Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenäguse seletused
Mine lehele 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Leena74
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 11 Juul 2006
Postitusi: 64

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 6:10 pm    Teema: Unenäguse seletused Vasta viitega

Nägin viimati unes,seda,et põllu peal oli suur,suur kivist mägi. Mööda põldu läks pikk ja kitsas maantee,kus keskel ja äärtes olid kollased triibud. See maantee läks ringiratast üles sinna mäkke. Mäe tipp oli lame,ja seal ka tee lõpes.Lõpenud tee ees oli aed. Ja mäe all,põllu peal laulsin mina ühte kurba laulu... Päike paistis.
Mida see tähendab? See unenägu jättis mulle väga sügava mulje ja mälestuse.
Aitäh,kes oskab selle lahti seletada Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Sa olid pruunis hingemaailmas.
Otsi ust mäe sisemusse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Leena74
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 11 Juul 2006
Postitusi: 64

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sa olid pruunis hingemaailmas.
Otsi ust mäe sisemusse.


mis see tähendab - pruun hingemaail...?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ă•pitakse iseennast tundma
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Juul 17, 2006 8:13 am    Teema: Vasta viitega

Unenägemine ööse vasta tänast.

Mõisahoone moodi maja, hulga treppe ja saale, koridore. Inimesed, kes sinna majja tulnud või sinna meelitet - majamööda laiali (kuskil nii kümnene grupp või ehk tosin). Luusin ringi. Majas sees on soe ja hea, aga väljas ilgelt külm - nisuke teadmine on. Igaüks luusib siis omaette seal majas. Tuleb teadmine, et maja omanik on üks jõletis, on vaja ettevaatlik olla. Olengi, tõmbun nurka ja teen näo, et olen nähtamatu. Viskan välja varjukuju nagu kalmaar - too varjukuju poeb peitu trepikotta natuke eemal minust endast. Majaomanik näeb vilksamisi toda varjukuju ja tuleb kaema - koletislik punane naine (üsna kenake, kui sellist kehapinda poleks), alasti, nahata, läigib nagu oleks üleni verine (võrdpilt, sest teisiti ei oska kirjeldada), peas naljakas moodustis soontest või juustest (ikka veripunane). Silmad helendavad. Otsiks nagu kedagi, kaob jälle.

Ka ülejäänud seltskond on majaomanikku näinud ja kõik kogunevad eeshalli. Väga kirju seltskond, paar kääbust on hulgas. Enamus korralikult ära hirmutatud. Üks mees on eriti paanikas - väljas olevat õudselt külm, kui majast välja minna, siis ei jõua kuidagi inimeste juurde, enne külmame kõik ära, pole talveriideidki kaasas ju jne, jne. Mul on kapuutsiga jope seljas, pole hullu - ütlen, et ikka parem, kui majja jääda. Lähen välja ja seltskond järgneb virisedes. Ilm pole üldsegi nii külm, kui enne mulje oli, sealsamas lähedal on linnamajad - inimesteni jõudmine pole mingi probleem.

Question Wink
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 1:50 am    Teema: Vasta viitega

Tunne, nagu oleks mingi egregor või mull see maja.
omanik vist surnud hing. Nahk, kontakt fĂĽĂĽsilisega puudu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
liilia



Liitunud: 9 Jan 2007
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 8:02 pm    Teema: issand Vasta viitega

palun õelge mida see unenägu tähendab.Nägin öösel unes et olin rase ja samal päeval sünnitasin ma olin õnnelik ja mul oli valu kõhus ning mul oli kõht ees.Unenäo unes nägin et mul oli üks pool peast paises kui ärkasin siis õeldi et see oligi nii.MIDA SEE TÄHENDAB?????
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 10, 2007 3:20 am    Teema: Vasta viitega

Ju siis mingi osa Sust tegi teise reaalsusesse koopia.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Anka
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 15 Okt 2005
Postitusi: 144
Asukoht: Mets

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 2:49 am    Teema: Vasta viitega

Nii. Ka minul on üks meeldejäänud unenägu.

Unenägu :
Ma olin ülimas meeleheites ja siis miski või keegi tegi mulle ettepaneku , et umbes, kui ma magama lähen , siis ma enam ei ärkaks. Mina, tahtes sellel hetkel väga surra, olin nõus. Selline tunne oli, et ma müüsin oma hinge maha.

Järgmine hetk oli see, et ma olin kodus diivani peal ja vanaema leidis minu surnuna.Ja mina seisin samal ajal ka seal kõrval ja nägin seda pealt ja mu sees oli jube tunne , kohutav tunne. Ma püüdsin saada kontakti, aga ma ei saanud.Ma olin jube lähedal, aga samas kaugustes.

Siis oli nii, et järsku olin ma (ikka hingena) kuskil kooli suitsunurgas, miskipärast oli seal minu vend, kes on kümnene praegu.
Mu vend nägi mind, keegi teine ei näinud.
Me kallistasime kuidagi hästi kõvasti, siis ma sosistasin talle kõrva sisse, et mida ta emale peab edasi ütlema minu poolt, et miks ma nii tegin jne.

Igastahes ma tean, et see tunne, mis ma siis tundsin, oli kohutav. Täielik kontaktivõimetus! ma kohutavalt kannatasin.
Siis mingi hetk ma ärkasin unest ülesse, selle peale , et mu vend mind äratas ja kallistas , ütlemata sõnagi. Siinkohal pean mainima, et ma ei ela oma vennaga koos, ta käib minu juures külas mingi kord kahe kuu jooksul..
Mul oli uks lahti ja ta oli sisse tulnud.

Ma hakkasin kohutavalt nutma. Me kallistasime ja oli sama tunne nagu unenäos.
Mul oli siuke tunne, et ma täpselt kogesin surma .Kohutav kogemus.
Peale seda , see oli mingi kuu tagasi, ma isegi kõige suuremas masenduses pole öelnud, et surra tahaksin, see tunne, oli liiga jube.
Ma ei taha seda unenägu tavaliselt kunagi meenutada, see oli tõesti kohutav ja kui ma seda meenutan , siis mulle meenub see tunne ka, ma ei taha üldse seda.
Ma tõesti ei taha.


Mis see tähendab ?
Samal ajal oli mul küll väga raske , ma mõtlesin surmale koguaeg.Niiet see võis mõjutada ka.
Aga ikkagi, kuidas see vend minu juurde sattus samal ajal? ja üldse, mida see unenägu peaks tähendama ja kas on võimalik, et ehk ma mõnes teises reaalsuseskogesingi enda surma ?
Ma ei tea.Mis te arvate?
_________________
"An Ye Harm None,Do What Ye Will"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

Jagan oma nägude veidraid kogemusi.. mis viimasel ajal on päris popp teema nägudemaailmas.

Võtame tänase.. läksin reisile pärnussee.. sealt läks väike maalapike saaremaale kus ma sattusin nimelt tuttavasse kohta.. mingi püramiid oli mis oli hiiglaslik (suured puud ja igast pasad kasvasid peal mega suur oli) mille taga oli suur auk, umbes nagu rakvere vallimägi ainuld, et sellest kümneid korda suurem ja loss nagu vallimäes ainuld sitaks suurem.. ja seal olles tuli mulle meelde, et olen varem seal olnud ja mälestusi oma kunagisest unenäost, nendel maastikutel rändamisest millest ma varem ei teadnud midagi.. ja nii ma olen vaikselt saanud selliseid mälestusi.. ärgates möelnud, et kust ma nüüd selle välja kookisin...

Ja nii ma olen sitaks avastusi teinud unenäos viimasel ajal.. umbes nagu meenutan kohti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 4:26 pm    Teema: kysimus Vasta viitega

Nagin tana imelist und. Nagin joge, vaga selge veega ja sygavas joe pohjas oli Pyha Graal, saras valges valguses. Palju rahvast oli, kes tahtsid ta katte saada, kuid keegi ei julgenud nii sygavale minna. Mina ei tahtnud katte saada, kuid ma vaatasin teda selles selges vees. Iga varviline kivike oli naha nii selgelt ja varvid olid nii kirevad ja ilusad. Ilus uni!
Mida see peaks tahendama?
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Pidasin seda põrguks tol ajal. Olin kuskil kaljude ja lõhde ja mägise maastikuga asustatud paigas. Igal pool oli punane kuma ja taevas oli väga tume, nagu oleks öö, aga maad oli näha. Sattusin ühe murust haljendava künka otsa. Seal oli kolmetoaline väike mägionnike. Sisenedes seisis seal Hitler ja ta kartis mind meeletult, põgenes kõrvalruumi, järgi minna ma ei saanud toona, kuna üks väike valge koer, mingi terjer või puudel haukus meeletult minu peale. Tean, et hitler oli seal lõksus.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 9:27 pm    Teema: Re: kysimus Vasta viitega

efeja kirjutas:
Nagin tana imelist und. Nagin joge, vaga selge veega ja sygavas joe pohjas oli Pyha Graal, saras valges valguses. Palju rahvast oli, kes tahtsid ta katte saada, kuid keegi ei julgenud nii sygavale minna. Mina ei tahtnud katte saada, kuid ma vaatasin teda selles selges vees. Iga varviline kivike oli naha nii selgelt ja varvid olid nii kirevad ja ilusad. Ilus uni!
Mida see peaks tahendama?
Keegi ei suuda nii põhjalikult süveneda, et seda kätte saada.
Muideks See inf mulle.
Mu aeg saabunud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Keegi ei suuda nii põhjalikult süveneda, et seda kätte saada.
Muideks See inf mulle.
Mu aeg saabunud.



Kuidas saad üldse väita, et see sind kuidagigi puudutab, ma mõtlen teise inimese uni . . .


Viimati muutis seda akk (Nelj Veeb 01, 2007 2:43 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Seal oli kolmetoaline väike mägionnike. Sisenedes seisis seal Hitler ja ta kartis mind meeletult, põgenes kõrvalruumi, järgi minna ma ei saanud toona, kuna üks väike valge koer, mingi terjer või puudel haukus meeletult minu peale. Tean, et hitler oli seal lõksus.




Kas valgel koeral oli üks kõrv ja pool nägu must ja koer oli kõverate jalgadega? Nagu taksi moodi . . . ma olen ka Hitlerit unes näinud. Mind ta ei kartnud aga me ei rääkinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kuule Mountain. Miks sul selline avatar on? Miks avatari peopesa on kahe sõrmega surunud kinni energiapunkti keset peapesa? Kas sa kardad energiast tühjaksjooksmist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

Ta vbla ei julge seda niisama lampi lahti hoopis lasta - mõtle kui tuleb jõleda hooga energiat - krt, kõik pikali pärast Very Happy
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

Avatar näitab, et on tegemist energiameediumiga Planeet Maa ja Kosmose vahel. St isik suudab selle energiajoaga mis sealt peopesast tuleb, midagi teha. Ja mida, see on küsimus? Rolling Eyes Energiameediumid on need kes suudavad mateerija tagasi muuta energiaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Nägin unes numbri 703
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

Sa nüüd proovi teha nii, et kõik enne valima minemist näeks unes numbrit 703 Wink ja soovitatavalt kumiseks neil peas pärast Dmitri Petrjakov, Dmitri Petrjakov, Dmitri Petrjakov...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 37

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group