Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

möll
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kaval Ants
Arengumaag


Liitunud: 8 Veeb 2007
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ei olnudki probleemi, ilmselt jäi silma see viinakuradi süüdlaseks tembeldamine. Tegelikult sa pole ka otseselt eitanud, et mullis oled nii, et pole vist tõesti millegi üle vaielda. Cool

Mul on tunne, et mul hakkab varsti allergia kujunema mullide vastu. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 3:46 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
tead ma ei sa olla enam mullis,ma avastasin ,et see ajab pea valutama Very Happy :Dnagu, kogu maailmaga kaklemisest veel vähe pole...
Tähendab siis, et peavalu näitab ära kui ollakse mullis? Rolling Eyes
Kas see on pidev peavalu või on peavalu just sellel momendil kui ollakse mullis? Rolling Eyes

Muide, terve maailmaga sõdimisele oleks alternatiiviks, väga meeldivaks alternatiiviks, ise endaga tegeleda.
Kõike asju ei saa ju korraga hästi teha.
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kaval Ants kirjutas:
Ei olnudki probleemi, ilmselt jäi silma see viinakuradi süüdlaseks tembeldamine.
Ma ei süüdistanutki viinakuradit. Ma tegin temale komplimendi kui lugesid tähelepanelikult minu postitust.
Ehk
.Raul. kirjutas:
Kui ma selle öö postitusi loen siis ma mõtlen, et äkki peaks hakkamagi sellises olekus postitama.
Jutt oli nii sügavmõteline, et praegult ma pingsalt mõtlen mida ma öelda tahtsin
Kaval Ants kirjutas:
Tegelikult sa pole ka otseselt eitanud, et mullis oled nii, et pole vist tõesti millegi üle vaielda. Cool

Kuskil, kunagi üks tark mees ütles umbes nii
Tsiteerin::
Milleks selgitada? Sõbrad seda ei vaja ja vaenlased seda ei usu nagu nii.
Ja kuna tundub, et sa tahaksid minuga sellisel juhul vaielda, kui ma ütlen, et ma ei ole seal kus sa arvad mind olevat.
Siis ma võin kas või peapeal seista aga sind ma ümber ei veena.
Ja see on sinu probleem. Eks igaüks näeb teist oma mätta/ mulli otsast/ seest.
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Poisid
noored olete ja näete iga nurga tega viirastusi ...


See oli ilmne näide oma asjadega tegelemisest?
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Poisid
noored olete ja näete iga nurga tega viirastusi ...


See oli ilmne näide oma asjadega tegelemisest?
Ei saanud aru Embarassed
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Muide, terve maailmaga sõdimisele oleks alternatiiviks, väga meeldivaks alternatiiviks, ise endaga tegeleda.
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

ikka ei saa pihta Embarassed
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

krissu, aga kesse siis sinuga ja teiste abivajajatega tegeleb, kui kõik poisid oma asjadega tegelema hakkavad? Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaval Ants
Arengumaag


Liitunud: 8 Veeb 2007
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Ma ei süüdistanutki viinakuradit. Ma tegin temale komplimendi kui lugesid tähelepanelikult minu postitust.


Süüdistamine võib olla nii positiivne kui ka negatiivne.

.Raul. kirjutas:
Kuskil, kunagi üks tark mees ütles umbes nii
Tsiteerin::
Milleks selgitada? Sõbrad seda ei vaja ja vaenlased seda ei usu nagu nii.
Ja kuna tundub, et sa tahaksid minuga sellisel juhul vaielda, kui ma ütlen, et ma ei ole seal kus sa arvad mind olevat.
Siis ma võin kas või peapeal seista aga sind ma ümber ei veena.
Ja see on sinu probleem. Eks igaüks näeb teist oma mätta/ mulli otsast/ seest.


Kipun tõepoolest vahel selgitama teistele asju, mida nad absoluutselt kuulda ei taha, aga antud juhul olid esimene selgitaja sina. Vaielda ma ei viitsi sel teemal enam ega me üksteise arvamusi vist ei muuda. Su viimane lause võtab hästi kokku selle teema, jäägem siis mõlemad oma territooriumidele, kes mätta otsa, kes mulli sisse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Kaval Ants kirjutas:
Süüdistamine võib olla nii positiivne kui ka negatiivne.
Süüdistamine on minu jaoks ainult negatiivne. Vastas poolus on positiivne
Kaval Ants kirjutas:
Kipun tõepoolest vahel selgitama teistele asju, mida nad absoluutselt kuulda ei taha, aga antud juhul olid esimene selgitaja sina.
Kas sa oled minule midagi selgitanud?
Vabanda aga ei saanud aru või ei märganud Embarassed
Selgitanud ma sinule ei ole midagi. Sest see oleks mõtetu. Sa oled oma jaoks kohtuotsuse ette ära teinud. Enne kui "süüalune" oleks saanud kaitse kõnet pidada
Kaval Ants kirjutas:
jäägem siis mõlemad oma territooriumidele
Kas foorum on sinu teritoorium ja nendele kes ajavad teistmoodi juttu kui "vägevad ja tarkad" paganad, peaksid siit jalga laskma? Rolling Eyes
Kaval Ants kirjutas:
kes mätta otsa, kes mulli sisse.
Sa hakkad minule juba meeldima Laughing
Tagasi üles
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

vaat minul ajab mull pea valutama,Mõnel mehel teeb näo siniseks,mõnel on lausa kõikide mullide võti aga ikke ei taheta teda isegi mullli,ainuke mull millest ma jagu ei saanud olid larvi mull,see larv peskti maha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
krissu, aga kesse siis sinuga ja teiste abivajajatega tegeleb, kui kõik poisid oma asjadega tegelema hakkavad? Rolling Eyes


Teiste kohta ma ei oska öölda, malen hõivatud minuga tegelemisse.
Tagasi üles
Kaval Ants
Arengumaag


Liitunud: 8 Veeb 2007
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Süüdistamine on minu jaoks ainult negatiivne. Vastas poolus on positiivne

Süüdistamine nagu näiteks ka hävitamine võib olla olenevalt olukorrast kas positiivne või negatiivne, aga ilmselt siin on asi, et me nimetame mõningaid asju erinevate nimedega.
.Raul. kirjutas:
Kas sa oled minule midagi selgitanud?
Vabanda aga ei saanud aru või ei märganud Embarassed
Selgitanud ma sinule ei ole midagi. Sest see oleks mõtetu. Sa oled oma jaoks kohtuotsuse ette ära teinud. Enne kui "süüalune" oleks saanud kaitse kõnet pidada

Sina selgitasid Melile ja Faxarosele, et nad näevad viirastusi, siis algas sulle selgitamine, et sa oled mullis, sellele järgnes sinu selgitus, et sa siiski pole mullis, vaid tegu oli alkoholiga, sellele järgnes minu selgitus, et asi polnud ainult alkoholis.
.Raul. kirjutas:
Kas foorum on sinu teritoorium ja nendele kes ajavad teistmoodi juttu kui "vägevad ja tarkad" paganad, peaksid siit jalga laskma? Rolling Eyes
Kaval Ants kirjutas:
kes mätta otsa, kes mulli sisse.
Sa hakkad minule juba meeldima Laughing

Sa said valesti aru, ei pidanud ma siin silmas foorumit. Pidasin silmas seda, et minu vaatenurgast ronin mina omale territooriumile mätta otsa tagasi ja sina omale territooriumile mulli sisse, sinu vaatenurgast jällegi vastupidi, ühesõnaga nagu ma juba ütlesin, siis vaevalt me kumbki oma arvamusi muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
vaat minul ajab mull pea valutama,Mõnel mehel teeb näo siniseks,mõnel on lausa kõikide mullide võti aga ikke ei taheta teda isegi mullli,ainuke mull millest ma jagu ei saanud olid larvi mull,see larv peskti maha...


A mel, mamõtlen, et since saled nüt mullitu, ses tahad Rauli kõrvale ära mahtuda... miski hea mull sel Raulil vist välja vaadatud, kuhu pressida. Huvitav- huvitav, kelle mull see on?


Viimati muutis seda Krissu (Teis Apr 10, 2007 5:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kaval Ants kirjutas:
Pidasin silmas seda, et minu vaatenurgast ronin mina omale territooriumile mätta otsa tagasi ja sina omale territooriumile mulli sisse, sinu vaatenurgast jällegi vastupidi, ühesõnaga nagu ma juba ütlesin, siis vaevalt me kumbki oma arvamusi muudame.


Vbla see mätas ja mull on üksteisest nii kaugel, et te ei kuulekski üksteist lissalt?

Edit:
ategelt on hoopis nii vist: mätas ja mull on tegelt üks ja sama ja Kaval Ants tahab ka mulli veel mahtuda.


Viimati muutis seda Krissu (Teis Apr 10, 2007 5:19 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

miks te kaklete?vaadake paganate punast egregori! ja kakelge nendega kes kaklevad paganate vastu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
mel kirjutas:
vaat minul ajab mull pea valutama,Mõnel mehel teeb näo siniseks,mõnel on lausa kõikide mullide võti aga ikke ei taheta teda isegi mullli,ainuke mull millest ma jagu ei saanud olid larvi mull,see larv peskti maha...


A mel, mamõtlen, et since saled nüt mullitu, ses tahad Rauli kõrvale ära mahtuda... miski hea mull sel Raulil vist välja vaadatud, kuhu pressida. Huvitav- huvitav, kelle mull see on?


millest sa räägid?ei ma olen kogu elu suss olnud,välja arvatud viimased ajad,eks neid ju surutakse egregoride jõuga vahest peale ja siis peab pead valutama ja välja tulema...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaval Ants
Arengumaag


Liitunud: 8 Veeb 2007
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:

Vbla see mätas ja mull on üksteisest nii kaugel, et te ei kuulekski üksteist lissalt?

Edit:
ategelt on hoopis nii vist: mätas ja mull on tegelt üks ja sama ja Kaval Ants tahab ka mulli veel mahtuda.

Nõnda see tundub olevat jah, tahtsin Rauli mätta otsa aidata, aga lõpuks ronisin ise sisse. Sellepärast ütlesingi, et ronin nüüd oma territooriumile tagasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
millest sa räägid?ei ma olen kogu elu suss olnud,välja arvatud viimased ajad,eks neid ju surutakse egregoride jõuga vahest peale ja siis peab pead valutama ja välja tulema...


Raul tõi siia oma egregori ja nüüd liputab oma mulliga ja diilitab. Ja siis mel ei julge minna, kui kõik vaatavad, sest mel tahab salaja minna ja kavalants targutab kõrval et kuidas mulli minema peab
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
miks te kaklete?vaadake paganate punast egregori! ja kakelge nendega kes kaklevad paganate vastu...
mel. siin foorumis kaklemine on õppus.
Ja nagu öeldakse raske õppustel kerge lahingus.
Seda ütles kunagi vist Suvorov.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group