Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

spiritism

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
freespirit
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 6:39 pm    Teema: spiritism Vasta viitega

issand kui naljakas asi minuga juhtus. ĂŒleeile installisin omale arvutisse ĂŒhe spiritismi programmi, et kĂŒsid, kas vaim on seal ja ta vastab sulle. ta rÀÀgib sulle tulevikku ja ka lihtsalt niisama. vastused on vĂ€ga huvitavad, et hakka vĂ”i uskuma... kuid eile Ă”htul, kell 8, kui ma ise arvutis ei olnudki, siis kĂ”larites hakkas nagu kirikukellade moodi lööma, ehmatasin nii Ă€ra, sest vaatasin arvutisse ja mingit programmi mul lahti ei olnud, aint see spiritismi oma. kell 9 toimus sama asi, kellad lĂ”id 8 korda. elan ĂŒksi ja hakkas jube, sest Ă€kki vaimud vĂ”tavad sel moel ĂŒhendust.
ĂŒhesĂ”naga sain jĂ€lle targemaks, parem mitte seda ala puutuda, milles asjatundja ei ole.
nĂŒĂŒd teen uninstalli...
teie arvamused? kas on vĂ”imalik, et Ă€kki mĂ€ngides selle programmiga ma tegelikult kutsungi mĂ”ne vaba, eksleva vaimu, endale ligi. ja siis on tĂŒkk tööd, et sellest lahti saada. igatahes hirmutav kogemus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
yaman
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

kust sellist progret saab?
Tagasi üles
freespirit
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

proge saab netist aga see on prantsuse keelne. kasutatud on seal ka
allan kardeci raamatust toodud tsitaate.
igatahes huvitav...
Tagasi üles
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 2:09 am    Teema: Vasta viitega

Senise info pĂ”hjal tundub, et vaimud on tĂ€itsa vĂ”imelised elektroonikaga mĂ€ngima. Hiljuti oli reikigrupis see asi, et, nagu ikka, mĂ€ngis vaikne muusika. Ühel hetkel aga helivaljus kasvas tunduvalt, ja mitte jĂ€rsku, vaid ĂŒsna sujuvalt. Kui oleks jĂ€rsku olnud, oleks vĂ”inud kindel olla, et miskine kala on helisĂŒsteemis. NĂ€gin ise, et sel hetkel keegi helisĂŒsteemi nuppe ei puudutanud. Kas volume nupp ka liikus, ei saanud ma nĂ€ha, kuna istusin natuke liiga kaugel. Nii et tont seda teab, mis seal toimus... Kas tekkisid siis elektroonikas mingid anomaalsed protsessid vĂ”i olid tĂ”esti reiki inglid kohal Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
yaman
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Eeldatavasti kaugjuhtimispult taibu,aga mis kurat see reiki veel on,seleta nati lÀhemalt kui viitsid.
Tagasi üles
Liine31
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Elektroonika on suht Ă”rn, arvutid eriti ja kellad. Olen pĂ€ris mitu arvutit end mĂ”tlema unustades "lĂ€bi kĂŒpsetanud". Elektroonilist kĂ€ekella ma kanda ei saa - see hakkab numbrite ja aja asemel lollusi nĂ€itama. Laughing
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

yaman kirjutas:
Eeldatavasti kaugjuhtimispult taibu,aga mis kurat see reiki veel on,seleta nati lÀhemalt kui viitsid.

VĂ”imendus on vene oma, sellele pulti pole, CD mĂ€ngija oli mingi odav pleier. Nii et pult langeb ĂŒldse Ă€ra.

Reiki mĂ”istet vist tĂ€pselt seletada ei saagi. Kui ĂŒks japs selle ca 100 aastakest tagasi avastas, oli ta lihtsalt ravitehnika, kus kasutati kĂ€te pealepanemist ja mĂ”ningasi sĂŒmboleid. VĂ”ibolla hoopis taasavastas-Herr Kristus olla kah ju kĂ€tega tervendanud. Praegu on see aga rĂ”ve segapuder, kus on peale tavapĂ€rase kĂ€tega tervendamise olemas veel pendlitehnika, mediteerimine, "tingimusteta armastus" (ole alandlik ja tĂ€na ka pĂ€tti, kes sulle noa kĂ”htu suskab-ĂŒks reikiĂ”petaja ĂŒtles otse vĂ€lja selle, paraku kahtlen ma, kas ta ka ise seda nii vĂ€ga usub, mul on Ă”nnestunud teda mitu korda verbaalselt kaklema provotseerida ), erinevate jumalate kummardamine (Kristusest ja Krishnast kuni muude pĂ”hiliselt India ja kristliku maailma deemoniteni), samuti loetakse ja kiidetakse raamatuid stiilis aÂŽla "Jeesuse uued sĂ”numid", ja veel muudki pahna. Lisaks on reikist Ă€riidee tehtud ja osad tegijad on vĂ€ga ĂŒlbed selles osas. ÜhesĂ”naga-ega see reiki enam muust esoteerikajamast ei erinegi, vaid nimetus veel tĂ€histab midagi...

Eks see inimeste arusaam vaimsusest ole kah vĂ€ga segane. Minnakse kuskile sensitiivide kooli, Ă”pitakse joogaasendeid, ĂŒmisetakse mantraid, vehitakse pendliga, tarokikaartidega, ostetakse ja loetakse lĂ€bi hunnikute viisi mingeid imelikke raamatuid (nĂ€iteks need, mis rÀÀgivad tulnukatest kui pÀÀstjatest), tehakse koju altar igasugustele kuraditele, kĂ€iakse "kursustel", milles osalemine maksab mĂ”ni sada kuni mĂ”ni tuhat krooni ja vihutakse kodus kah suvalisi rituaale teha... JĂ€rgmine etapp on see, et seda pahna, mida enda ajudesse koguti, hakatakse teistele kaela valama ilma, et ise teaks, mida suust vĂ€lja aetakse (kas nad selle suuga söövad kah?), pakutakse igale poole oma "teenuseid" nagu ennustamine, kĂ€tega tervendamine, unenĂ€gude seletamine, vaimude vĂ€ljaajamine jne. Ülbemad isegi kehtestavad kindla hinnakirja ja kĂ”ik, kes ei suuda maksta, visatakse vĂ€lja (ka mind on pĂ”hikooli ajal niimoodi vĂ€lja visatud).

Aga kas see siis nende sĂŒĂŒ on, et jumal nad sellisteks löi....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
TÔuk
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
tĂ€na ka pĂ€tti, kes sulle noa kĂ”htu suskab-ĂŒks reikiĂ”petaja ĂŒtles otse vĂ€lja selle, paraku kahtlen ma, kas ta ka ise seda nii vĂ€ga usub

kui mulle susati nuga vĂ”i mingi taoline ora kĂ”htu ja ma sellest lĂ€bi imede eluga vĂ€lja tulin, siis puudus mul igasugune kĂ€ttemaksuhimu. pigem tundsim ma neile miski pĂ€rast kaasa. ennem juhtunut ma vaevalt mĂ”tlesin, et ma kellegile seda andestaks ĂŒldse.
Tagasi üles
Melkux-
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen kah ohver olnud, ja tegija oli veel suht sÔber tol-ajal, peale seda puudus igasugune kÀttemaksu himu, samamoodi tuntsin pigem kaasa

Ja eelnevalt kirjutatud "volume nupust" lisaks niipalju, et mul on siinsamas ĂŒks selline, ise lĂ€heb vahest kĂ”vemaks ja vahest vaiksemaks veits vigane lihtsalt
Tagasi üles
freespirit
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

rohkem neid kirikukellade moodi löömisi ei ole olnud, seega ei olnud see programmi kirjutatud nagu mĂ”ned realistid mulle pĂŒĂŒavad selgeks teha...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group