Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Suhtlemine läbi teispoolsuse ja selle takistajad (?)

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Päikeseneiu



Liitunud: 28 Juun 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Esm Juun 28, 2004 5:15 pm    Teema: Suhtlemine läbi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

Mul on probleem, millele otsin lahendust. Ehk saan siit?

Olen õppinud iseenda arendamist, enese leidmist ja oma elu korraldamist Silva meetodi abil omal käel, raamatu kaudu. Üldiselt olen seda meelt, et asi toimib, et läbi teispoolsuse oma elu korraldamine annab tõepoolest tulemusi. Välja arvatud mõned asjad. Üks neist on selline. Teatud põhjustel läksid minu ja ühe inimese suhted kunagi sassi. Suures osas oli põhjuseks teineteisest möödarääkimine, asjad jäid lõpuni lahti seletamata. Olen nüüd püüdnud läbi teispoolsuse meie suhtlemist taastada, lahtirääkimata jäänud probleemid lahendada. Tegemist on inimesega, kellega suhtlemine on minu jaoks olnud väga oluline. Asi mingil põhjusel aga venib. Alfa-tasandile minek pole probleem. Visualiseerimine toimub. Suhete toimimasaamine PEAKS ju olema positiivne lahendus. Aga - viimasel ajal, kui visualiseerin teda, algul on ta mu ees selgelt, siis aga kattub kõik heledapoolse valgusega. Mis see on? On see teispoolsuse valgus, kaitse ja armastuse väljendus, või ehk hoopis varjuriigi jõud tõmbavad udukatte vahele, et meie suhtlemine ei läheks toimima? Tean seda tunnet, kui üritasin teha paremat, välja tuli aga nagu alati - pereneedus oli peal. Kas see praegu võib olla miskit taolist või muretsen asjata ja aeg toob lahenduse? Kas läbi teispoolsuse oma elu korraldamine (Silva meetod) on alati valguse jõudude kontrolli all, annab alati positiivse tulemuse või on ka siin võimalikud kõrvalt takistused? Üldse - kohati ei saa aru, kas mingid hetkel tagasilöögina tunduvad asjad on tegelikult suunatud paremale lõpptulemusele või ikka veel.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 12:48 am    Teema: Vasta viitega

Tead siin on vaja ise õppida. pead õppima meest tundma. Siin ei aita vaimumaailma juhendajad. Aga seda, mida vajad on elav tark mees.
Pean kurvastama, Silva meetod ei väljenda valgust, vaid tahet. Ta aktiviseerib inimese oskuse. Kui Sinus endas seda oskust ei ole, siis mõjub see meetod pigem kahjulikult. Seda oskust, mida vajad, pead alles hakkama õppima.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 1:00 am    Teema: Vasta viitega

vaimsel tasandil probleemi lahendamine võib positiivset tulemust kanda AINULT ja ainult sinu enda poolel. sa võid saada kujutlusliku meelerahu või mis iganes, ent probleemi olemus ikkagi jääb.
inimene jääb kes kannab seda probleemi endaga kaasa.

parim lepitus on siiski lepitus mis saadakse teiselt osapoolelt.
Tagasi üles
Päikeseneiu



Liitunud: 28 Juun 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 4:33 pm    Teema: Suhtlemine läbi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

<Seda oskust, mida vajad, pead alles hakkama õppima.>

Õppimine pole probleem. Selles mõttes, et tahtmine on olemas. Tahtmine edasi minna. Olen tänulik mistahes täpsemate nõuannete eest.

<parim lepitus on siiski lepitus mis saadakse teiselt osapoolelt.>

Absol nõus. Ainult kuidas jõuda selleni, et suhtlemine hakkaks taas toimima? Olen nõus sellega, et igasuguseid suhtlemisprobleeme saab lahendada vaid suhtlemise teel. Aga kui inimene võtab omale pähe miskit, mis pole nii, ja trambib temas olevad tunded maatasa, kuidas temani jõuda?

Ka sellega olen nõus, et vajan elavat tarka meest. Paraku, nagu elus ikka, nad ei kipu just tänaval ligi astuma, öeldes: "Tere, siin ma olen!"

Armastan ja tean, et mind armastatakse, et see, mis meid lahku viis, oli tema haavatud sisemine mina, mis keeldus tõdemast reaalsust, olles haavatuna hakanud mind pidama meie suhte reeturiks.... Aga see polnud nii. See tekkis möödarääkimisest.

Tahan õppida, et jõuda selleni, et olla lõpuks ometi kord õnnelik, et lõpuks ometi kord võida armastada täie hingega, hingega, mis on vaba negatiivsetest olevustest, kes mind seni "terroriseerisid".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ja nüüd ta tuleb ja pakub end sulle ja kõigile teistele öeldes:
"Siin ma olen!". Tema stiili juures tere ta lihtsalt unustab. Ta on, kuni ilmub jägmine..., teatab, et tema võib võtta kõik, mis ta andnud on. Siis selgub, et ta võtab kõik, aga andnud pole midagi. Sina andsid ja selle kõigega ta läheb järgmise naise ette kui tähtis mees.
Varsti koputab ta su uksele.
Oota kannatamatusega ja küpseta pirukaid.
Tagasi üles
Päikeseneiu



Liitunud: 28 Juun 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 7:19 pm    Teema: Suhtlemine läbi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

Aga kas ilma pirukateta ei saa või? Ma pole just küpsetaja tüüp. Kui vaja, teen küll ära, aga meeldamini..... Või tegelikult, eks ma püüan siis küpsetada! Sad

>Aga tegelikult ei saanud ma sõnumist aru! Ma omameelest kirjutasin tõsiselt, murega...... Confused <
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandan.
Ironiseerisin ühe konkreetse isiku arvelt. Kui selle tee läbi käid, kui sa ka pirukaid ei tee, siis saad aru mu kirjutisest, aga see mõistmine tuleks liiga hilja.
Ma ei oska sulle teisiti vastata.
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 7:39 pm    Teema: Re: Suhtlemine läbi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

Päikeseneiu kirjutas:
Aga kui inimene võtab omale pähe miskit, mis pole nii, ja trambib temas olevad tunded maatasa, kuidas temani jõuda?

Armastan ja tean, et mind armastatakse, et see, mis meid lahku viis, oli tema haavatud sisemine mina, mis keeldus tõdemast reaalsust, olles haavatuna hakanud mind pidama meie suhte reeturiks.... Aga see polnud nii. See tekkis möödarääkimisest.

Tahan õppida, et jõuda selleni, et olla lõpuks ometi kord õnnelik, et lõpuks ometi kord võida armastada täie hingega, hingega, mis on vaba negatiivsetest olevustest, kes mind seni "terroriseerisid".


Tema jaoks see on nii... ära mõtle teise eest ja ära arva, et Sa tead, mida teine mõtleb või tunneb tegelikult. Sina tahad armastada... teda... aga tema enam ei taha ja sinna pole midagi teha... võib ju teha mingit hookus-pookust, aga kui see pole tema enda vaba tahe, siis varem või hiljem ikkagi võib asi katki minna... möödarääkimised võib ümber "pihtarääkimisteks" rääkida, aga liimitud vaas pole enam see ja on tunduvalt kergem purunema... õpi armastama nii, et ei tekiks enam möödarääkimisi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

Päikeseneiu, armastuse puhul lased inimese vabaks , mitte ei ripu tema küljes kinni. Sina räägid omamisest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

Need asjad, mida inimene raamatust öpib vöivad küll tulemusi anda, kuid mul on väga hoiatavaid kogemusi inimesi vöi asju tahtejöuga välja nöudnud inimestelt.
Räägin ühe loo. Üks naine elab koos kahe lapsega. Noormees laskis ta juurest jalga juba siis kui sai naise rasedusest teada. Lapsed lähevad järgmisel aastal keskkooli. Naine ise tunneb suurt huvi esoteerika vastu ja sedalaadi tuttavaid tal jagub. Naine arvas, et tal ikka oleks meest ja lastele isa tarvis. Kasutati igatsorti asju, kuid pöhiliselt mängiti tahte ja vajaduse peal. Ja siis hakkas neid mehi tulema- igast kaliibrist ja klassist. Paljud neist joodikud, sekka ka ka möni normaalsem, kuid üks mis oli köikidel ühine joon- nad tahtsid seda naist ära kasutada.(räägin sellest, mis toimub kui vaimne maailm pea peale keerata, ilma seda tundmata)
Selle loo puhul polnud kusagil ajalehes mingeid kosjakuulutusi.
Nüüdseks on naine möistnud, et see, kes tema körval ülejäänud elu peab olema tuleb vaid siis kui rahus ootad ja usud, et see ükskord sünnib.
Ja vöib ka olla, et see kellest inimene on möelnud polegi see kes tegelikult tuleb.....
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Päikeseneiule.
Natu mõtles siin mind.
Nojahh, ega mul ei ole küll voli kedagi kellegile anda. Ja ise ma pole ka välja pakkuda.
Mina pakun teadmisi. Jah ma teen neid analüüse. Suudan lugeda inimest välja pealt ja pakkuda mõistlikke lahendusi.
Aga sexi maagiat küll ei tee. Muideks natu soovis seda ja nüüd on tal lihtsalt kibestumine, et ma ei rahuldanud tema soove.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 12:07 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kibestumine,
Ei, väsinud hoopis. Kõik mu soovid on rahuldatud. Pean hakkama uusi soove leiutama. Tänan, Tokroda!
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 12:09 am    Teema: Vasta viitega

No siis on ju kõik häpi, aga ma ei saa aru, miks siis selline jutt päikeseneiule.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 12:18 am    Teema: Vasta viitega

No ma räägin ju kogu aeg, et ega sa naistest aru saa, eriti minust.
Tagasi üles
Päikeseneiu



Liitunud: 28 Juun 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 12:36 pm    Teema: Suhtlemine läbi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

Aitäh kõigile kirjutajatele! Hetkel kiire, kui loen läbi ja tahan edasi küsida, küsin.

Aga muidu - Tokrodaga olen kohtunud ja oman tema kohta isiklikku arvamust, niiet teiste arvamus ei oma rolli. Sexi maagiat ei oota, ootan tõesti vaid teadmisi. Iseasi kui kiirelt olen suuteline omaks võtma teadmisi, mis haiget teevad.... Aga see on minu probleem. Areneda on tõesti veel palju ruumi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Päikeseneiu



Liitunud: 28 Juun 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 7:53 pm    Teema: Re: Suhtlemine läbi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

amaya: eks mu jutt oli segane ka, aga ma EI RÄÄGI omamisest. Asi on palju keerulisem. See mees ongi esimene, keda ma armastan omatama vajadust teda omandada.

Tahtejõuga pole kedagi otsinud, küll on aga otsimisest kogemus olemas. Kah - otsisin endale kaaslast ja lapsele isa. Ja sattusin kokku omasugustega, küll polnud joodikuid, aga olid sellised, kes vajasid samuti elamiseks tuge, kuid - tahtmata seda ise vastu pakkuda. Ma ei tahtnud olla ühepoolselt kellegi hala kuulaja, ühepoolselt kellegi püstihoidja, vajasin ise eluga hakkamasaamiseks tuge - ja ma lõpetasin suhted, minnes edasi mõnevõrra kindlamana. Ja taas kohtasin neid, kes olid minuga samal tasemel, nüüd aste kõrgemal, ja taas kohtasin selliseid, kes ei tahtnud edasi minna. Mina tahtsin. Ja läksin. Nii olengi tänases päevas, nüüd teades, et vajan enda kõrvale - jah, Tokroda ütles selle sõnades välja - elavat tarka meest. Ja ma leian ta. Täna tean, et leian. Edasiminek on olemas. Võibolla endast välja öeldes sai miski sisemuses selgeks.

Tänud kõigile, kes vaevaks võtsid omapoolset abi pakkuda. Mis ei tähenda, et siit foorumist lahkun. Tee minna on veel pikk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ütlesid, et visualiseerid teda. Milleks kui ei taha omada? Milleks Sa püüad teda kinni hoida kui mitte omamiseks, või tagasi toomiseks. Sa ei lase tal ju rahulikult eladagi. Tahad ikka oma.
Üks väike tähelepanek, kui seesama viga, mida Sa oma kallimaga tegid ei ole Sulle endale selgeks saanud, ei muutu mitte midagi. Sa jäädki kordama ühte ja sedasama viga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Päikeseneiu



Liitunud: 28 Juun 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Nelj Juul 01, 2004 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Amaya: seda viga, mis ma tegin, ei korda ma mitte iialgi. Õigemini, viga ei teinud mitte mina. Vea tegime me koos. Tegime, sest ei teadnud tol hetkel TÕDE. Aga selline situatsiooon, mille tõttu me selle tegime, EI KORDU IIAL. MA TEAN SEDA. Sest selliseks, nagu ma olin eelmise aasta detsembrini, ei muutu ma mitte iialgi enam. Mis oli ja miks ma selles nii kindel olen, see on pikk jutt. Ei viitsi sellest rääkida, ühest küljest - see on minevik, teisest küljest - kuna ma nii sageli olen tunnetanud, kuivõrd raske on teisele selgeks teha oma mõtteid kirjalikult, kui ei näe teise reaalset reaktsiooni, kuidas võib lihtsalt mööda rääkida - ei näe mõtet seletada. Aga kordan veelkord - sellist suhet ja sellist situatsiooni ei tule rohkem enam mu elus. Järgmised armastused on lihtsalt armastused. Selle mehega on aga koos ära söödud hulgim puudasid soola ja tänu tema abile olen täna see, kes olen. Olen vaba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
amaya
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 25 Mai 2004
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Nelj Juul 01, 2004 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Aeg on minna vigade paranduse juurde
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Päikeseneiu



Liitunud: 28 Juun 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2004 11:52 am    Teema: Vasta viitega

just seda ma teengi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group