Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Punane maagia
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Märts 29, 2007 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
kas see tähendab, et Sa ei meeldi endale selles aspektis või see tähendab, et see pole Sina selles aspektis?

Ma ei meeldi endale selles aspektis, see segab mu elu.
Naima kirjutas:
"pead", aga ei taha mehe missiooni enda omaks võtta,
miks Sa pead?

mismoodi siis?? mina annan mehele missiooni??
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 30, 2007 9:17 am    Teema: Vasta viitega

haldjapiiga kirjutas:
Naima kirjutas:
kas see tähendab, et Sa ei meeldi endale selles aspektis või see tähendab, et see pole Sina selles aspektis?

Ma ei meeldi endale selles aspektis, see segab mu elu.

siis tee nii nagu Sa meeldid endale, see on loov töö endaga lühidalt öeldes.
haldjapiiga kirjutas:
Naima kirjutas:
"pead", aga ei taha mehe missiooni enda omaks võtta,
miks Sa pead?

mismoodi siis?? mina annan mehele missiooni??

armastad Sa seda meest?, kui ei, pole Sul ka tema missiooniga asja.
minumeelest võiksid hoopis sellest otsast pihta hakata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 30, 2007 10:27 am    Teema: Vasta viitega

Masiin just mõtsin, et miks ma üldse armun - jases kumanüt veel mõtlen, siis mulle tundub, et see 'missioon' on ilmselt üks üsna oluline koht kuhu armuda.
Tagasi üles
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

krissu, sina oled ilus tüdruk, hea iseloomuga ja muidu armastusväärne, sina saad lubada omale meest kellesse armud. Mina aga selline kehvem produkt ja süda ka rumal sees, seega ma pean kuidagi muud moodi vaatama mismoodi hakkama saan.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

Sul on miski omapärane moodus ennast põnevamaks teha kui sa oled...

Aga sul on õigus, ma tunnen ennast suurepäraselt ja armund olen ma ka Cool
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
armund olen ma ka Cool
Kas see on praegult moehaigus?
Sest ka mind on see tõbi tabanud Cool
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 5:04 am    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
Tsiteerin::
Kui eneseeitajale pakutakse midagi tasuta, siis haarab ta sellest kohe kinni. Aga ta ei näe tasu, mis ta peab selle eest maksma. Sellist inimest on kerge orjastada, enda heaks tööle panna.


Seda kasutavad süsteemid tihti ära "vereohvrite" leidmisel. Iga süsteem peab varem või hiljem kedagi ohverdama ja see nn vabatahtlik ohver leitakse enamasti selliste hulgast, kes tahavad olla head ja päästa kedagi, need on need nn puhtad ja süütud hinged Wink - ja nagu siin selgus: eneseeitajad. See nn veatu ohvri veri tagab maailma põhikorra ja seega kogu eksistentsi säilimise. Polnud ka Kristus muud kui vereohver. Kõikides maailmaloomise müütides on just vereohvrist loodud materiaalne maailm ja selle toiminguga on siis mateerial dualistlik loomus: ta luuakse ohvriks toodud olendist (elu ja surma pitser üheaegselt, hea ja kurja dualism). Ja et see loodud maailmakord säiluks, on vaja aegajalt kinnituseks tuua uus vereohver.
Näiteks see kristlaste armulaud pole ju tegelikult muu kui viimse õhtusöömaaja uuesti läbiviimine.

Ja ka siin foorumis on talletatud paganate egregori vereohvrite "riituste" kirjeldused Wink.


Mul miskipärast löi mõttesse Põhjala mütoloogiast lugu, kus Odin ennast 9 päevaks maailmapuu oksa külge üles poos ja hiljem silma teadmiste eest andis-aga kas see seostub tsiteeritud tekstiga... ehk keegi aitab lahti harutada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 11:12 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
murjam kirjutas:
Tsiteerin::
Kui eneseeitajale pakutakse midagi tasuta, siis haarab ta sellest kohe kinni. Aga ta ei näe tasu, mis ta peab selle eest maksma. Sellist inimest on kerge orjastada, enda heaks tööle panna.


Seda kasutavad süsteemid tihti ära "vereohvrite" leidmisel. Iga süsteem peab varem või hiljem kedagi ohverdama ja see nn vabatahtlik ohver leitakse enamasti selliste hulgast, kes tahavad olla head ja päästa kedagi, need on need nn puhtad ja süütud hinged Wink - ja nagu siin selgus: eneseeitajad. See nn veatu ohvri veri tagab maailma põhikorra ja seega kogu eksistentsi säilimise. Polnud ka Kristus muud kui vereohver. Kõikides maailmaloomise müütides on just vereohvrist loodud materiaalne maailm ja selle toiminguga on siis mateerial dualistlik loomus: ta luuakse ohvriks toodud olendist (elu ja surma pitser üheaegselt, hea ja kurja dualism). Ja et see loodud maailmakord säiluks, on vaja aegajalt kinnituseks tuua uus vereohver.
Näiteks see kristlaste armulaud pole ju tegelikult muu kui viimse õhtusöömaaja uuesti läbiviimine.

Ja ka siin foorumis on talletatud paganate egregori vereohvrite "riituste" kirjeldused Wink.


Mul miskipärast löi mõttesse Põhjala mütoloogiast lugu, kus Odin ennast 9 päevaks maailmapuu oksa külge üles poos ja hiljem silma teadmiste eest andis-aga kas see seostub tsiteeritud tekstiga... ehk keegi aitab lahti harutada?


selle "vereohvriga" on nii, et tegelt on see lihtsalt üks hästikorraldatud ja eelnevalt laialt reklaamitud PR sündmus, mis hästi ka meelde jääb ja võimaldab sellisena ennast kasutada olulise nurgakivina - ta on hästi nähtavana ja hästi meeldejäänuna hästi kinnistunud inimeste teadvusse.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

kuidas vabaneda halvast programmist? Et kas proovida keerist tagasi tõmmata(nagu ma aru saan, siis selle va programmi vastu saab keegi mu keerist kasutada?)? Olen tähelepannud, et selle programmi pealt üritavad kollid ja igasugu muud jobud sisse saada.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

haldjapiiga kirjutas:
kuidas vabaneda halvast programmist? Et kas proovida keerist tagasi tõmmata(nagu ma aru saan, siis selle va programmi vastu saab keegi mu keerist kasutada?)? Olen tähelepannud, et selle programmi pealt üritavad kollid ja igasugu muud jobud sisse saada.


ära võta halba proge vastu,lase normaalsel mehel üle kirjutada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
haldjapiiga kirjutas:
kuidas vabaneda halvast programmist? Et kas proovida keerist tagasi tõmmata(nagu ma aru saan, siis selle va programmi vastu saab keegi mu keerist kasutada?)? Olen tähelepannud, et selle programmi pealt üritavad kollid ja igasugu muud jobud sisse saada.


ära võta halba proge vastu,lase normaalsel mehel üle kirjutada


Tal pole meest ja ei tule ka vist, sest ta on endale loonud sellise illuka mis ei täitu vist eal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 11:07 am    Teema: Vasta viitega

ok, aitähh... ma loodsin, et transadel ka mingeid võimalusi on, aga vist siis ei ole.

boss, sa arvad, et sa tead, aga tegelikult ei kujuta sa endale ettegi! Pealegi, mina vähemalt tean, et mul illukad on, erinevalt sinust!
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Mis mina siia puutun? Ma ütlesingi ju et sul on illukad, ma endast ei rääkinud midagi.

Mis seal teada on?Sa lihtsalt oled mõelnud enda elu nii keeruliseks, et nüüd ei jaga enam piiti välja. Nii palju kui mulle tundub, siis aina keerulisemaks sa seda ajad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

mulle meeldib keeruline elu Laughing
kas sa pole mõelnud, et võib olla on sinul minu suhtes illukas?

Selle va progre sain ka enam vähem välja visatud, ehk seegi vaid illukas aga samas toimib ja see ongi kõige tähtsam, vähemalt minu jaoks
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

on üks mees käes, ei sobi - varblane peos
tahab teist meest Razz aga seda ei saa kätte - tuvi katusel

juba ette tembeldab varblase kehvemaks tuvist ja ka ex-tuvist
ning ennast proovib ka näidata kehvakesena

endaga tööd ei viitsi teha, ega ka varblasega
sest mis siis ,et olen kehv ega see pea siis tähendama, et selle muutmise nimel vaeva peaks nägema. Parem süüdistame midagi/kedagi teist sest seda on ikka lihtsam teha kui midagi reaalset.

näidatakse näpuga palki silmas aga põrguline kargab kohe kihvadega näppust

ja veel eriti humoorikas on see, et näpuga näitaja tembeldatakse ka koheselt endast kehvemaks

seega võlts tagasihoidlikkus - maailmale proovitakse näidata end kehvakesena aga sisemuses ego usub midagi muud ning võimutseb

ja jääbki jooksma nagu koer kes enda saba taga ajab

kui kätte ei saa jääb lolliks
ja kui ka saab ega siis midagi peale hakat ikka oska
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

vabandust!
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 20-Süsteem. RAKTOBLEERI vundamentseadused. VALMIS!!! Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group