Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kui naine armastab meest.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 9:13 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
muriel kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Muriel.
Palu oma guru, et kirjutaks paar kuulikest lolluse vastu.


sulle või? Rolling Eyes
Mina ei ole kuulikeste usku.
Sinu jumal on kuulike. Seega Sina pead tarvitama neid.


vaata isegi loomad söövad neid kui haiged on ja saavad terveks. neid on raske uskumises süüdistada Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 10:25 am    Teema: Vasta viitega

Vaesed loomad.
Nii, et te ahistate loomi ka oma kuulikestega.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vaesed loomad.
Nii, et te ahistate loomi ka oma kuulikestega.


mhmh Laughing loomad on häppid, inimesed on häppid ja üldiselt keegi ei kurda. aga mida sul on ettenäidata? pidev ving teemal kuidas kõik on sead ja värdjad ja petavad sind. ja muideks ma pole ühtegi paranenut (loe sinu poolt terveks ravitud inimest ) näinud aga vastupidi on fakte kuhjaga. et millega tegeled mees kui tohib küsida?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

Tead, miks ma sind nende kuulikestega mõnitan.
mul siin oli klient, kelle elu ja tervis oli nende kuulikestega persse keeratud. Ma muideks tegin ta korda.
jah idee, mida tutvustatakse on küll õige. Väikeste kogustega harjutatakse, trennitakse imuunsussüsteem. Aga neis kuulikestes on üks lisa, mis tapab inimese mentaalvälja. See on muideks pilukate programm hävitada valge inimene.
Ja sinu pealt on selgelt näha kuulikeste mõju. Su mõtlemine on kadunud. Sa oled täiuslik zombi. Propageerid kuulikesi nagu padukristlane kuulutab, et kõik hea on jeesusest.

Ja see looma jutt on täielik pull sitt.
looma ja inimese organism on täiega erinevad asjad. Mis inimesele tervislik võib looma tappa. Anna näiteks hobusele maiust. Ta sureb ära.
Seega see loomade jutt reetis täiega sinu zombilikuse.
ja valetaja oled ka. Alguses oli mul tõesti illusioon, et sa ei valeta.

Seega kes vähegi loogiliselt suudab mõelda, näeb, et oled propaganda masin.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

sinu jutt on täielik pullisitt. sinu juures ei saa olla käinud ühtegi inimest, kelle tervise oleksid kuulikesed persse keeranud. sellisel juhul oled ka sina mao surmas süüdi, sest sina olid viimane kellelt ta abi otsis.

ja mis kõige tähtsam: kuulikesed on pärit Saksamaalt. selle meetodi avastas Hanhemann 200 aastat tagasi kui oli tüdinenud praktiseerimast meditsiini, mille tulemusena inimesed surid. sest ta avastas, et mida nõrgemat kogust medikamenti ta inimesele annab, seda paremini inimene terveneb. ta oli apteeker lõpuks, sest aadrilaskmine oli tema jaoks liiga ränk ning apteekrina töötades ta avastas homöopaatia. homöopaatia on eksisteerinud meditsiini kõrval sama kaua kui meditsiin ning tänapäeval juba arvatakse, et see on tuleviku meditsiin, sest ravib inimese terveks ilma skalpellita. (loomulikult ei ravi ta diabeeti ega äralõigatud kehaosi aga kõige muuga saab homöopaatia hakkama).

kriitika oleks asjakohane küll aga paluks argumente ka, mitte "mul üks klient rääkis" (pealegi olen korduvalt kuulnud kuidas sa alahindad inimesi ja räägid oma kliente häbematult taga).
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
looma ja inimese organism on täiega erinevad asjad. Mis inimesele tervislik võib looma tappa. Anna näiteks hobusele maiust. Ta sureb ära.
Siis on inimese ja inimese organismid kah täiesti erinevad.
Mida üks suudab sisse ajada võib teise tappa. Või ajab vähemalt öökima.
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Tokroda kirjutas:
looma ja inimese organism on täiega erinevad asjad. Mis inimesele tervislik võib looma tappa. Anna näiteks hobusele maiust. Ta sureb ära.
Siis on inimese ja inimese organismid kah täiesti erinevad.
Mida üks suudab sisse ajada võib teise tappa. Või ajab vähemalt öökima.


inimese ja inimese organismid ongi täiesti erinevad. iga inimene on individuaalne ja ravi peab ka olema individuaalne.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
sinu jutt on täielik pullisitt. sinu juures ei saa olla käinud ühtegi inimest, kelle tervise oleksid kuulikesed persse keeranud. sellisel juhul oled ka sina mao surmas süüdi, sest sina olid viimane kellelt ta abi otsis.

ja mis kõige tähtsam: kuulikesed on pärit Saksamaalt. selle meetodi <a>avast</a>as Hanhemann 200 aastat tagasi kui oli tüdinenud praktiseerimast meditsiini, mille tulemusena inimesed surid. sest ta <a>avast</a>as, et mida nõrgemat kogust medikamenti ta inimesele annab, seda paremini inimene terveneb. ta oli apteeker lõpuks, sest aadrilaskmine oli tema jaoks liiga ränk ning apteekrina töötades ta <a>avast</a>as homöopaatia. homöopaatia on eksisteerinud meditsiini kõrval sama kaua kui meditsiin ning tänapäeval juba arvatakse, et see on tuleviku meditsiin, sest ravib inimese terveks ilma skalpellita. (loomulikult ei ravi ta diabeeti ega äralõigatud kehaosi aga kõige muuga saab homöopaatia hakkama).

kriitika oleks asjakohane küll aga paluks argumente ka, mitte "mul üks klient rääkis" (pealegi olen korduvalt kuulnud kuidas sa alahindad inimesi ja räägid oma kliente häbematult taga).
Esiteks Sa ei lugenud minu posti üldsegi läbi. Alustame sellest, kes sind nende kuulikestega varustab?
Ega Sa kogematta maole kuulikesi ei andnud?
ja oma kliente ma küll ei avalikusta. Mulle piisab sellest kogemusest, et panna kahtluse alla See sinu ettevõtmine.
Sina laimad mind, et ma suhtun klientitesse halvast. ma pole isegi sinusuguse roti probleeme avalikustanud. Jah Sa süüdistasid mind selles alusetult ja alatult.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

KULLA MEES. minu kuulikesi müüakse välismaal apteegis aga lähim koht kust ma neid toon asub Lätis Homöopaatilises apteegis. Laughing

ma saan aru, et sa vigised siin mingi telefoninumbri pärast, mis ma stereobrainile andsin? ma andsin professionaalse inimese numbri, et kui soovib siis kasutab, kui ei siis jätab tähelepanuta. milles probleem? marss ründas või? vabandust Laughing
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

kuulikesed on ettekääne.
Aga ma Sain endale vajaliku info kätte.
ja rohkem Sa mind ei huvita.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tead, miks ma sind nende kuulikestega mõnitan.


mõnita palun veel, sest ainus keda sa siin sellega mõnitad oled sinaise oma võhiklusega Laughing
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
kuulikesed on ettekääne.
Aga ma Sain endale vajaliku info kätte.
ja rohkem Sa mind ei huvita.


mhmh Laughing sain juba aru. kasutasin juhust, et sind natuke harida Razz
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Jah Sa süüdistasid mind selles alusetult ja alatult.

Sinult õpitud? Rolling Eyes
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 11:54 am    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
....ma saan aru, et sa vigised siin mingi telefoninumbri pärast, mis ma stereobrainile andsin? ma andsin professionaalse inimese numbri, et kui soovib siis kasutab, kui ei siis jätab tähelepanuta. milles probleem? marss ründas või? vabandust Laughing


Shocked

Mitte ei mõista, miks tokroda sellest leili peaks minema, et sa selle numbri mulle privasse saatsid? Tänasin sind selle eest ja jätsin asja enda arust nagu enese teada. Millest selline väide nüüd? Väga põnev oleks teada..
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

kui naine armastab meest...
Tagasi üles
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 1:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mountain kirjutas:
kui naine armastab meest...

...kõik tööd teeb ära ta eest
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

stereobrain kirjutas:
muriel kirjutas:
....ma saan aru, et sa vigised siin mingi telefoninumbri pärast, mis ma stereobrainile andsin? ma andsin professionaalse inimese numbri, et kui soovib siis kasutab, kui ei siis jätab tähelepanuta. milles probleem? marss ründas või? vabandust Laughing


Shocked

Mitte ei mõista, miks tokroda sellest leili peaks minema, et sa selle numbri mulle privasse saatsid? Tänasin sind selle eest ja jätsin asja enda arust nagu enese teada. Millest selline väide nüüd? Väga põnev oleks teada..


mitte keegi teine tokroda lähiümbrusest (sest mittekeegi neist pole mind isegi näinud mitte) ei saanud kurta midagi mingite kuulikeste kohta - sina olid ainus. järeldasin selle vingumise peale, et oled käinud tokrodale kurtmas, et ma sind ründan mingite kuulikestega...

ma ei väida, et see nii oli vaid mulle tundus, et see nii oli. vabandust kui eksisin.
Tagasi üles
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
ma ei väida, et see nii oli vaid mulle tundus, et see nii oli. vabandust kui eksisin.


Mina ei suhtu homöopaatiasse põlgusega. Seega ei olnud mul põhjust ka viriseda. Aga see selleks. Olen ise kah vahest ekslike tundmuste orki lennanud. Öeldakse, et see pidavat inimlik olema. Case closed, ma loodan.
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2007 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

stereobrain kirjutas:
Case closed, ma loodan.


no surgime veel natuke ikka...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 22, 2007 11:11 am    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
mitte keegi teine tokroda lähiümbrusest (sest mittekeegi neist pole mind isegi näinud mitte) ei saanud kurta midagi mingite kuulikeste kohta - sina olid ainus. järeldasin selle vingumise peale, et oled käinud tokrodale kurtmas, et ma sind ründan mingite kuulikestega...

ma ei väida, et see nii oli vaid mulle tundus, et see nii oli. vabandust kui eksisin.
Appi, kui zombi sa võid olla. Igalpool avalikult propageerib kuulikesi ja nüüd imestab, kust ma seda teada sain.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group