Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mina
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas teie arust olen arenenud...
Edasi
90%
 90%  [ 19 ]
Tagasi
9%
 9%  [ 2 ]
Olen sama, kes siis kui liitusin foorumiga
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 21

Autor Teade
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 10:03 am    Teema: Mina Vasta viitega

Lugesin siin just oma postitusi ja teemasid. Tekkis imelik tunne. Areng oli minu arust suuresti nĂ€htav. Ma ju tegelt ei loo siin oma sĂŒsteemi, ega maailma, vaid kirjutan, seega oli huvitav vaadata.
Mis teie arvate, et kas olen edasi arenenud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Oled arenenud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Melkux-
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ei mÀleta sind algus-aegadest.. a igati positiivselt oled arenenud.
Akk tundub ka mulle mÔistlikuna ja kas rohkem avanenuvana vÔi arenenumana, vÔrreldes sellega millisena ta kunagi paistis.
Exclamation
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Melkux-
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda, kunagiseid teooriaid vÔi tÀnaseid teooriaid lugedes, ei nÀe ma millegipÀrast muudatust..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei ole ĂŒldse rahul endaga. Tundub, et olen vĂ”imed kaotanud. Enne kui mul oli vaenlase kuju silme ees, ma olin vĂ”imete tipus. NĂŒĂŒd, kus pole ĂŒhtegi vaenlast keda vihata, on elu nii igavaks lĂ€inud et tahaks nutta. UnenĂ€gemist ka ei ole. Masendav. Kogumispunkt on liikumatult paigal. Teadmisi ei tule. Elu perses. Ahh. Ma ei tea mis teha? Very Happy Rolling Eyes Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Went
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Mina ei ole ĂŒldse rahul endaga. Tundub, et olen vĂ”imed kaotanud. Enne kui mul oli vaenlase kuju silme ees, ma olin vĂ”imete tipus. NĂŒĂŒd, kus pole ĂŒhtegi vaenlast keda vihata, on elu nii igavaks lĂ€inud et tahaks nutta. UnenĂ€gemist ka ei ole. Masendav. Kogumispunkt on liikumatult paigal. Teadmisi ei tule. Elu perses. Ahh. Ma ei tea mis teha? Very Happy Rolling Eyes Wink

sul on naist vaja kui oled pede siis meest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 12:56 am    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
sul on naist vaja kui oled pede siis meest

Sa Went, kui Sul mingi masekas on, siis vÔtad naise vÔi kui pede oled siis vÔtad mehe vÔi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 1:21 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:

Sa Went, kui Sul mingi masekas on, siis vÔtad naise vÔi kui pede oled siis vÔtad mehe vÔi?


Aga miks ei vÔi masekaga vÔtta naist/meest? usun et see on parem kui antidepressante neelata Rolling Eyes
Tagasi üles
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 1:25 am    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
Naima kirjutas:

Sa Went, kui Sul mingi masekas on, siis vÔtad naise vÔi kui pede oled siis vÔtad mehe vÔi?

Aga miks ei vÔi masekaga vÔtta naist/meest? usun et see on parem kui antidepressante neelata Rolling Eyes

no mis, ok Sul Wendiga vÔrreldes isegi kaks varianti... kuid siiski,
rohkem variante Sa ei nÀegi vÔi ?!
et kas vÔtta inimest tablettide pÀhe vÔi tablette inimese pÀhe Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 1:31 am    Teema: Vasta viitega

Asi pole variantides (nende hulgas), vaid selles, et sinu postist tuleks vĂ€lja nagu masekas inimene ei vĂ”iks vĂ”tta naist/meest. Loomulikult vĂ”iks ta hoopis tiritamme kasvatada minugipoolest Very Happy. Lihtsalt Went soovitas ÜHTE hÀÀd asja ..., Sina aga haarasid sellest kinni kui ainuvĂ”imalikust variandist Wink. VĂ€hemalt mina ei lugend vĂ€lja, et went oleks kirjutanud , et see on AINUS mis aitab Very Happy
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 1:35 am    Teema: Vasta viitega

A ma muide meeleldi kuuleks, mida siis sina soovitaksid ette vÔtta masekas inimsele nagu akk sinu arvates on Cool VÔibolla pakud lahedama asja, kui naisevÔtt Wink ja see laiendaks ehk nii mÔnegi mehe/naise silmaringi, kes ise pole nende variantide peale oma piiratuses tulnud
Tagasi üles
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 1:38 am    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
Asi pole variantides (nende hulgas), vaid selles, et sinu postist tuleks vĂ€lja nagu masekas inimene ei vĂ”iks vĂ”tta naist/meest. Loomulikult vĂ”iks ta hoopis tiritamme kasvatada minugipoolest Very Happy. Lihtsalt Went soovitas ÜHTE hÀÀd asja ..., Sina aga haarasid sellest kinni kui ainuvĂ”imalikust variandist Wink. VĂ€hemalt mina ei lugend vĂ€lja, et went oleks kirjutanud , et see on AINUS mis aitab Very Happy

no kuidas see on hea asi,
kui loed akki posti siis ta ei kirjuta ju naisest,
ta kirjutab teadmistest, kogumispunktist, masekast ja unenÀgemisest,
ainuke asi, mida went soovitab on vÔtta naine, mida ta mÔtleb selle lausega?
Sina ĂŒtled et Went soovitas ĂŒhte hÀÀd asja, paremat kui antidepressant tablett?!?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Went
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 1:55 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
murjam kirjutas:
Asi pole variantides (nende hulgas), vaid selles, et sinu postist tuleks vĂ€lja nagu masekas inimene ei vĂ”iks vĂ”tta naist/meest. Loomulikult vĂ”iks ta hoopis tiritamme kasvatada minugipoolest Very Happy. Lihtsalt Went soovitas ÜHTE hÀÀd asja ..., Sina aga haarasid sellest kinni kui ainuvĂ”imalikust variandist Wink. VĂ€hemalt mina ei lugend vĂ€lja, et went oleks kirjutanud , et see on AINUS mis aitab Very Happy

no kuidas see on hea asi,
kui loed akki posti siis ta ei kirjuta ju naisest,
ta kirjutab teadmistest, kogumispunktist, masekast ja unenÀgemisest,
ainuke asi, mida went soovitab on vÔtta naine, mida ta mÔtleb selle lausega?
Sina ĂŒtled et Went soovitas ĂŒhte hÀÀd asja, paremat kui antidepressant tablett?!?

Naine pneb kogumispunkti liikuma,naise kaudu saab teadmisi,masendus kaob kohe kindlasti no ja kui leiabki sellise viletsa sina siis on vÀhemalt keda vihata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 2:54 am    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
Naine pneb kogumispunkti liikuma,naise kaudu saab teadmisi,masendus kaob kohe kindlasti
no ja kui leiabki sellise viletsa sina siis on vÀhemalt keda vihata.

oot Sa ise Went millegagi hakkama ei saa, et siis naise pealt nagu ĂŒldse tead midagi ning pĂŒsid mittemasenduses?

ma ei saa aru kuidas saab inimene nii hĂ€dine kĂŒll olla, et lĂ€heb teise inimese kallale,
ja veel sellise arusaamisega, et teine inimene ongi selle jaoks, et tema kogumispunkti panna liikuma, vÔtta Àra tema masenduse jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sÔawÀljal

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 4:32 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:

oot Sa ise Went millegagi hakkama ei saa, et siis naise pealt nagu ĂŒldse tead midagi ning pĂŒsid mittemasenduses?

ma ei saa aru kuidas saab inimene nii hĂ€dine kĂŒll olla, et lĂ€heb teise inimese kallale,
ja veel sellise arusaamisega, et teine inimene ongi selle jaoks, et tema kogumispunkti panna liikuma, vÔtta Àra tema masenduse jne.

Sind tuleks kÔvasti tagumikust nÀpistada sellise jutu peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Naima kirjutas:

oot Sa ise Went millegagi hakkama ei saa, et siis naise pealt nagu ĂŒldse tead midagi ning pĂŒsid mittemasenduses?

ma ei saa aru kuidas saab inimene nii hĂ€dine kĂŒll olla, et lĂ€heb teise inimese kallale,
ja veel sellise arusaamisega, et teine inimene ongi selle jaoks, et tema kogumispunkti panna liikuma, vÔtta Àra tema masenduse jne.

Sind tuleks kÔvasti tagumikust nÀpistada sellise jutu peale.

nÀpista ikka ennast selle jutu peale, kui niivÀga tahad nÀpistada
ja midagi targemat öelda ei osanudki Cool Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
ja veel sellise arusaamisega, et teine inimene ongi selle jaoks, et tema kogumispunkti panna liikuma, vÔtta Àra tema masenduse jne.


Kust kurat sa jĂ€lle vĂ”tad, et see teine inimene ongi VAID selle jaoks Shocked Mina ei lugend seda vĂ€lja, et AINT, vaid et see on ÜKS vĂ”imalus. Sinu maailm on ainult must-valge. Et kas on nii vĂ”i naa Wink.. Selge see, et naine-mees saavad teineteise kogumispunkti liikuma panna, kuid loomulikult pole see AINUS. Ja ma leian, et kas ise liigutades vĂ”i teineteisel liikuma pannes, pole ÜKS ÕIGEM kui TEINE. Lihtsalt erinevad moodused.
NĂ€iteks peavalu saab Ă€ra vĂ”tta erinevate meetoditega ja kui ma soovitaks siin ĂŒhte, siis ei tĂ€hendaks see, et see on AINUS vahend ja et teised minu arvates kohe ei toimiks vĂ”i veel hullem - neid ĂŒldse polekski nagu olemas.
Sa pole ise ĂŒhtegi mĂ”sitlikku omapoolset soovitust siin kĂŒll jaganud, aga materdad teiste soovitusi Wink .. Sa ei pea ISE nende jĂ€rgi toimima ju, kuid kas on vaja teisi maha teha? Sorry, aga just seda sa siin teed. Ja viplala vĂ€ljendas end isegi vÀÀÀÀÀÀÀÀÀÀga leebelt. Ootan endiselt huviga, kas sul peale materdamise siis ka omalt poolt tuleb "retsepti", mis sinu arusaama jĂ€rgi vĂ”iks aidata masekas inimest
Tagasi üles
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

ma tĂ”esti teen maha Sinu ja Wendi soovitused selles kĂŒsimuses,
sest minu meelest need on valed soovitused.
vÀljendan samamoodi oma arvamust.

Murjam, tead kui inimene oleks ainult masenduses
(akki posti mÔte oli minu meelest teine),
siis ma ei soovitaks tal midagi ette vÔtta,
tehku metsajooksu vÀrskes Ôhus ja tulgu masendusest vÀlja
masendusest saab vÀlja tulla vaid ikka probleemi lahendades,
mitte neid juurde tekitades.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kusjuures, ma pole tegelt midagi peale tiritamme soovitand (ja seda ka stiilis, et tehku kasvĂ”i... ) Ma olen pĂŒĂŒdnud sulle nĂ€idata, et sa loed kĂ”ikidest soovitustest vĂ€lja kui AINUÕIGET ... Et vÀÀnad kirjutajate mĂ”tte endale sobivasse nurka, aga tegelt polnud see sugugi sÀÀl nurgas, kuhu asetasid.
Mulle kujustus hetkel pilt, kuidas ĂŒks naine haarab korraga kinni ĂŒhest poisiklutist, kes julges midagi kommenteerida "tĂ€dide" kohta ja surub selle posikluti vastu majaseina, paneb talle kĂ€e kĂ”rile ja sisistab: "kas julged veel midagi minu kohta öelda?!" A tegelt see poisiklutt kommis teistele poistele ĂŒldse hoopis tĂ€disid ĂŒldiselt ja seda konkreetset tĂ€di ei pannud ta isegi tĂ€hele enne, kui see ta nina ees sisises Sinu tĂ”estamised on ka aegajalt selle sisistava tĂ€di stiilis ...
Tagasi üles
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

murjam, ma ei ela poisikluttide ja tÀdide maailmas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group