Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Twin-flame

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
iris



Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Reede Sept 29, 2006 11:15 pm    Teema: Twin-flame Vasta viitega

Ei teagi, kuidas on täpne eestikeelne vaste. Igal juhul pole see hingesugulane. Ehk siis sinu teine pool. Teadsin et ta kuskil ikka on, olin pidevas otsimises. Ja äratundmine oli momentaalne. Õigemini võttis jupp aega, kui see kohale jõudis, kuna tema nägemine oli väääga segadusseajav. Sama effekt kui peegli ees Confused Siiski pyydsin tykk aega selle äratundmise vastu võidelda - asjata. Pealegi on liiga palju paralleelsust. Paraku koos me olla ei saa ja tundes ennast/teda ka ei sooviks (eemalolek ja igatsus on palju meeldivam), samuti saab julmemalt haiget teha.
On kellelgi samu kogemusi? Olex huvitav/lohutav teada. Ja mis tähendusega võib olla see teineteise leidmine?

...(jäi ennem 2 silma vahele see "hingesuguluse" topic) - seda nimetataxe siis olemuse kaxikux?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aare
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ju siis leidsid endale kellegi keda igatseda ja kellest pidevalt eemal olla.Ja kellele haiget teha...
Tegelikult tähendab see,et sellel on sulle mingi oluline tähtsus,õppetund,sealt see äratundmine,aga mineta mis edasi Wink ,see ongi selleks et kui lahendatud,siis...
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

jah, keegi ei sattu me teele ilmaaegu. arvan, et olen midagi sarnast kogenud - ehkki tema, kui küsisin, kes mina tema jaoks olen ta arvates, ütles just, et hingesugulane ja sõber. ise ma ei tea siiamaani (ja mida ma üldse tean...), aga see peeglisse vaatamise effekt oli, jah, kõige rabavam asja juures. vahepeal korraks kartsin, et olen armunud, aga näiteks siis kui pilti tekkis üks või teine tema girlfriendidest, ja eriti just siis, kui üks neist talle olulisemaks sai, siis mulle endalegi suuteks üllatuseks kadus minus igasugune huvi tema kui mehe vastu, samas suhtumine temasse kui inimesse ju sellest sugugi ei muutunud. ja päris hea on see teadmine, et selline inimene on päriselt olemas või siis üles leitud Smile isegi kui kaua aega ei kohtu
Tagasi üles
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 5:25 pm    Teema: Re: Twin-flame Vasta viitega

iris kirjutas:
Sama effekt kui peegli ees Confused Siiski pyydsin tykk aega selle äratundmise vastu võidelda - asjata. Pealegi on liiga palju paralleelsust. Paraku koos me olla ei saa ja tundes ennast/teda ka ei sooviks (eemalolek ja igatsus on palju meeldivam), samuti saab julmemalt haiget teha.

Miks te koos olla ei saa? Miks eemalolek ja igatsus on palju meeldivam? Kellele sa haiget teha tahad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group