Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kui naine armastab meest.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:15 am    Teema: Kui naine armastab meest. Vasta viitega

Täna sain ma tõesti ¹oki, positiivses mõttes. Minu juurde jäi ööseks üks tütarlaps (ta jäi transpordist maha). Kuna ta ei pidanud hommiku vara üles tõusma, siis ma jätsin ta koju rahulikult magama. Ise läksin tööle. Tööl oli imelik tunne. Järsku tundsin: „kui mõnus on, kui majas naine on“ ise mõtlesin, et olen vist lolliks läinud. Aga kui koju jõudsin, siis avastasin, et tuba on ilusti ära koristatud (tütarlaps oli lahkunud). Ja mis kõige huvitavam. Minu isikupära oli säilinud, ei olnud mitte mingit võõrast meesaspekti. Ma istusin maha. Mu silme eest voolasid mineviku naised läbi. Mis mu kogemus rääkis? Tavaliselt, kui naine majja tuleb, siis lüüakse mull peale, topitakse tuba sitta (võõrast meesaspekti) täis. Tulemuseks: käi karkudega mööda tuba ja siis naine möliseb, et ta ei viitsi mu järel koristada. Ma olen 40 aastane ja esimest korda elus tundsin, et keegi must hoolib. Teate see andis kohutavalt indu, et edasi tööd teha. Ma ise tundsin ennast nagu tühjaksväänatud sidrunina. Hommikust õhtuni ole mingi sita laviini all ja püüa sellistes ebainimlikes tingimustes midagi luua ja kaitsta noori. Ja kui suudatki veel millegiga hakkama saada, siis anna või otsad. Aga see sündmus oli nagu vesi mu kuivanud hingele. Mul tekkis jälle tööind. Hing lõi uuesti roheliseks.
Aga mis muga nüüd juhtus? Mind rikuti vist ära. Mu silmad avanesid ja ma näen, et naised ei armasta omi mehi. Nad roomavad vana surnud juudi äriprogrammide järgi. Ja mingi india poolahvi-poolinimese eluka mustrit ahmitakse sisse. Ja siis haaratakse raudsest egregorist mingeid solkmeid, mida mõnuga lutsitakse. Ja mehi sunnitakse neid naisi teenima. Ma ei taha enam selliste mõrdadega tegemist teha. Oksele ajab.
Ma tahan sellest jõledast maailmast lahti saada ja ehitada normaalne, ilus maailm, kus mees on mees ja naine on naine, kus puuduvad väärakad transad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Halleluuja Exclamation
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:22 am    Teema: Vasta viitega

nujah kui lammutamiseks läheb siis olen mina ka käppas;)Ehitamiseks olen ma veel liiga noor haha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:32 am    Teema: Vasta viitega

awww toki nii nunnu Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:35 am    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
nujah kui lammutamiseks läheb siis olen mina ka käppas;)Ehitamiseks olen ma veel liiga noor haha.


Masiin jäin mõtlema, et miskasu sellest Tokile kll on, kui sa tema maailma aitad tal ehitada ja omaoma ikka ei oska teha kuidagi?
Tagasi üles
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:35 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen veel suhteliselt kogenematu (kahtlemata kõvasti kogenum ja edasi arenenud, kui kuu-kaks tagasi), kuid lammutada võiksin ma ka. Samas, kui ma juba lammutada suudaksin, siis teine poolus leiaks loova rakenduse. Smile

Ja kui mitte muud, siis praktikat saaks ikka. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:36 am    Teema: Re: Kui naine armastab meest. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Täna sain ma tõesti ¹oki, positiivses mõttes. Minu juurde jäi ööseks üks tütarlaps (ta jäi transpordist maha). Kuna ta ei pidanud hommiku vara üles tõusma, siis ma jätsin ta koju rahulikult magama. Ise läksin tööle. Tööl oli imelik tunne. Järsku tundsin: „kui mõnus on, kui majas naine on“ ise mõtlesin, et olen vist lolliks läinud. Aga kui koju jõudsin, siis avastasin, et tuba on ilusti ära koristatud (tütarlaps oli lahkunud). Ja mis kõige huvitavam. Minu isikupära oli säilinud, ei olnud mitte mingit võõrast meesaspekti. Ma istusin maha. Mu silme eest voolasid mineviku naised läbi. Mis mu kogemus rääkis? Tavaliselt, kui naine majja tuleb, siis lüüakse mull peale, topitakse tuba sitta (võõrast meesaspekti) täis. Tulemuseks: käi karkudega mööda tuba ja siis naine möliseb, et ta ei viitsi mu järel koristada. Ma olen 40 aastane ja esimest korda elus tundsin, et keegi must hoolib. Teate see andis kohutavalt indu, et edasi tööd teha. .
Sul on lihtsalt olnud valed naised ....

Sama tunnet ma olen nii mõnegi naisega tundnud ...
Tagasi üles
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:39 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
mel kirjutas:
nujah kui lammutamiseks läheb siis olen mina ka käppas;)Ehitamiseks olen ma veel liiga noor haha.


Masiin jäin mõtlema, et miskasu sellest Tokile kll on, kui sa tema maailma aitad tal ehitada ja omaoma ikka ei oska teha kuidagi?


ma mütlesin ,et tuleks luua nagu uus maailma kord.ja mina hakkan rämpsu pühkima.tok las jändab jah oma maailmaga.Aga ma mõtlesin nagu globaalselt maailma vallutamist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:40 am    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
Krissu kirjutas:
mel kirjutas:
nujah kui lammutamiseks läheb siis olen mina ka käppas;)Ehitamiseks olen ma veel liiga noor haha.


Masiin jäin mõtlema, et miskasu sellest Tokile kll on, kui sa tema maailma aitad tal ehitada ja omaoma ikka ei oska teha kuidagi?


ma mütlesin ,et tuleks luua nagu uus maailma kord.ja mina hakkan rämpsu pühkima


Saled väga usin kll. Aga miks sa ei loo oma maailmakorda?
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:41 am    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
tok las jändab jah oma maailmaga.Aga ma mõtlesin nagu globaalselt maailma vallutamist.


Pühkimisest ei piisa.
Tühje kohti ei salli loodus.
Pead ette mõtlema, et mis asemele paned, kust pühitud on.
Tagasi üles
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:42 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
mel kirjutas:
Krissu kirjutas:
mel kirjutas:
nujah kui lammutamiseks läheb siis olen mina ka käppas;)Ehitamiseks olen ma veel liiga noor haha.


Masiin jäin mõtlema, et miskasu sellest Tokile kll on, kui sa tema maailma aitad tal ehitada ja omaoma ikka ei oska teha kuidagi?


ma mütlesin ,et tuleks luua nagu uus maailma kord.ja mina hakkan rämpsu pühkima


Saled väga usin kll. Aga miks sa ei loo oma maailmakorda?


peaks olema neljanda astme looja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:48 am    Teema: Vasta viitega

Mamõtlen, et kui naine armastab meest, ses ple aste kll probleemiks.
Lugesid ülevalt, kuidas sidrunisse mahla pumbati Wink?
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:54 am    Teema: Vasta viitega

mitmesuguseid emotsionaalseid piukse ja pauke on siin näha olnud, aga see pani kyll imestama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 1:12 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
mitmesuguseid emotsionaalseid piukse ja pauke on siin näha olnud, aga see pani kyll imestama
Suure suuga mel vä???? Rolling Eyes
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 1:13 am    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:


ma mütlesin ,et tuleks luua nagu uus maailma kord.ja mina hakkan rämpsu pühkima.tok las jändab jah oma maailmaga.Aga ma mõtlesin nagu globaalselt maailma vallutamist.
Noormees.
Igale jõule on temale vastav vastujõud ....

Muidu raktobleerid ei kehtiks ...
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 1:56 am    Teema: Re: Kui naine armastab meest. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Ma tahan sellest jõledast maailmast lahti saada ja ehitada normaalne, ilus maailm, kus mees on mees ja naine on naine, kus puuduvad väärakad transad.
See maailm eksisteerb mida sina oma unstustes näed ....

Mina olen seda maailma näinud ....
kuid lollipeaga ei ole sinna paigale jäänud ....
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 2:10 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Suure suuga mel vä???? Rolling Eyes
mõtled melist aina
...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 2:23 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Suure suuga mel vä???? Rolling Eyes
mõtled melist aina
...
Antud foorumi kontekstis jah ....
Kui jutt tuleb suurest suust ...

Muidugi, Tokroda välja arvatud Cool
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 9:05 am    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
nujah kui lammutamiseks läheb siis olen mina ka käppas;)


Sul on ka kõvamehevõnge v? lahe.
Tagasi üles
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Juun 15, 2007 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
mel kirjutas:
nujah kui lammutamiseks läheb siis olen mina ka käppas;)


Sul on ka kõvamehevõnge v? lahe.


jah,eks ta nii on.Kõva mees tunneb kõva mehe muidu ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group