Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Arengusektor. Bee¾.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 2:16 am    Teema: Arengusektor. Bee¾. Vasta viitega

Nüüd vaatame sellist hingekettaosa, mis vastab värvile bee¾.
Iga inimese hing tahab areneda. Nüüd, kui inimene tahab mingis osas areneda, siis ta paneb oma sisemisele hingekettale eesmärgi.
Toon näite endast: minu eesmärk on, et rahvas oleks vaba, iseseisev ja intelligentne.
Nüüd vastavalt eesmärgile hakkab inimene tõmbama oma välishingekettale nn toetajaid ja takistajaid. Toetajad on need, kelle eesmärgid kattuvad inimese enda eesmärgiga, takistajad on need, kelle eesmärk on vastassuunaline.
Näide iseendast: kuna olen püstitanud oma eesmärgi, siis automaatselt tekivad mulle pooldajad ja vastased. Vastaste eesmärgiks on inimeste orjastamine, teadmiste kustutamine. Selle suuna ühed esindajad on kristlased. Ja selle pärast me kaklemegi kristlastega meeletult.

Vaatleme, kuidas see toimib energeetiliselt.
Oma arengult oleme me teatud tasandis. Nüüd, kui me hakkame oma eesmärgi poole liikuma, peame tegema tööd. Ja kõik meie vaenlased näitavad meile meie nõrka kohta. Kui vaenlane võidab, siis järelikult on meil minevikus mingi ülesanne lahendamata. Selleks, et oma vaenlasest jagu saada, peame me ennast arendama ja lahendama oma minevikuprobleemi. Ja kui oleme kõik probleemid lahendanud ja oma elu õppetunnid selgeks saanud, siis me võidame ka oma vaenlased.
Seega, me oleme väga tänulikuld, et meie foorumis on kristlased ja muud pugejad, kes hoolitsevad meie arengu eest. Ja see, et nad tappa saavad- ärgu võtku seda isiklikult. Ka neil on vaja areneda.

Ja nüüd on olemas ka teatud inimesed, kellel puudub eesmärk. Ja siis tulevad kohale orjastajad, kes panevad inimese hingekettale ise oma eesmärgi (loodus tühja kohta ei salli). Siit ka põhjus, miks nii palju on kristlasi. Õigeid kristlasi on tegelikult väga vähe. Ja kuna meie, kes anname inimesele vaba valiku ja ei topi oma eesmärki inimese hingekettale, siis need kõik, kellel puudub eesmärk, kes tahavad olla nö erapooletud, kes tahavad olla head, mängides õiglast, need kõik muudetakse kristluse käilasteks ning nad töötavad arengu ja õnne vastu. Ja siis imestavad, et nende elu p....es on. Nende endi jõuga luuakse seda pahna. Siit ka põhjus, miks kõikidele headele asjadele, mis tuleb, võitlevad inimesed kõigepealt vastu.

Ja veel üks viga, mida tehakse. Tavaliselt ollakse kellegi poolt, ilma, et mõeldakse, mis või keda teenitakse. Mõni on poolt lihtsalt sellepärast, et on tuttav, sugulane. Aga poole valikul me automaatselt valime ka eesmärgi. Ja nüüd, sel juhul me ei tea, mis on tegelik eemärk, võime hoopis oma eesmärgile vastu võidelda.
Toome näite kristlastelt: inimesed on kristluse poolt. Ja valides kristluse poole, valivad nad automaatselt poole, mis loob vägivalda, rumalust, taandarengut.
Naljakas, enamus inimesi tahavad valida hea poole, aga tegelikult valivad just halva poole.

Kui me võtame oma arengusektorile mõne inimese ja hakkame teda järgima, olles ise passiivpooles, siis see inimene annab meile eesmärgi. Kui me oleme aktiivpooles, siis anname ise teistele eesmärke.

NB! OOTAN SIIA NEID INIMESI, KES EI TAHA TEGELEDA HIERARHIAGA.
Kogu aeg vigisetakse, et hierarhia on paha, aga ikka ronitakse sinna, kus sellest juttu. Aga siin, kus puudub hierarhia, siin ei taha eriti keegi vestelda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 10:12 am    Teema: Re: Arengusektor. Bee¾. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Toetajad on need, kelle eesmärgid kattuvad inimese enda eesmärgiga, takistajad on need, kelle eesmärk on vastassuunaline.


Mõtlesin selle asja üle oma suhete pinnalt lähedastega ja jõudsin ühisosani: et meelitan ligi neid, kes mind muuta tahavad, endale sobivaks, ja kes ei lepi kui ma sellele ei allu; seega on minus lahendamata orjameelsusest vabanemine. Sama skeem toimib aastast aastasse, suhtest suhtesse. Olen iga kord lõpetanud hiljem-varem mind ahistava suhte, teine pool pole mõistnud miks. Aga probleem endiselt lahendamata, sest tõmbab ligi just selliseid suhtumisi... Palun nõu, teist vaatenurka, ehk oskan siis edasi minna!
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et eesmärk kellegist vabaneda, ei ole nagu eesmärgi moodi, see pigem tagajärg. Ma proovin minna läbi foorumi ja läbi sinu tegelaskuju ja proovin vaadata sinu eesmärki hinge kettal. Hoiatan ette, et võin nati eksida, sest läbi mitme asja minna võib info moonduda.
Mis ma seal näen. Seal on munakujuline must (ilus) kristall. See on nagu taha plaanile lükatud. See on sinu eesmärk. Mingi egregor on esiplaanil. See tahab, et oleksid lihtsalt rea inimene, kes täidab ilusti käske.
Mis arvan asjast. Loobu olla mingi organisatsiooni liige, Siis peaks see egregor taanduma. Must kristall on puhastav jõud. Kasuta julgest oma hävitavat jõudu enese mina kaitsel. Tee nagu meie. Kes päitseid pähe paneb, sellele sarvede vahele anname. Ja ära tunne süümekaid.
Päris segane jutt tuli. Kui ei saanud aru, siis küsi uuesti ja ma püüan seletada kuidagi teistmoodi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mingi egregor on esiplaanil. See tahab, et oleksid lihtsalt rea inimene, kes täidab ilusti käske.
Loobu olla mingi organisatsiooni liige,


Ainuke organisatsioon, mille liige veel olen, on kirik, sest mind ristiti päris titena, minult küsimata. Muudest, ilmlikest olen tagasi astunud...aa, üks siiski on, omaloodud MTÜ, mida seni teised kasutanud oma tegemiste tarvis... Siis muidugi kool, aga seal teen tööd vabakutselisena, st pole palgaline...

Üldiselt tahab seedimist. Kui see Sulle koormav pole, olen igasuguse edasiviiva abi üle rõõmus!
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ahhaa, siis tuleb ristimine maha võtta. Kool see ei ole, õppeasutuas ei ole mingi vennaskond. Oma loodud organisatsiooni ei saa ka süüdistada, sest see sinu oma. Kui huvi ja tahtmist anna privaatsõnumis märku.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tokrodale.
Vahel üks inimene on mulle aktiivpooluses - siis mina olen talle parasjagu passiivis. Kui mina talle olen aktiivpooluses, siis tema mulle passiivis. Või mõlemad peavad hingekettal samal hetkel samas pooluses olema? Kui samas pooluses, siis ei toimi hierarhia ja kui vastandpooluses, siis ikkagi hierarhia on.
Veidi segane minu jaoks. Palun selgita veel.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
. Kui huvi ja tahtmist anna privaatsõnumis märku.


Sõnumid istuvad outboxis ja ei liigu, samuti tuli teade, et mulle saabunud sõnum, aga mida pole seda pole Sad
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 04, 2004 2:46 am    Teema: Vasta viitega

Natukesele
Kõige paremini toimib asi sedasi, et üks inimene on teadlik, et teine on tema higeketta passiiv pooles ja PP olijajal teine aktiivpooles.
Nüüd varjandid. Kui paneme teise inimese oma passiivkettale. Kui teine inimene ei ole määranud ise, kes seal on, siis me saame teda sedasi mõjutada. Kui inimene on juba teadlikult kellegi sinna ette pannud, siis me ei saa teda mõjutada.
Kui tahame kedagi panna oma aktiivpoole peale, siis peab see inimene tahtma ka anda. Muidu jääb hingeketas toiduta.
Kui me midagi soovime (panna aktiivpoole peale) ja ei määra kes, siis võib sinna tulla suvaline tegelane.
Muideks, Kristlased, kes on Jeesuse vastu võtnud, on oma hinge kettale pannud kristliku egregori.
Mulle lõi pähe idee, ma teen Margega järmise nalja Wink Marge on Jeesuse pannud lillasse sektorisse. Ma ronin sinna ise Very Happy Kes teab, mida see kaasa toob Wink
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 1:42 am    Teema: Vasta viitega

aga kas võib olla ka mitu eesmrärki korraga?

saada vaimseks, disaineriks jne

või piisab ainult esimesest, sest siis tulevad ka need teised head asjad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 3:02 am    Teema: Vasta viitega

Kui valid õige, saad kõik mu pealekauba.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group