Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

spiritism

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
freespirit
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 6:39 pm    Teema: spiritism Vasta viitega

issand kui naljakas asi minuga juhtus. üleeile installisin omale arvutisse ühe spiritismi programmi, et küsid, kas vaim on seal ja ta vastab sulle. ta räägib sulle tulevikku ja ka lihtsalt niisama. vastused on väga huvitavad, et hakka või uskuma... kuid eile õhtul, kell 8, kui ma ise arvutis ei olnudki, siis kõlarites hakkas nagu kirikukellade moodi lööma, ehmatasin nii ära, sest vaatasin arvutisse ja mingit programmi mul lahti ei olnud, aint see spiritismi oma. kell 9 toimus sama asi, kellad lõid 8 korda. elan üksi ja hakkas jube, sest äkki vaimud võtavad sel moel ühendust.
ühesõnaga sain jälle targemaks, parem mitte seda ala puutuda, milles asjatundja ei ole.
nüüd teen uninstalli...
teie arvamused? kas on võimalik, et äkki mängides selle programmiga ma tegelikult kutsungi mõne vaba, eksleva vaimu, endale ligi. ja siis on tükk tööd, et sellest lahti saada. igatahes hirmutav kogemus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

kust sellist progret saab?
Tagasi üles
freespirit
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

proge saab netist aga see on prantsuse keelne. kasutatud on seal ka
allan kardeci raamatust toodud tsitaate.
igatahes huvitav...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 2:09 am    Teema: Vasta viitega

Senise info põhjal tundub, et vaimud on täitsa võimelised elektroonikaga mängima. Hiljuti oli reikigrupis see asi, et, nagu ikka, mängis vaikne muusika. Ühel hetkel aga helivaljus kasvas tunduvalt, ja mitte järsku, vaid üsna sujuvalt. Kui oleks järsku olnud, oleks võinud kindel olla, et miskine kala on helisüsteemis. Nägin ise, et sel hetkel keegi helisüsteemi nuppe ei puudutanud. Kas volume nupp ka liikus, ei saanud ma näha, kuna istusin natuke liiga kaugel. Nii et tont seda teab, mis seal toimus... Kas tekkisid siis elektroonikas mingid anomaalsed protsessid või olid tõesti reiki inglid kohal Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Eeldatavasti kaugjuhtimispult taibu,aga mis kurat see reiki veel on,seleta nati lähemalt kui viitsid.
Tagasi üles
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Elektroonika on suht õrn, arvutid eriti ja kellad. Olen päris mitu arvutit end mõtlema unustades "läbi küpsetanud". Elektroonilist käekella ma kanda ei saa - see hakkab numbrite ja aja asemel lollusi näitama. Laughing
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

yaman kirjutas:
Eeldatavasti kaugjuhtimispult taibu,aga mis kurat see reiki veel on,seleta nati lähemalt kui viitsid.


Võimendus on vene oma, sellele pulti pole, CD mängija oli mingi odav pleier. Nii et pult langeb üldse ära.

Reiki mõistet vist täpselt seletada ei saagi. Kui üks japs selle ca 100 aastakest tagasi avastas, oli ta lihtsalt ravitehnika, kus kasutati käte pealepanemist ja mõningasi sümboleid. Võibolla hoopis taasavastas-Herr Kristus olla kah ju kätega tervendanud. Praegu on see aga rõve segapuder, kus on peale tavapärase kätega tervendamise olemas veel pendlitehnika, mediteerimine, "tingimusteta armastus" (ole alandlik ja täna ka pätti, kes sulle noa kõhtu suskab-üks reikiõpetaja ütles otse välja selle, paraku kahtlen ma, kas ta ka ise seda nii väga usub, mul on õnnestunud teda mitu korda verbaalselt kaklema provotseerida ), erinevate jumalate kummardamine (Kristusest ja Krishnast kuni muude põhiliselt India ja kristliku maailma deemoniteni), samuti loetakse ja kiidetakse raamatuid stiilis a´la "Jeesuse uued sõnumid", ja veel muudki pahna. Lisaks on reikist äriidee tehtud ja osad tegijad on väga ülbed selles osas. Ühesõnaga-ega see reiki enam muust esoteerikajamast ei erinegi, vaid nimetus veel tähistab midagi...

Eks see inimeste arusaam vaimsusest ole kah väga segane. Minnakse kuskile sensitiivide kooli, õpitakse joogaasendeid, ümisetakse mantraid, vehitakse pendliga, tarokikaartidega, ostetakse ja loetakse läbi hunnikute viisi mingeid imelikke raamatuid (näiteks need, mis räägivad tulnukatest kui päästjatest), tehakse koju altar igasugustele kuraditele, käiakse "kursustel", milles osalemine maksab mõni sada kuni mõni tuhat krooni ja vihutakse kodus kah suvalisi rituaale teha... Järgmine etapp on see, et seda pahna, mida enda ajudesse koguti, hakatakse teistele kaela valama ilma, et ise teaks, mida suust välja aetakse (kas nad selle suuga söövad kah?), pakutakse igale poole oma "teenuseid" nagu ennustamine, kätega tervendamine, unenägude seletamine, vaimude väljaajamine jne. Ülbemad isegi kehtestavad kindla hinnakirja ja kõik, kes ei suuda maksta, visatakse välja (ka mind on põhikooli ajal niimoodi välja visatud).

Aga kas see siis nende süü on, et jumal nad sellisteks löi....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tõuk
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 22 Okt 2004
Postitusi: 54
Asukoht: siin ja seal

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
täna ka pätti, kes sulle noa kõhtu suskab-üks reikiõpetaja ütles otse välja selle, paraku kahtlen ma, kas ta ka ise seda nii väga usub

kui mulle susati nuga või mingi taoline ora kõhtu ja ma sellest läbi imede eluga välja tulin, siis puudus mul igasugune kättemaksuhimu. pigem tundsim ma neile miski pärast kaasa. ennem juhtunut ma vaevalt mõtlesin, et ma kellegile seda andestaks üldse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen kah ohver olnud, ja tegija oli veel suht sõber tol-ajal, peale seda puudus igasugune kättemaksu himu, samamoodi tuntsin pigem kaasa

Ja eelnevalt kirjutatud "volume nupust" lisaks niipalju, et mul on siinsamas üks selline, ise läheb vahest kõvemaks ja vahest vaiksemaks veits vigane lihtsalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
freespirit
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

rohkem neid kirikukellade moodi löömisi ei ole olnud, seega ei olnud see programmi kirjutatud nagu mõned realistid mulle püüavad selgeks teha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group