Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lasin põrgu lahti.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Liine31, see link oli tõesti vale, ma seal küll ennast tähele ei pannud ning füüsiliste rünnakutega ma ka ei tegele.
Kuid Andromeeda, miks sa minu kallal vingud, sa oled nagu mitte vaatav järgija kes kõigile, kes üritavad tekitada küsimust või kahtlust millesgi(ehk mina Maxwelli teemas) siis hakkad minu kallal võtma.
See ei loe ju midagi et siiamaani pole Maxwell mitte kui muhvigi segitanud mida see teema endast tähendab.
Samas Jonesis näen ma enda poste hästi läbi mõtlevat isikut, kes isegi siis kui midagi halba mulle ütleb, teab kuidas öelda ja ei sõima, vaid üritab asjasse selgust tuua, mitte nagu mittemidagiteadev Andromeeda.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

selle pika jutu sisu on kõik väga tore, kuid mul ei ole vist mingit teemat muinasjutuliste võrdlustega, kuna siiski näen põhilist pointi "ära sega, me tahame noblega sõimelda". võib tuua igast muinasjutulisi või keerulisi olukorra võrdlusi, aga hetkeline olukord on siiski see nagu ta on, ja siin ei ole ei pitsusi ega rüütleid...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

jones, see on moonutatud tarkus, et mida rohkem järgi annad, seda targem oled. Sedasi toetad tegelikult agressiivset käitumist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

kui sõimlemisel ei ole väärtuslikku tulemust, siis ei saa sõimlemise lõpetamist kuidagi nimetada järgi andmiseks. kui teie sõimlemisel oleks mingi tulemus ja see noblele vastavalt mõjuks, siis ma laseks teil rahus sõimata. aga tulemust pole. vaadake olukord laiemalt üle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

Link ei olnud vale, tahtsite aruetlu aitamise teemal ja see seal ka olemas oli. Pealkiri iseenesest oli teisejärgulise tähendusega. Siin juhtub tihtipeale nii, et ühe pealkirja all tekib arutelu, millel pealkirjaga pole enam mingit seost.
Noble, tee enesele õige oma teema. Selline, kus saaks sinuga sisuliselt suhelda, sind huvitavatel teemadel. Alles see oli, kui sind segas siinne keelekasutus - ehkki - kasutad ise ka vahetevahel suht kaheldavat kirjaviisi. Nüüd jällegi oled jõudnud teemade pealkirjade juurde. Et miks just siin ja miks just... oh jne.
Mis puutub sellesse nn. Noble sõimamisse, siis tegelikult ei sõima sind suurt keegi. Sinu probleem on selles, et kui käib üldine arutelu, siis keskendud sa iseenda nina nokkimisse, kui aga tõepoolest on vaja iseendasse süüvida, siis kibmutavad sind globaalsed hädad. Ja kõige suurem probleem on selles, et sulle ei ole siin foorumis väärilisi vestluskaaslasi, sest kõik on lollimad kui sina. Sa ei ole suuteline aktsepteerima, et on olemas teistmoodi mõtlevaid, teistmoodi asjadest arusaavaid inimesi, kelle seisukohad ei kattu 100-protsendiliselt sinu seisukohtadega. Vaimumaailma foorumis tegeleb igaüks enda arendamisega ise, sunniviisiliselt seda tegema ei pea. Siin pole kusagil kirjas, et kõik naised näiteks peavad olema 1.52 pikad ja kandiliste peadega, et oleks hea õllekannu toetada.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
sade
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 9 Apr 2006
Postitusi: 82

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 8:31 pm    Teema: Re: Lasin põrgu lahti. Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
Sai siiber, lasin kõik põrgu aspektid planeet maal laamendama.


Ei näe sind kontrollimas küll ühtegi jõudu. Sa ei suuda kontrollida iseennastki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
kui sõimlemisel ei ole väärtuslikku tulemust, siis ei saa sõimlemise lõpetamist kuidagi nimetada järgi andmiseks. kui teie sõimlemisel oleks mingi tulemus ja see noblele vastavalt mõjuks, siis ma laseks teil rahus sõimata. aga tulemust pole. vaadake olukord laiemalt üle.


n on üks õppevahend siin, keda ainult objektina saab vaadelda, selle objekti taustal hakkasid sina imelikke poose võtma Rolling Eyes
see ei ole muidugi keelatud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
selle objekti taustal hakkasid sina imelikke poose võtma Rolling Eyes
see ei ole muidugi keelatud

Mina näiteks jumaldan poseerimist Embarassed
Aga veel rohkem vaimustab mind, kui nn alfaisased poseerivad:
siia üks näide KUIDAS peab end alfaisane reklaamima Laughing :
et uudaks siis ikka piisavalt tähelepanu tõmmata. Sest naiste süüdistamine kõigis maailma hädades ei ole enam IN


Olen meeldiva, esindusliku ja sportliku välimusega, haritud, arukas, mitmekülgne ja edukas mees, vaba kõigist olulisematest pahedest: ei suitseta ega joo ja ei käi korraga ka rohkem kui ühe naisega. Arvan, et parim osa minus on aju ja ajust algab ju kõik...Soovin leida enda kõrvale kena, saledat, arukat ja toredat leedit vanuses 28-42 aastat (ealine piir ei ole siiski absoluutne, sest olen veendunud, et sobivus ei sõltu vanusest).Eelistus naisele Tallinnast, aga sobivad ka Tartu ja Pärnu, kuna käin seal üsna tihti tööasjus ning olen mõlemas linnas üsna pikalt elanud.Mulle on palju antud ja samaväärset leedit loodan leida ka enda kõrvale.
Tagasi üles
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

viplala,uurige kuidagi mitmekesiselt ehk kui korduvalt teineteise väiksemaks ja ebaolulisemaks rääkimise läbi. mis selle meetodi nii heaks teeb? inimene ei pea putukatega kaklema vaid saab neid kontrollida üsna suurel määral
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 12:26 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
viplala,uurige kuidagi mitmekesiselt ehk kui korduvalt teineteise väiksemaks ja ebaolulisemaks rääkimise läbi. mis selle meetodi nii heaks teeb?


eee...
selge jutt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 12:47 am    Teema: Vasta viitega

Noble kirjutas:
I'm back.
Ahha, selline jutt siis käibki või?
Kuid ma ei saa aru miks siin ühes postis nimetatakse alusetuks sõimlejaks(jones), kui inimene(Maxwell teeb teeb mingi teema, mis on avalik ja paneb sinne sellise pealkirja, et mina lasin põrgu lahti.
Siis kui see oleks mõeldud kinnisele ringile, siis mis mõttet on teda avalikult kõigile üles panna, mulle isiklikult ei meeldi kui tuleb mingi tegelane ja ütleb mingi asja ja siis veel et ainult see ja teine ja kolmas peavad sellest aru saama, sellisel juhul võiks ülejäänute peale ka mõelda.
Teiseks kui see on kinnisele ringile võiks ju pmi saata neile VÕI ÖELDAGI KOHE TEEMA ALGUSES, et see on ainult kellele ja kellele, muidu paljud hakkavad kahtlema kas see on ka mulle jne.
Kolmandakskui see pole kinnisele ringile siis näiteks mina isiklikult vaatasin alguses selle teema pealkirja ja ei saanud aru, millega tegu sest vaevalt et mingi Maxwell PÕRGU lahti lasi(kuid kas ikka on olemas põrgu) maa peale vms ja kui ta oma enda elus midagi vallandas siis mis mõtet on seda siia panna.
Ning kui küsin et milles teema seisneb, kuna see tundus juba alguses kahtlasena, siis astustes ei olnud mitte midagi seletavat ega mõistlikku ja lihtsalt kraaksuti vastu ja see omakorda tekitas kraaksumist minu poolt ja siis jälle tema jne.
Siiamaani pole mingit seletust sellele teemale toodud, mis ongi siinkohal tähtsaim.
Ja siis veel selline jutt et nimes on (mingi järjekordne hämamine, kuna ei osata midagi enam öelda asutakse hämama) error sees, et seda ei saa kirjutada, HUVITAV AGA MINA KÜLL saan ---Noble.
Ning Liine 31 anna jah see link, ma tahaks ka näha mis sa räägid?
Haldjanool eks vaata ümber kui soovid, mis mul sellest????? Question
Paistab et Maxwell ise on siit üldse lahkunud ja eks hämajad nii teevadki, kui jalgealune kuumaks läheb pannakse sandaalid jalga ja lastakse kus see ja teine.
Jones kas sa pole mõelnud minna rahusobitajaks politseisse tööle? Smile
Mu elu pikim post vist Very Happy


Sa kahjuks hetkel ei küündi selleni, mis on vastus, kuid üritad aru saada mis on küsimus - sellepärast ongi raske vastata. Anna aega, mine tea millal see blokist lahti lööb ja hakkad enamatki mõisma selle teema tulemusel, võib olla mitte - kunagi.
Elus on palju kilde mida tasub koguda.
Soovitas: aga ära tühja plõksi.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 1:53 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:


"õilis rüütel no-blja"


Razz vaimukaim asi üle pika aja, mida olen kohanud Razz
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
viplala kirjutas:
selle objekti taustal hakkasid sina imelikke poose võtma Rolling Eyes
see ei ole muidugi keelatud

Mina näiteks jumaldan poseerimist Embarassed
Aga veel rohkem vaimustab mind, kui nn alfaisased poseerivad:
siia üks näide KUIDAS peab end alfaisane reklaamima Laughing :
et uudaks siis ikka piisavalt tähelepanu tõmmata. Sest naiste süüdistamine kõigis maailma hädades ei ole enam IN


Olen meeldiva, esindusliku ja sportliku välimusega, haritud, arukas, mitmekülgne ja edukas mees, vaba kõigist olulisematest pahedest: ei suitseta ega joo ja ei käi korraga ka rohkem kui ühe naisega. Arvan, et parim osa minus on aju ja ajust algab ju kõik...Soovin leida enda kõrvale kena, saledat, arukat ja toredat leedit vanuses 28-42 aastat (ealine piir ei ole siiski absoluutne, sest olen veendunud, et sobivus ei sõltu vanusest).Eelistus naisele Tallinnast, aga sobivad ka Tartu ja Pärnu, kuna käin seal üsna tihti tööasjus ning olen mõlemas linnas üsna pikalt elanud.Mulle on palju antud ja samaväärset leedit loodan leida ka enda kõrvale.


Tundub, et vähemalt sama vastupandamatu, kui kadunud tomasgardenas Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

Maxwell ikka oma plõksimisega...sel juhul ma arvan et kui su teemal üldse mingigi mõte oli siis ma ei tahakski seda teada, sest miskipärast tundub et see oli vägagi mõtetu, kui see üldse olemas oli...
Ja ma pole no-blja...õilis rüütel, me pole keskajas, ning kelle jaoks ma siis õilis oleks olnud?
Liine31, ma ei arva et kõik on lollid, kuigi olen oma seisukohtades suht kindel, aga see ei tähenda et ma jäärapäine oleks või end teistest paremaks peaks ja 1.52 on kuidagi lühikese võitu, isegi et õllekannu hoida, mida ma ei tarbi nagunii, ning sul on ju ka nii tore minuga kraaksuda, selle asemel et midagi mõistlikumat teha.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 4:59 am    Teema: Vasta viitega

Noble kirjutas:
Maxwell ikka oma plõksimisega...sel juhul ma arvan et kui su teemal üldse mingigi mõte oli siis ma ei tahakski seda teada, sest miskipärast tundub et see oli vägagi mõtetu, kui see üldse olemas oli...
Ja ma pole no-blja...õilis rüütel, me pole keskajas, ning kelle jaoks ma siis õilis oleks olnud?
Liine31, ma ei arva et kõik on lollid, kuigi olen oma seisukohtades suht kindel, aga see ei tähenda et ma jäärapäine oleks või end teistest paremaks peaks ja 1.52 on kuidagi lühikese võitu, isegi et õllekannu hoida, mida ma ei tarbi nagunii, ning sul on ju ka nii tore minuga kraaksuda, selle asemel et midagi mõistlikumat teha.


Noble, mis sa tühja ikka plõksid kui sa aru ei saa küsimusestki.
Vali omale teema, mis sind hetkel edasi viib ja on mõistetav.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 7:01 am    Teema: Vasta viitega

Vaata Maxwell, ma kirjutan arvuti klaviatuuriga siia teksti, mitte ei plõksi ja kui midagi ei seletata, polegi midagi aru saada, toome lihtsa näite.
Ma ütlen ,,uuridkkjida'' , kahtlen et midagi aru said, aga nüüd kui ma seletan et see tähendab suahiili keeles põllumaad, siis said ju aru ja kõik korras,(kuigi see sõna oli väljamõeldis, aga näitena teenis see hästi oma eesmärki).
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sade
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 9 Apr 2006
Postitusi: 82

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mees, kes ei kontrolli sisemist, ei kontrolli kindlasti põrgujõudu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

sade kirjutas:
Mees, kes ei kontrolli sisemist, ei kontrolli kindlasti põrgujõudu.

sisemist mida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
....kui teie sõimlemisel oleks mingi tulemus ja see noblele vastavalt mõjuks, siis ma laseks teil rahus sõimata. aga tulemust pole. vaadake olukord laiemalt üle.


jah, eks sul ole õigus... selle olukorra ülevaatmise suhtes
Tsiteerin::
"Hall tekitab kahtlusi kõige suhtes siin maailmas. Ainus, mida hall välja ei kannata, millest ta kõhnub, vähenedes mõõtmetelt ja küsides täiendavat jõudu ühiskondlikult arhetüübilt, see on tema täielik vaimne ,mentaalne ja emotsionaalne ignoreerimine."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 1:00 am    Teema: Vasta viitega

Kui noble nii hullult kõigile pinda käib, siis võtke kamp kokku ja avaldage umbusaldust;)
Äkki jummel kuuleb Laughing Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group