Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sensitiivne Eesti
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sind ma ei võta oma meeskonda.
Ürita palju tahad. Sul oli omal ajal võimalus.
Ja üleüldse, mine oma CC laste juurde.


ei tahtnud ma siis ega taha ka nüüd Cool

kas sa soovid, et ma lahkuksin Eesti Paganlikust Foorumist ja läheksin CC-laste foorumisse?
sel juhul oled sina adminn ja kontode kustutamise õigus on sul, mitte minul Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Sa võiksid mind nati tunda. Ja tead küll, kuidas ma käitun.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
niiiiih, saade vaadatud

oli suht selline suveõhtu saade, mis jumala eest üritatakse võimalikult sisutühi teha. nojah selline see eestlane on meil hetkel. aga pildis oli suht ropp vaadata ikkagi, hea et veel kuu ja tähtedega torukübarat neile pähe ei tahtnud panna. mingi kahtlane reality show oli proovitud sellest teha.

keegi midagi teha ei proovinud aga ehk seda ei näidatud

korra kiskus juba huvitavamaks kui see üks papi (nime ei pannud tähele) hakkas kosmusest ja sõjamehest rääkima aga ta kutsuti kiiresti korrale Razz

kuid vaatamata sellele oli see parim osa saatest sest seal oli mõnus jälgida sellise tüüpilise eestlase reaktsiooni - ei minu stressi pole jne. lõpuks oli ka tüüpiline umbes nagu - kurat eks seal midagi ikka ole kah Razz
miks/mida eestlane nii väga kardab?
Millal see saade jälle on?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 1:02 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Wahya kirjutas:
niiiiih, saade vaadatud

oli suht selline suveõhtu saade, mis jumala eest üritatakse võimalikult sisutühi teha. nojah selline see eestlane on meil hetkel. aga pildis oli suht ropp vaadata ikkagi, hea et veel kuu ja tähtedega torukübarat neile pähe ei tahtnud panna. mingi kahtlane reality show oli proovitud sellest teha.

keegi midagi teha ei proovinud aga ehk seda ei näidatud

korra kiskus juba huvitavamaks kui see üks papi (nime ei pannud tähele) hakkas kosmusest ja sõjamehest rääkima aga ta kutsuti kiiresti korrale Razz

kuid vaatamata sellele oli see parim osa saatest sest seal oli mõnus jälgida sellise tüüpilise eestlase reaktsiooni - ei minu stressi pole jne. lõpuks oli ka tüüpiline umbes nagu - kurat eks seal midagi ikka ole kah Razz
miks/mida eestlane nii väga kardab?
Millal see saade jälle on?


iga teisipäev kell 20 00
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 8:13 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ei tahtnud ma siis ega taha ka nüüd




mis CC -ste foorumi häda peaks olema siis, et seal ei kõlba käia?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 9:11 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
ei tahtnud ma siis ega taha ka nüüd




mis CC -ste foorumi häda peaks olema siis, et seal ei kõlba käia?


miskit pole häda Wink

sa lihtsalt ei süvene dialoogi korralikult Wink

mina see vastus oli kommentaar/seisukoht/tahteavaldus järgmisele väitele:

Tokroda kirjutas:
Sind ma ei võta oma meeskonda.
Ürita palju tahad. Sul oli omal ajal võimalus.
Tagasi üles
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 11:49 am    Teema: Vasta viitega

Väga nõrgalt tehtud saade oli. Saatejuhi rabelused jäid kaadri taha, hea seegi. Reaalititele omast ehmunud olekut oli kõigis osalenutes ja intervjueeritavad püüdsid oma kõige lihtsama repertuaariga läbi ajada - no pool tundi (reklaam kah sinna hulka), pole eriti pikk aeg - 10 minutit nina peale. Aga saatejuht oleks pidanud teadma, mida tahab, mis formaadile kõige paremini sobib. Toimetatud saatesse ei tohi jääda mingit märki kodu- ja eeltöö puupudmise kohta (loodus- ja laadavaadetele oleks andnud siis korrigeerivat teksti peale lugeda).

Tulemus. Vaataja pidi end samastama juhusliku inimesega, kelle saatejuht kinni oli püüdnud. Ja nõustutaksegi: oli midagi, aga ega ikka ei usu tegelikult.

Tõnu Aru. Laialivalguv, stiilis "vaatame, mis välja kukub", aga kuna see stiil on väljaujumise taganud, siis miks mitte kasutada. Eks ta sai aru, et tegu on sellise hapukurgihooaja-TV-ga. Siin oleks tahtnud mõnda Krayoni tsitaati saatejuhi häälega loodusvaate taustal kas alustuseks või lõpetuseks. Ning kui kasutatakse mõistet "vaim", siis tuleks see ka antud konteksti kohaselt lahti seletada.

Tiit Teras. Palju kärpeid. Ta teeb tavaliselt kõigi t¹akrate analüüsi, aga siin oli mõni välja lõigatud - kas isikliku info või lihtsalt ajanappuse tõttu. Asjaliku pusija (srry!) mulje.

Helle Anniko, Kirna nõid. Kõige sihikindlam selle korra esinejatest. Oskas teha kokkuvõtlikult, viis järjekindlalt läbi kliendi korteri kiirvaatluse. Aga kordused jäävad vaatajatele alati rohkem meelde, kui udujutt. Tema pendel oli ka atraktiisvseim abivahend saates. Pinnapealsed seletused tulevad tervendajatele muidugi kahjuks. Praegu jäi mulje, et teeme need t¹akrad korda ja lähebki tervis heaks. Seda, et terviserikke põhjus tuleb otsida kaugemalt ja operatiivne sekkumine tagajärgedesse tavaliselt kauakestvat tulemust ei anna, vilksatas küll poolihääli läbi, aga üks keskmine reaalitiTV vaataja seda ei kuulnud.

TV on eelkõige visuaalne meedia. Kui "Sensitiivse Eesti" mõni tulevane saatekülaline tahab ka endast mingit selgepiirilisemat muljet jätta, tuleb selle nimel nähtavasti rohkem tööd teha ja saatemeeskonnaga läbi rääkida. Taustad, kaadri kujundus, meeleolu.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2007 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

seal saates on palju tühje sõnu.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2007 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
miskit pole häda

sa lihtsalt ei süvene dialoogi korralikult

mina see vastus oli kommentaar/seisukoht/tahteavaldus järgmisele väitele:



see on selge, et sa sinna ei sobi. aga mujale sobid
mis sa siis tahad sinna, kuhu ei sobi
mõtetu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
väikenõid
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Mai 2006
Postitusi: 50
Asukoht: kuu pääl

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tõnu Aru ei tekitanud usaldust minus..pakkus mulle ka tasuta reiki 1 astme pühitsust..ütlesin ära
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group