Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Eesmärk

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 11:22 am    Teema: Eesmärk Vasta viitega

On eesmärk ja püüad sellepoole, kuid midagi on nagu takistuseks ees. Juba aasta püüan saavutada oma eesmärki, kõik on nagu õieti......kuid tulemust ei tule ega tule. Väsitav, stressi viiv ja kurb olemine nüüd.
Mulle on öeldud, et sulle on nagu needus peale pantud või keegi ära kaetanud, et nii läheb. Naljakas, et teised kes sama saavutada püüavad on saanud oma kätte kolme nelja kuuga. Kuid mul saab varsti aasta......ja mitte kui midagi.
Alla ma ei anna, pole seda iseloomu joont kergelt alistuda. Saatus? Ei usu, et mu saatus oleks selline. Kõike saab muuta, samuti ka saatust.
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Unusta ära!
Tagasi üles
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Unusta ära!

Mida? Smile
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

Usu edasi oma eesmärki! Kaks vastust, kaks lahendust. Üks on õige. Võib ka selline variant olla, et ei ole oma eesmärk. Siis on võitlus. Sel juhul keegi manipuleerib või oled ise manipuleerija. Miks nii pikalt läheb. Ise ei tee, sellepärast läheb. Mingid segajad on seal. Uuri.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2004 11:57 pm    Teema: Re: Eesmärk Vasta viitega

efeja kirjutas:
On eesmärk ja püüad sellepoole, kuid midagi on nagu takistuseks ees. Juba aasta püüan saavutada oma eesmärki, kõik on nagu õieti......kuid tulemust ei tule ega tule. Väsitav, stressi viiv ja kurb olemine nüüd.
Mulle on öeldud, et sulle on nagu needus peale pantud või keegi ära kaetanud, et nii läheb. Naljakas, et teised kes sama saavutada püüavad on saanud oma kätte kolme nelja kuuga. Kuid mul saab varsti aasta......ja mitte kui midagi.
Alla ma ei anna, pole seda iseloomu joont kergelt alistuda. Saatus? Ei usu, et mu saatus oleks selline. Kõike saab muuta, samuti ka saatust.


kohe pingsalt mõtlen, mis Su eesmärk on?
algul mõtlesin, et last saada-- siis läheb aasta pikaks. neil jälle, kes kolme- nelja kuuga kätte saanud.... need peaks siis olema koerad...
siis mõtlesin , et autojuhi load, neid saab kolme- nelja kuuga ja siis saavad kõik olla inimesed. et Sul läheb aasta, järelikult oled naine ja ei õpi kuidagi autojuhtimist ära...
veel võib olla iluuisutamine ära õppida, Pärnus on meri jääs, saab kolme-nelja kuuga küll selgeks...noh aga aastaga...siis suvel saab õppida ainult rulluiskudega.
nojah ja saatus... eks siis mõne saatus on olla koer ja mõne saatus naine...aga kuidas seda muuta, ei kujuta ette...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 1:14 am    Teema: Vasta viitega

Selleks, et asjale pihta saada oleks vaja teada, milline on eesmärk.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Külaline






PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 12:08 pm    Teema: Re: Eesmärk Vasta viitega

kohe pingsalt mõtlen, mis Su eesmärk on?
algul mõtlesin, et last saada-- siis läheb aasta pikaks. neil jälle, kes kolme- nelja kuuga kätte saanud.... need peaks siis olema koerad...
siis mõtlesin , et autojuhi load, neid saab kolme- nelja kuuga ja siis saavad kõik olla inimesed. et Sul läheb aasta, järelikult oled naine ja ei õpi kuidagi autojuhtimist ära...
veel võib olla iluuisutamine ära õppida, Pärnus on meri jääs, saab kolme-nelja kuuga küll selgeks...noh aga aastaga...siis suvel saab õppida ainult rulluiskudega.
nojah ja saatus... eks siis mõne saatus on olla koer ja mõne saatus naine...aga kuidas seda muuta, ei kujuta ette...[/quote]

Very Happy
Last saada on ilus eesmärk kuid mul on juba poeg ja vanus on kah selline, et hilja juba teisest mõtelda.
Autojuhi luba mul pole ja autot ka mitte. Ning mind ei huvitagi see eriti, võib- olla hiljem kui mul eesmärk käes, pean ka juhiload tegema. Kuid ausalt öeldes mulle ei meeldi roolis istuda.
Ohh...... Laughing iluuisutamist ja ka lihtsalt uisutamist - see ei huvita mind. Kui soovin uisutada siis lähen lihtsalt linna tänavatele jalutama ja ilma uiskudeta saan nii uisutatud, et vähegi pole.

Võib-olla Te peate naeruväärseks mu eesmärki ja isegi mitte eesmärgiks vaid mingiks kinnis ideeks, kuid mu eesmärk on, et soovin saada kokku inimesega keda ma armastan ja kes elab väga kaugel minust. Me lihtsalt soovime panna leivad ja saatused ühte kappi ja jagada õnne oma vahel. Kuid see on võimatu nagu näitab juba aeg, mis on selle eesmärgi peale kulutatud.
Raske on olla ĂĽksi kui on olemas keegi.
Ma saavutan oma, läheb aega mis läheb, kuid seda mis ma tahan ma olen ma alati saanud.
Hingelt ja välimuselt ma ole ma veel noor, kuid aastatelt mitte. Kuid mis tähendavad aastad mulle kui ma tunnen end noorena. Last ma jah enam soovida ei saa, kuid juhiload ma saan kätte kui vaid sooviksin. Wink
Kas oli imelik EESMĂ„RK Question
Tagasi üles
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 12:11 pm    Teema: Re: Eesmärk Vasta viitega

[quote="ork"][quote="efeja"]On eesmärk ja püüad sellepoole, kuid midagi on nagu takistuseks ees. Juba aasta püüan saavutada oma eesmärki, kõik on nagu õieti......kuid tulemust ei tule ega tule. Väsitav, stressi viiv ja kurb olemine nüüd.

Vabandust......vastasin küll kuid hiljem nägin, et olen unustanud sisse logida ennast. Laughing
Nii et eelmine kirjutis oli minu vastus......
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ahaa, sind vaevab selline koll, nagu miroodius. See tähendab, et tahad täiustada ennast teise arvelt. See tähendab otsid täiust kahe peale. Lahenduseks oleks enese täiustamine. Siis tuleb ka armastus. Ma loodan, et leiad lahenduse. Me proovime Sind aidata. Esiteks tuleks leida, mis on sinus välja arendamatta. On ka võimalus, et see hinge osa on Sult pätsu pandud. Siis lahendus väga lihtne.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ahaa, sind vaevab selline koll, nagu miroodius. See tähendab, et tahad täiustada ennast teise arvelt. See tähendab otsid täiust kahe peale. Lahenduseks oleks enese täiustamine. Siis tuleb ka armastus. Ma loodan, et leiad lahenduse. Me proovime Sind aidata. Esiteks tuleks leida, mis on sinus välja arendamatta. On ka võimalus, et see hinge osa on Sult pätsu pandud. Siis lahendus väga lihtne.


Kaks poolt annavad kokku terviku. Kaks tervikut kokku pannes , mida see annab? Ideaalse vaimse ja hingelise olemise?
Ma proovin leida lahendust.
Raske on leida seda, mis on mul välja arendamata. Mõnikord on mul silme ees pildid mida ma tahaks paberile panna, jäädvustada. Mul pole üldsegi joonistamise annet. Kuid seda mida ma näen suletud silmadega on meeletult ilus. Sügav kosmos ja naine valges kleidis.
Vahest on tunne, et keegi kasutab mu hinge oma eesmärkidel, sest teen ja ütlen seda mida ma poleks kunagi teinud ja ütelnud. Pärast mõtlen, et kuidas ma küll võisin niisugune olla. Kuid see on mu enese lollus ja mõtlematus. Harva, kuid on on nii suguseid hetki.
Inimene on täielik mõistatus. Inimhing on avar ja mõõtmatu. Sinna mahub kõik, nii halb kui ka hea, ilu ja koledus. Tahaks teada endast kõik kuid ka see on kätte saamatu. Võimatu on teada kõike. See pole anatoomia õpik ega ka füüsika keemiaga.
Ma tahan teada kes ma olen ja milleks ma olen. Ma õpin iseenda vigadest ja püüan ikkagi saavutada oma eesmärki.

_________________
Per aspera ad astra


Viimati muutis seda efeja (Reede Veeb 09, 2007 4:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

Äkki see naine valges kleidis oled Sina ise. Mul lõi pähe, et ta tahab Sinuga samastuda. Võibolla see ongi see, mida taga ajad. See on sinu jõud. 115 ja 117 viitavad ingli olemusele. Võibolla keegi tahab Sind madalamaks teha, eesmärgiga omistad Sinu jõud. Suhtle Selle naisega. Ma kipun arvama, et see naine on Sinu jumalik osa. Seda jahivad kristlased, et panna oma ideede teenistusse.
Ma vaatasin Su õunapuud. See on ilus, järelikult tööd ei põlga.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 5:26 pm    Teema: laialijagatud edu/õnn Vasta viitega

No mina sain hiljuti sellise teate, et kuna tundsin (mõneti siiani) et olen omadega täiesti puntrasse pannud, käisin ühel konsultatsioonil ja põhjuseks öeldi et olen oma õnne inimestele laiali jaganud ja kõik hea mis minuni pidi tulema lipsas ninaeest minema.... Palju lootusi ja unistusi oli, midagi mis kunagi minuni ei jõudnud.
Üsna kurb avastus, kui tahad kellegile head teha ja pingutad täiega üle. Praegu istun oma deprekas ja üritan taas valgusesse tagasi pääseda.
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin neid tekste ja silma jäi lause "tahad täiustada end teiste arvelt".
Kui ma õieti aru saan siis teadmised mis õpitakse ongi kellegi teise omad,kui nad on omandatud saavad nad minu teadmisteks ja aluseks sellele,et õppida järgnevaid kogemusi ja teadmisi?Kas nad viivad rappa või annavad elu,see ise küsimus.
Või on enese täiustamine ja teadmiste omandamine eri asjad Question
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 1:51 am    Teema: Vasta viitega

Ma pidasin siin seda silmas, et aheldatakse teine inimene enda külge, tehakse eraomandiks. Ennast saabki täiustada suheldes teistega. Vabandust, kui väljendasin ennast valesti.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ma pidasin siin seda silmas, et aheldatakse teine inimene enda külge, tehakse eraomandiks. Ennast saabki täiustada suheldes teistega. Vabandust, kui väljendasin ennast valesti.


Kohtad inimest esimest korda elus ja tunned ennast vabalt ja loomulikut. Nagu oleksid sa ta kõrval olnud ja tundnud teda aastasadu. Ja see on täitsa võhivõõra inimesega. Pärast, lahku minnes, oleks nagu midagi kaotanud, midagi väga olulist.
Ma ei saa ütelda, et olen kramplikult tema külge haakunud, et ennast täiustada. Ma tunnen, et siin ongi see juhus, kus kahest poolest saaks üks täiuslik tervik. Suhtlemises teistega ma ei ole nii vaba kui sooviks.
Mõne inimesega olen tuttav aastaid, kuid ikkagi tunnen end kramplikult tema juures olekul ja kaitseseisundis.
Ennast täiustada saab suheldes teistega juhul kui see inimene tunnetb ennast sama vabalt sinuga kui sina temaga. Muul juhul on enesetäiustamine "vargus". Sellisel meetodil enesetäiustus mõjub vastupidiselt soovitule.
See on minu arvamus.

_________________
Per aspera ad astra


Viimati muutis seda efeja (Reede Veeb 09, 2007 4:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

selline kogemus on mulle väga tuttav.
aga ei maksa sellesse kinni jääda. kuigi ta on nii meeldiv...
arvan, et see on "eelmiste elude" kogemus.
see inimene on keegi väga lähedane, eelmistest "kokkusaamistest".
aga see "lahe äraolemine" on väga petlik, see on ju mõnu "kahe peale"-
Sa sõltud teisest inimesest, sõltud tema sellest "osast", mis Sul puudub.
see on selline Siiami kaksiku õnn. ta on võimalik ainult "ühise vereringe"korral.
varem või hiljem lõikab elu teid pooleks.
siis on mure jälle majas...
sellepärast on kindlam puuduv osa endas ise välja arendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 2:05 am    Teema: Vasta viitega

Kuidas seda teha? Ja kuidas aru saada, mis mul puudub?
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 7:24 am    Teema: Vasta viitega

aga uuri seda "teist" hoolega, n.ö. vaata kõrvalt.
mida tama kohalolek sinus täiendab.
noh ole siis eraldi ja uuri, mida nĂĽĂĽd pole.
selline tunnetamise värk.
väga tihti on see seotud ka sooga.
mehed tajuvad, et puudub voolavus ja olukorra ärakasutamisoskus(jne).
naised jälle tunnevad, et puudub analüüsivõime....uued ideed...
midagi sinna kanti.

vaata siin on lihtne vastus sellele, mis on armastus.
see on see enda tervikuna tundmise tunne. kahekesi koos terviku moodustades tajud lihtsalt terviklikust õnne ja armastusena.
teise poole lahkudes see tunne katkeb.
kui aga seda seost tead ja iseendas terviku valmis teed, ei saa õnne ja armastust enam keegi ära võtta.
kui aga ehitad teiste jõu pealt(orjastad teise inimese või vaimolendi), siis surma hetkel kaotad kõik selle.
sest sinu tervikolemusse see ei kuulu ja need energiajupid võetakse sult ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 4:41 pm    Teema: peale mitut aastat Vasta viitega


Algasin sellega, et ma soovisin oma unistuse taitumist ja et raske oli seda unistust taita.
Nyyd siis, kui ma olen siin kaugel Eestist ja inimese korval kellest unistasin. Voin ytelda, et leidsin oma teisepoole, hinge kaaslase ja olen vaga onnelik temaga.
saame aru yksteisest poolelt sonast, voi isegi raakimata. Jaotame yksteise muresi ja valusi, anname yksteisele armastust ja hoolivust.
Pole selle,pea nelja aasta jooksul ,kordagi tylis olnud ja ma pole kordagi kuulnud kovat haalt voi siis halbu sonu.
Nyyd siis kui olen raskelt haige ja on voimalus, et mind pole kauaks.......see ei hirmuta mind. Tema armastus minu vastu aitab olla mul tugev ja minu armastus tema vastu, aitab teda.
Unistused taituvad, pead aga vaga tahtma seda ja muutma ise ennast, et elus oleks onne.
Midagi olen ma oma elus valesti teinud, et juba aasta kui olen erinevates vahi haigustes. Nyyd ma pyyan leida seda viga, et parandada.
Kuid ma olen vaga onnelik omas praeguses elus.
UNISTUSED TAITUVAD!
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group