellest aru, et mida karta ja kardad igaks juhuks, eriti just seda mulliosa. Siuuke nakkava karjainstinkti moodi asi, et kui liialt ennast kuhugi vastu nühkida, ses sealt võib igasugu haigusi külge hakata.
Btw - mullimäng ei ole kaugeltki sama mängi, mis on Mehe ja Naise mäng. Aga ometi mäng, niiet pole hullu kedagi Laughing
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

irwe, mulle küll armumine probleeme e itekita v selle tunnistamine. selles suhtes tiba mööda läks see. ära mõõda mind mõõdupuuga millega teisi v ennast mõõdad.

no tõesti alguses mõtlesin, et otsiks palki enda silmist aga näed, nüüd tuleb veel vaata, et hakata tegelema murieli probleemide lahendamisega.

sussmees on küll tiba teine asi kui armunud mees Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tõesti ei saa aru, et mida seal karta v miks ma peaks kartma midagi mis kartmist ei vääri ja vat ei kardagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Ma tõesti ei saa aru, et mida seal karta v miks ma peaks kartma midagi mis kartmist ei vääri ja vat ei kardagi.

No ma seda räägingi.
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
irwe, mulle küll armumine probleeme e itekita v selle tunnistamine. selles suhtes tiba mööda läks see. ära mõõda mind mõõdupuuga millega teisi v ennast mõõdad.

no tõesti alguses mõtlesin, et otsiks palki enda silmist aga näed, nüüd tuleb veel vaata, et hakata tegelema murieli probleemide lahendamisega.

sussmees on küll tiba teine asi kui armunud mees Razz


no see, et ärplema kipud näitab, et ikka pisut valus on Cool ise palud mõõta ennast ja siis kiunud, et vale puuga mõõdetakse Rolling Eyes

on ka tiba erinevad asjad sussmees ja armund mees? too mõni erinevus Cool
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:

on ka tiba erinevad asjad sussmees ja armund mees? too mõni erinevus Cool
Mehe poolt vaadates tundub mulle sedasi, et kui mees armub, et midagi saada, on sussistumine automaatne, aga kui selleks, et läbi naise endas midagi realiseerida, siis on rõhk andmisel ja ei lähe pealkirja "suss" alla. Ühesonaga andmise-saamise pilt pisut erineva mustriga.

Emotsioon on täpselt sama ja vahetegemine suht raske.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

mitte, et ma sinuga nõus ei oleks aga kas sa tooksid mõne selgitava näite ka selle kohta, et mida mees "tahab saada" ja mida ta "annab"?
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

no mis mötet on proovida mööta pikkust margapuuga? ses suhtes jöudu, kui soovid nii. mulle ei pakkunud see tulemus huvi ja nuiasin, et proovi siis pikkust ikka pikkuse möötevahendiga mööta ja köik.

millal ma veel ärbelda jöudsin? tuleb enda ees müts maha vötta vist, teen nii palju asju, et ise ka aru ei saa - ärplen, kardan mulli, korjan nakkusi, kiunun jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Mehe poolt vaadates tundub mulle sedasi, et kui mees armub, et midagi saada, on sussistumine automaatne, aga kui selleks, et läbi naise endas midagi realiseerida, siis on rõhk andmisel ja ei lähe pealkirja "suss" alla. Ühesonaga andmise-saamise pilt pisut erineva mustriga.

Emotsioon on täpselt sama ja vahetegemine suht raske.


Naise poolt vaadates ei tea ma , milline on armunud mees. Kogemus puudub.

Aga kogemuste põhjal on "suss" mehed need, kes tahavad tõesti midagi saada ja kindlasti mitte midagi vastu anda Wink. Loomulikult enamasti nad ei saa ilma vastuandmiseta seda, mida ise naiselt tahavad ja siis nende reaktsioonid on järgmised:
1. teeb kõik, et naisele meelejärgi "näiliselt" olla, kuid seesmiselt peab end märtriks ja naist tulehargiks Laughing
2. räägib, et tema muudkui annab, aga naine pole seda väärt ja ei anna talle midagi vastu Wink. Otsib igal võimalusel üles naiste nn "veapunkte" ehk seda, mis teeb haiget, et saada naine lekkima ja nii loodab ta kätte saada seda, mida himustab. Ise nimetab ta seda naise õpetamiseks, valgustamiseks, suunamiseks, aitamiseks, vms (vastavalt mehe nö keelekasutusele erinev termin; VM-s siis puhastamiseks, ravimiseks, valgustamiseks).
Sussmehed tunnete ära kindlasti selle järgi, et ta igal võimalusel teistele räägib, kui halb, paha, kole, saamahimuline jnejne naine tal oli/on.


Mees, kes on mees ja mitte suss, ta austab naist nii temaga koos olles, kui ka siis, kui on mindud lahku. Ning millegipärast ei taha nad ka naises otsida üles neid va veapunkte, et nende abil naisel haiget teha. Ja kummalisel kombel austavad ka naised sellist meest.
Kui keegi mees kisab, et naine ei allu talle või et ei austa teda, siis on mees ise lihtsalt suss mees ja naine ei saagi teda austada Very Happy

Kui minult küsiks keegi, milline peab olema nö õige mees, siis ma vastaksin talle lihtsalt: tunneta, kas ta on hea iseenda, sinu ja maailma vastu Wink Icccccc aga seda ei lähe mitte keegi teiselt küsima, vaid tahab ike ise selle tõe avastada


Viimati muutis seda murjam (Nelj Juun 28, 2007 7:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

viplala arutlus oli päris huvitav

aga kuhu tõmmata piir? oletame, et mees tahab saada last. vahet pole kas see on tahtmine tekkis enne v peale armumist (kas saab armuda soovist n saada laps? noorus minus ütleb ei Razz). on see siis nüüd millegi tahtmine v enda realiseerimine läbi naise?

mina vaatan sussi kui lihtsalt üht isiksuse väljendusviisi (n tugev naine nõrk mees)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
mitte, et ma sinuga nõus ei oleks aga kas sa tooksid mõne selgitava näite ka selle kohta, et mida mees "tahab saada" ja mida ta "annab"?

Kauplemise objektideks on minu arust see, mida tok programmideks kutsub ja jõud neid ellu viia. See on nüüd jämedakoeline selgitus, aga väga peenelt ma ei erista kõike ja ei pea ka vajalikuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:

aga kuhu tõmmata piir? oletame, et mees tahab saada last.
On ikka küsimus.
Minu lapsed olid oodatud, aga tunnet "tahan last" pole kunagi olnud ja ei oska seda isegi ette kujutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

murjam, sa ikka võitled muudkui


muudkui võitled


nigu ull
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

sussmees = nõrk mees, siis nii ma saan teist aru?

sussolemine siis väljendub ainult naistega suhtlemisel? või on sellel mingeid tunnuseid ka meestel omavahel suheldes? (naine käseb mingile eriti vingele alfaisasele pasunasse anda ja siis suss peksab alfaisase vaeseomaks? Rolling Eyes - sussmees? aga kas nõrk ka või?)

miks mul vägisi kisub mõte sinna, et osad mehed on vaja tembeldada sussiks hirmust nende nn. susside ees, sest nood teisitimõtlevad "kapid" võivad sulle ühel hetkel muutuda lihtsalt eluohtlikuks ja siis pole sinu vaimsetest tõekspidamistest nagu suurt tolku kui ise sinine makarontsik oled Rolling Eyes
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

kuidas oodata last aga mitte tahta? jälle mingi duaalsus

nooh proovi siis midagi muud - armud naisesse ja tahaksid siis seda naist

kas midagi sellist võiks juhtuda?

ma vist sitt situatsioonide mõtleja Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

ja veel üks asi, mida ma olen tähelepannud, et siin sussmehe omaduseks kirjeldatakse. mees täidab naise tahtmist, sest see ei võta tal tükki küljest ära - ta ei tunne ennast millestki ilmajäetuna vaid tunneb rõõmu, et saab anda.

nn. vaimuisadel siin paistab rohkem olevat selline põrandaaluse partisani mentaliteet, et viisakusest räägitakse mida peab rääkima ja siis tegevus on vastutöötamine, et igasugune naise idee saaks läbikukutatud ja tõestatud oma paremus naisest.

paremust peab tõestama teatavasti sitem.
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

ahhh ma olen kunagi ammu juba väljendanud oma lembust murieli vastu Very Happy

see on nüüd sinu kujutlus asjast Very Happy väääga lahe

ma arvan, et suss ei pruugi olla füüsiliselt nõrk kuid selline asi, et mine nüüd ja anna niisama pasunasse, lõhuks sussi ära. Huvitav, mis siis sealt välja kooruks?

terves kehas terve vaim ja nõnda proovime ka käituda. mina kardan näiteks kohutavalt neid teisitimõtlevaid "kappe", tegelikult ma kardan veel igasugu asju nagu näiteks teisitimõtlevaid "riiuleid"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

tahtsin öelda just, et sussmehe firmalause on "Jahh kallis!"
ahsaaa raip nüüd just tuli ka hea näide filmiklassikast meelde
filmist "siin me olemest" sussmees "John lase vesi välja"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
ma arvan, et suss ei pruugi olla füüsiliselt nõrk kuid selline asi, et mine nüüd ja anna niisama pasunasse, lõhuks sussi ära. Huvitav, mis siis sealt välja kooruks?


inimestel on kombeks enne tegutseda ja õigustused pärast välja mõelda Cool
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 28, 2007 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
tahtsin öelda just, et sussmehe firmalause on "Jahh kallis!"
ahsaaa raip nüüd just tuli ka hea näide filmiklassikast meelde
filmist "siin me olemest" sussmees "John lase vesi välja"


alati ei pea nõustuma. omaette nähtus on aga et kunagi ei tohi naisega nõustuda Cool selline inimene on vägagi kergelt manipuleeritav Cool
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group