Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Suur probleem!

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
MargusK



Liitunud: 18 Jan 2007
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 4:38 am    Teema: Suur probleem! Vasta viitega

teema siis selline, et umbes 1.5a tagasi kohtusin tüdrukuga...kahjuks tol hetkel olin ma veel üpris noor ja loll ja suur naistemees...niisiis jätsin ma tüdruku teise tüdruku pärast maha.
pärast seda hakkas mu elu vaikselt allamäge minema ja alles tükk aega hiljem mõistsin ma, et ma olen kaotanud parima tüdruku...naistemees nagu ma olen, olen ma olnud koos väga paljude tüdrukutega, aga mitte ühegagi neist ei ole ma kunagi tundnud midagi nii erilist nagu temaga. pärast teda ei ole mul olnud ühtegi tüdrukut kellega ma oleks suutnud mingisugust pikaajalisemat suhet alustada...ma lihtsalt ei tunne enam mitte midagi kellegi teise vastu ükskõik kui palju ma ka ei üritaks ja kellegagi teisega koos olles mõtlen ma ikkagi kui hea oleks mul koos temaga olnud.
ma olen korduvalt ka üritanud temaga rääkida, et teda tagasi saada kuid üpris asjatult...aasta alguses üritasin ma seda jälle ja rääkisin talle väga sügavalt oma tunnetest, tundus et talle läks see isegi väga korda, kuid tal on hetkel keegi teine ja ta ütles mulle, et see ei ole lihtsalt PRAEGU võimalik.
mõned päevad tagasi hakkasin ma mõtlema oma olukorra üle ja ma sain aru, et kõik see poolteist aastat on mu elu vaikselt aina hullemaks läinud...nii mu tervis kui kool, kodu, töö ja kõik muu...lisaks sellele panid mind mõtlema ühe laulu sõnad mida võib leida siit http://lyrics.ee/index.php?page=lyrics&action=show&id=116483
ma tunnen, nagu need sõnad räägiksid täpselt minu olukorrast, lisaks sellele on viimasel ajal iga päev kui ma temale mõtlen ja öösiti väljas suitsul käin üks kaaren mu maja ees puu otsas nagu ka seal laulus "watching the world through raven eyes"
niisiis kas on võimalik, et see tüdruk on kättemaksuks lihtsalt mind oma lummusesse saanud ja nüüd ma ei saa sellest kuidagi välja ja see vaikselt hävitab mind kuni ma otsad annan? kui ka tõesti nii on siis mida ma peaksin tegema? ma siiski tahaks teda tagasi rohkem kui midagi muud siin maailmas, aga mu mõistus on täielikult otsas antud teema koha pealt.
paluks targematel vastata ja igasugused kommentaarid stiilis "loll olid, et nii tegid..nüüd kahetse" jne palun pigem kirjutamatta jätta!
peace!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Arvan,kui sa teda töeliselt armastad,siis lased tal minna ja soovid talle parimat .
Muidu piinad ennast selle mineviku teemaga ja hingerahu ei leiagi Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

no kas pole armumine totakas, saab ju nii palju haiget. Very Happy
Miks ronida tema mulli sisse. Hüppa aga heaga välja kui ellu tahad jääda Wink

(eriti veel kui need laulusõnad tõesti 100% sinu lugu kirjeldavad)
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

MargusK - niisiis kas on võimalik, et see tüdruk on kättemaksuks lihtsalt mind oma lummusesse saanud ja nüüd ma ei saa sellest kuidagi välja ja see vaikselt hävitab mind kuni ma otsad annan? kui ka tõesti nii on siis mida ma peaksin tegema?

kujutad endale ette liiga palju äkki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MargusK



Liitunud: 18 Jan 2007
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ei kujuta liiga palju ette! Wink
Aga temast lahti öelda...liiga raske...pealegi viimati kui ma temaga rääkisin siis ta andis mulle lootust, et mul on võimalus ta veel tagasi saada. Sellepärast ma küsingi, et kas ta tõesti ainult mängib minuga, et mul veel rohkem piinelda lasta. Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Loomulikult mängib, annab lootust ja sa loodad ja piinled edasi.
Senikaua kuni temast lahti ei ütle piinled. Creative ütles häste, et roni mullist välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MargusK



Liitunud: 18 Jan 2007
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ok, ronin mullist välja, aga kuidas ma peaksin seda tegema or sth? Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Semiidist Anti
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

On kaks teed,kergem ja raskem,üks on täielik ignorantsus,põgenemine,unustus ja allasurumine,teine on püüd mõista mis sus toimub ja miks see toimub.Üks on kerge tee,teine raskem.See teine tee on õpetaja,püüa selle vastu huvi tunda,jälgi miks sul on valus ja paha,püüa suhelda selle tüdrukuga,aga ole endavastu aus,jälgi kustkohast lootus kütab illukaid/unistusi.Aga kui väga hulluks asi läheb,tõmba aeg maha ja põgene,arvesta,et see on ajutine,ära jää jooksma vaid kogu jõudu,tule tagasi ja mõista.Proovi tüdrukut mõista,suhtle temaga ja jälgi end.Kui sina muutud,oled asjast aru saanud võib juhtuda,et enam polegi tollel inimesel sulle midagi pakkuda,samas võib avaneda midagi suurt ja ilusat,midagi mis enne märkamatuks jäi.Unistused mis pakuvad igatsuse-hetkemõnu on hävitavad.
Tagasi üles
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

mis sa nutad mingi naise pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Semiidist Anti
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 6:45 pm    Teema: Vasta viitega

Eks seda tahabki ta teada vist.
Tagasi üles
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

mis siin teada on. kui tahab naist tagasi, siis mingu tehku midagi. ja kui asja ei saa siis see chikk järelikult teda ei taha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Raske otsustada. Selleks peab mõlemat nägema, nii naist, kui meest
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group