Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Maailma pÀÀstmine?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 10:19 am    Teema: Maailma pÀÀstmine? Vasta viitega

Maailma pÀÀstmine?
Aga kelle kÀest maailma pÀÀstetakse? Ikka ja ainult teise samasuguse maailma pÀÀstja kÀest.
Keskajal pÀÀstsid kristlased maailma ristisÔdade ja nÔidade/ teisiti mÔtlejate pÔletamisega.
NĂŒĂŒd pÀÀstavad samad kristlased maailma, demokraatia levitamisega. Moslemid pÀÀstavad maailma asju Ă”hku lastes
Need on kÔige nÀhtavamad mÀrgid maailma pÀÀstmise katsetes. Kuid oma plaan maailma pÀÀsta on igal inimesel.

Sallivus?
Inimesed on reeglina teiste suhtes sallivad. Aga ainult nii kaua kui teise inimese maailma pÀÀstmise plaan ei lÀhe vastuollu inimese maailma pÀÀstmise plaaniga.
Sama asja vÔib nÀha ka siin foorumis. Igas vormis. Ka minu poolt. Ma olen siiski inimene Razz
Mul on ĂŒks tuttav. Roheline. VĂ€ga salliv inimene. VĂ”ib isegi mingit kaaki Ă”igustada sellega, et Ă€kki on sellel kaagil vaja selles elus just sellist kogemust.
Aga kui teha vihje, et kas ikka tuuleenergia on just see kÔige Ôigem saan ma kohe teada, kes ma olen Wink Esimese hooga tehakse minule selgeks, et ma olen mingi mÔttetu tuumaenergia pooldaja.
Kuigi ma ei ole tuumaenergia poolt ĂŒhtegi sĂ”na paotanud.Razz

Ka minul on maailma pÀÀstmise plaan. Üks leebem/ pikkaajalisem, teine rĂ€igem/ kiire.
Aga kuna inimene on reeglina kÀrsitu siis kiire variant oleks selline:
Saata 99% inimkonnast kuskile Ă€ra. Kuna tĂ€napĂ€evased tehnilised vahendid lasevad neid "ĂŒle liigseid" saata ainult ĂŒhte kohta, siis tulekski nad saata sinna.
Ehk. Teisse ilma.
Alles jÀÀnud umbes 6 miljonile on siis vÀga palju ruumi ja resursse, et luua uus ja parem Question maailm.
Pole inimesi ei ole ka probleeme Razz

Aga kes pÀÀstab maailma pÀÀstjate kÀest???
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 10:33 am    Teema: Vasta viitega

kuna maailma pÀÀstmine on ĂŒks levinumaid sĂŒĂŒkompleksi kĂ€es pĂ”deva inimese haiguse vorme (ma olen nii halb, ma pean selle kuidagi suure heateoga kompenseerima - ma pÀÀstan Ă€ra terve maakera Razz ) siis see on kĂ”ige lihtsam viis saada palju inimesi korraga oma mĂ”ju alla Cool

esmalt tekitad talle sĂŒĂŒ ja siis hakkad teda sellest ravima - klassika - kristlus, eesti paganad jne Idea
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 10:42 am    Teema: Re: Maailma pÀÀstmine? Vasta viitega

.Raul. kirjutas:


Aga kes pÀÀstab maailma pÀÀstjate kÀest???


Siia teemasse oleks ehk proloogina sobinud ka mÔni nÀide pÀÀstjatest Wink
Nagu nĂ€iteks ĂŒks pÀÀstjate kirjeldus enda missjuuuuuuuuuunist:
haldjanool kirjutas:

muieks, kohus juba tÔesti kÀib.
mĂ”ningate ĂŒle.
see toimub nullis.
ja kohtu osusest sĂ”ltub, kas vaagitav saab jÀÀda taassĂŒnniahelasse vĂ”i kukub sealt vĂ€lja.
asja vaagivad planeedi kÔrgemad jÔud lÀhtuvalt universumi seadustest.
teema on aktuaalne, sest hĂŒpata saavad vaid need, kes on kehastunud ja kogu see ĂŒlejÀÀnud mansa ĂŒritab kah pugeda lĂ€bi sĂŒnnikanali kohale.

sealt ka see titebuum.
siiski.
putukaaldis olijate kehastumist on kÔvasti piiratud, et anda suurem vÔimalus asjalikele.
(kuigi mÔni putuka aldis kuju poeb ikkagi lÀbi).
siiski, enamus sitapĂ€id arvatskse taaskehstustsĂŒklist vĂ€lja.
Tagasi üles
Wahya
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 10:49 am    Teema: Vasta viitega

kuna vaba teema

ma ei viitsi hakata juurdlema sĂŒĂŒkomplekside ĂŒle

aga ĂŒhest kĂŒll aru ei saa

kuidas saab keegi olla nii sussmees kui raul

taotluslik Àpu?


ilusat alanud suve!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 11:40 am    Teema: Vasta viitega

see sussiteema puudutab ka ĂŒldjuhul ainult susse Laughing hirm olla suss ja igalpool nĂ€evad rĂŒndavaid susse Razz hea manipulatsioon kĂ”ik sussid ĂŒhe saapa alla saada Razz
Tagasi üles
Wahya
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

mul ĂŒks sĂ”ber, muidu tĂ€itsa normaalne sĂ€ga aga kui asi naistesse puutub, siis on ikka suss mis suss. tööga saab hakkama, eluga kah aga vat naistega on null. tegelt tal oli suht kaua ĂŒks tĂ€itsa tore tibi aga see ta sussiks tegi ja siis vaesekese sĂŒdame murdis (vist). ning poiss pole vist ikka veel taastunud aga aastaid on juba palju möödunud. isegi viin ei aita ja see nĂ€itab, et asi on tĂ”sine.

liig vÔimukas naine = sussmees

vÀgisi topiks siia ka selle naiste diagnoosi sisse. pidevalt on raulil kedagi naist vaja, kellega nÔu pidada, kes midagi sosistab, siis mingid ihaldusobjektid jne no ei saa hakkama ise. Annab oma paroole jms naistele vaatamiseks jms, lunib hinnangut oma tegevustele jne.

ma isiklikult ikka hoian pöialt, et raulist asja saaks, et Àkki siis oleks vÔimalus ka minu sÔpra kuidagi aidata. nooh, et nagu narkosÔltlane rÀÀgiks oma kogemusest sÔltuvusest vabanemisel.

rĂŒndav suss Very Happy bĂ€hÀÀhĂ€hĂ€hÀÀÀÀ
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Wahya
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

nÀÀÀh nĂŒĂŒd unustasin ĂŒhe asja kirja panemata

mÀngud ja mÀngurid

kui kÔik mis teha suudata on mÀng ja mitte midagi enamat, siis ple see enam mÀng vaid teie reaalsus Very Happy

mÀng on lapse töö
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Inimene kes ei suuda mÀngida on hukkule mÀÀratud ...
SÔna otseses mÔttes lÀheb kasti ...
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 12:41 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
vÀgisi topiks siia ka selle naiste diagnoosi sisse ...
Mis teha. Mu seksuaalne orientatsioon on hetro.
Tagasi üles
Wahya
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

totu

diagnoos oli - suss naiste kĂ€es. mitte seotud seksuaalse orientatsiooniga (hetro v petro) sa suure osa oma mehelikkusest maha parseldanud nvnaa ja hetkel vist selline transa. Ă€ra nĂŒĂŒd isiklikult vĂ”ta.

mĂ€ng on mitte tegelikkus (tegelikkuse mudel/simulatsioon mÀÀratud parameetritega) aga see ei ole kohustus. mĂ€ng kaotab alati tegelikkusele, seep ei saa mĂ€ngida nendega kes seda ei soovi (ok, saab aga sa kaotad lihtsalt). saab kĂŒll ĂŒritada teisi mĂ€ngu tĂ”mmata ja mida rumalamad nad on seda lihtsam see on. mĂ€ngu eesmĂ€rk oleks laias laastus maksimeerida kasu situatsioonist (Ă”ppida mĂ€ngust ja rakendada seda tegelikkuses).
mÀngu teooriat vÔiks ju ka puudutada aga seda sa ei abla vist eriti ega ka mina rohkem kui endal vaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

See on mÀng, et harjutan mÀngu.

Mis puutub mĂ€ngimisse mittesoovijatega, siis seda pole lihtsalt olemas. MĂ€ngida saab alati vaid soovijatega (vahet pole, kas nad tunnistavad, et on soovinud vĂ”i ei). MĂ€ngu tĂ”mbamine ei ole seotud kĂŒll mitte rumalusega vaid sellesama tunnistan/ei tunnistan sooviga mĂ€ngida.
Mis puutub tegelikkusesse, siis ka see on mÀng. Inimese loome (nÀiteks inimese loodud seaduste nÀol) annab selelle lihtsalt 'pÀris elu' nimetuse.
ÜhesĂ”naga - on inimesi kĂŒll, kes mĂ€ngivad seda nn 'lihtsalt mĂ€ngu' ja ĂŒsna osavalt - aga siis keeravad teise kĂŒlje, teatavad, et 'seiole ju pĂ€ris elu' ja lĂ€hevad ja mĂ€ngivad oma pĂ€riselu sees edasi - kusjuures sitemini kui siis, kui neil pole olnud peal programmi nimega 'sen mĂ€ngult'.
Tagasi üles
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

No minu arust on olemas fĂŒĂŒsika seadused ja keemia reaktsioonid.
ÜlejÀÀnud on kĂ”ik mĂ€ng ju. Erinevad on lihtsalt mĂ€ngu nimed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

MÀngu tulemust on vÔimalik ette nÀha arvestades seaduseid.
Ka mÀngijate arvu saab teada tundes seadust.
Loeb see seadus, millises maailmas mÀng kÀib.
Tagasi üles
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Mai tea kĂŒll seaduseid kui selliseid.
Ma tean, et kui teha kindlaks rollid siis on vÔimalik vaadata kuhu mÀng jÔuda vÔib.

Sul oli tegelt see postitus tarkust tÀis, kuid mul lÀheb seedimiseks natuke aega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

Seadus kui loits, kui mĂ€ngu kirjeldus, kui mĂ€ngu prototĂŒĂŒp/mudel.

Huvitav, et ma ennem sind mÀrganud ei ole. Twisted Evil
RÀÀgi veel midagi mÀngudest. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Wahya
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

rumalaid inimesi saab kergemini meelitada osalema mÀngus mille reegleid jms nad ei tea. seda siis pÀriselu mÀngus.


aaaa, Àkki sa krissu ei mÔista/nÀe pÀriselu ja sealseid mÀnge?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Seadus kui loits, kui mĂ€ngu kirjeldus, kui mĂ€ngu prototĂŒĂŒp/mudel.


MĂ€ngu kirjelduse (ehk vĂ”imaluste arvu) annab maailma omanik. Kui tahad vaadelda rolle, siis maailmas, kus on enim vĂ”imalusi, kĂ€ib rolliderohkeim mĂ€ng. Maailm, mis ei vĂ”imalda paljut, selles on ĂŒsna ĂŒheĂŒlbaline tegevus ja osalisi vĂ€he. Kui sa maailmas toimuvasse mĂ€ngu ei ole omale sisenedes rolli ise kinnitanud, siis see kinnitatakse sulle. Seega rolli vĂ”ib saada vĂ”i vĂ”tta. Tegelikult on vĂ€ikse osalisarvuga mĂ€nge rohkem.

Ühtlasi on pĂ”nev vaadelda ka mĂ€nge mĂ€ngus.
Suuremate vÔimaluste arvuga mÀngudesse talub maailma omanik (ja mÀngu looja) ka seda, kui rolivÔtjad ise mÀnge mÀngu sisse juurde loovad.
Tagasi üles
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kas mitte rollide arv ka ei ole piiratud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
rumalaid inimesi saab kergemini meelitada osalema mÀngus mille reegleid jms nad ei tea. seda siis pÀriselu mÀngus.


aaaa, Àkki sa krissu ei mÔista/nÀe pÀriselu ja sealseid mÀnge?


"Mind meelitati" on ĂŒks osavamaid kaitseid neile, kes ei tea mida nad teevad.
Meelitada kedagi midagi tegema saab ainult seetĂ”ttu, et tal on kiim ennast esile tĂ”sta kuidagigi. See, kes ei taha auhinda saada ning ei hooli selle vÀÀrtusest ĂŒlduse silmis, ei lĂ€he seda vĂ”tma. Edukaimad muide on need, keda pole meelitatud aga nad on lihtsalt enda jaoks tahtnud seda teha. Ja auhind antakse talel, et ĂŒldsus saaks ka laias kĂ”laplaanis sellest osa, mida see keegi on teinud.

'PĂ€riselu' ja selle mĂ€nguseadus on inimese loome ja suuremast seadusest kokku kammitsetud ring. Ma kavatsen seda avardada, ei muud. Ja otseloomulikult ma tean, et sĂŒsteemi muutmiseks peab sĂŒsteemi sisenema - no ma olen seal igat pidi.
Tagasi üles
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ma hakkasin mĂ”tlema, et kui vĂ”rrelda mĂ€nge programmidega siis, vĂ€hemalt minu kirjelduses on vĂ”imalik programme tappa/vĂ€lja lĂŒlitada. Siis kuidas nende mĂ€ngudega on?
Kas mÀngu tapab mÀngu looja vÔi mÀngu kuningas? Sest vahest vÔivad mÀngus kuningad muutuda ju.
Kuid samas mulle meenub ĂŒks mĂ€ng, kus osalised mĂ€ngisid mĂ€ngu, et mĂ”tlevad hĂ€sti kaua, tegelt oli neil otsus ammu juba tehtud, algul alateadlikult pĂ€rast teadlikult kuid ikka mĂ€ngisid edasi. Ühel hetkel sain asjale pihta ja siis sain ka mĂ€ngu Ă€ra lĂ”petatud.
Et siis ikkagi vist mÀngu kuningad vist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group