Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas mõista ja leppida?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 2:45 pm    Teema: Kuidas mõista ja leppida? Vasta viitega

Kuidas leppida,kui ise oled teinud ränga vea(see hinnang sellepärast,et partneri reaktsioon on tõsine ja hoolimine minus temasuhtes on ka) ja isegi ei tea mis see oli.Sulle vastatakse,et ma ei ütlegi seda sulle,sest enam ei eelda,et seda parandama peaksid.
Kas see,et enam seda ei eelda ja kogu suhtlemisele kriips justkui peale tõmmatakse,näitab,et suhe polnud nii väärt,et seda üritada,või et emmal kummal poolel jääb jõudu väheks,et ühistest probleemidest üle saada?
Viga tehti mitte meelega endast,et haiget teha,vaid mul oli tohutu sisemine võitlus kolliga(ei suutnud isegi märkidele reageerida mida partner saatis),kes püüdis iga hinna eest mind lõhkuda ja samalajal hoida minusteemal isik(ka teised inimesed),kelle arukad nõuanded ja hooliv suhtumine mind tugevamaks tegi ja kolli niiöelda ohustas.
Mis on lahendus,kui partner ei kavatsegi enam püüda mõista,sest tal juusiis on selleks mõjuv põhjus,kas pean endast lükkama eemale hoolivuse selle isiku suhtes ja ta unustama?See on raske,sest kui ta suutis niivõrd solvuda,et sedasi käitub,näitab see seda,et ta siiski hoolib minust,aga tal on midagi hingel,see on raske,sest ei taha mina oma koormat teiste kanda jätta,isegi muutunud kujul.
Ma palun vabandust,mis tuleb läbi mõistmise!!!
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 4:33 pm    Teema: Re: Kuidas mõista ja leppida? Vasta viitega

Aare kirjutas:
Kuidas leppida,kui ise oled teinud ränga vea(see hinnang sellepärast,et partneri reaktsioon on tõsine ja hoolimine minus temasuhtes on ka) ja isegi ei tea mis see oli.Sulle vastatakse,et ma ei ütlegi seda sulle,sest enam ei eelda,et seda parandama peaksid.
Kas see,et enam seda ei eelda ja kogu suhtlemisele kriips justkui peale tõmmatakse,näitab,et suhe polnud nii väärt,et seda üritada,või et emmal kummal poolel jääb jõudu väheks,et ühistest probleemidest üle saada?
Viga tehti mitte meelega endast,et haiget teha,vaid mul oli tohutu sisemine võitlus kolliga(ei suutnud isegi märkidele reageerida mida partner saatis),kes püüdis iga hinna eest mind lõhkuda ja samalajal hoida minusteemal isik(ka teised inimesed),kelle arukad nõuanded ja hooliv suhtumine mind tugevamaks tegi ja kolli niiöelda ohustas.
Mis on lahendus,kui partner ei kavatsegi enam püüda mõista,sest tal juusiis on selleks mõjuv põhjus,kas pean endast lükkama eemale hoolivuse selle isiku suhtes ja ta unustama?See on raske,sest kui ta suutis niivõrd solvuda,et sedasi käitub,näitab see seda,et ta siiski hoolib minust,aga tal on midagi hingel,see on raske,sest ei taha mina oma koormat teiste kanda jätta,isegi muutunud kujul.
Ma palun vabandust,mis tuleb läbi mõistmise!!!


sinule tõsiselt vastamiseks kuluks vhemalt 2 lehekülge.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kui selgitusi küsisin,ei tulnud paari ridagi. Crying or Very sad
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 31, 2010 6:13 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

eee... kuidas loobuda alkoholist ja luua endale tervislik eluviis?
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Alkost on ju väga lihtne loobuda.
Lihtsalt ei võta ja ongi kõik ok.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

a miks arvad,et keegi sinu peale solvunud on?
Tagasi üles
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ei teagi,kas solvunud või vihane või mis veel...
Tagasi üles
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Aga seda teemat saab lihtsalt lahata kui mingit tüüpis jamakompleksi mis paljude inimeste suhetesse tuleb.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

pinda käimisega ei lahenda midagi.

liiatigi on mõnel selgusetu mõiste "aru saama". unustatakse kokku leppida ,et kas see tähendab räägitud jutust aru saamist või sellega tingimusteta nõustumist. viimast nõutakse enamasti rohkem ja kui seda ei saada siis öeldakse,et partner " ei saa aru".
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:51 pm    Teema: Re: Kuidas mõista ja leppida? Vasta viitega

Aare kirjutas:
Mis on lahendus,kui partner ei kavatsegi enam püüda mõista,sest tal juusiis on selleks mõjuv põhjus,kas pean endast lükkama eemale hoolivuse selle isiku suhtes ja ta unustama?


võibolla sa ise ei mõista, et igalühel on õigus ka mittemõismisele? hoolivus ei tähenda oma hoole pähemäärimist vaid eelkõige arvestamist teise inimese soovidega - kui ta soovib sind mittemõista, siis hooliv inimene jätab talle selle õiguse.

su eesmärk näikse rohkem olema "saaage must aruuuu"... - ei saa, ja ei huvita ka Cool
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:55 pm    Teema: Re: Kuidas mõista ja leppida? Vasta viitega

muriel kirjutas:

võibolla sa ise ei mõista, et igalühel on õigus ka mittemõismisele? hoolivus ei tähenda oma hoole pähemäärimist vaid eelkõige arvestamist teise inimese soovidega - kui ta soovib sind mittemõista, siis hooliv inimene jätab talle selle õiguse.


jutt jummalast õige Smile. A mul uudishimulik ja suht isiklik küsimus: "muriel, kas sina näiteks suudad ka nii alati toimida?" Olen ise aru saand, et see on üks rassssskemaid asju ...

p.s a ma täitsa tean ühte inimest, kes seda tõesti ka alati suuuuuuuuuuuuuudab, nii imelik kui see ka pole Embarassed
Tagasi üles
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Oli isegi nii,et mul oli enese mõistmisega raskusi.
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 2:57 pm    Teema: Re: Kuidas mõista ja leppida? Vasta viitega

murjam kirjutas:
jutt jummalast õige Smile. A mul uudishimulik ja suht isiklik küsimus: "muriel, kas sina näiteks suudad ka nii alati toimida?" Olen ise aru saand, et see on üks rassssskemaid asju ...


põmst on see egoküsimus. sind vaevab, et keegi ei mõtle sinust nii nagu sa tahaks, et ta mõtleks. isekus, mis on makseeritud hoolivuseks Wink kui sa niimoodi vaatad asja peale, siis kaob igasugune soov olla hooliv Cool
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 3:30 pm    Teema: Re: Kuidas mõista ja leppida? Vasta viitega

muriel kirjutas:
murjam kirjutas:
jutt jummalast õige Smile. A mul uudishimulik ja suht isiklik küsimus: "muriel, kas sina näiteks suudad ka nii alati toimida?" Olen ise aru saand, et see on üks rassssskemaid asju ...


põmst on see egoküsimus. sind vaevab, et keegi ei mõtle sinust nii nagu sa tahaks, et ta mõtleks. isekus, mis on makseeritud hoolivuseks Wink kui sa niimoodi vaatad asja peale, siis kaob igasugune soov olla hooliv Cool


Seega peab lihtsalt saama kätte õige "nõksu" kui tsiteerida Tjorvenit ... A see soov saab kaduda ju siis, kui ike ei taha olla siis kogu aeg isekas?
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

AEG RAVIB
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 3:41 pm    Teema: Re: Kuidas mõista ja leppida? Vasta viitega

murjam kirjutas:
Seega peab lihtsalt saama kätte õige "nõksu" kui tsiteerida Tjorvenit ... A see soov saab kaduda ju siis, kui ike ei taha olla siis kogu aeg isekas?


põmst küll. tegelt ju keegi ei taha olla isekas. see on hirm. edasi tead juba ise ka...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group