Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kollide poolt varastatud asjad...
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
uudishimulik
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Jan 2004
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 10:12 am    Teema: Vasta viitega

mägilane kirjutas:
Siinseid kirjutisi lugedes tekis mul siiras kahtlus mõne tegelase vaimses tervises.

ÕU-JEE!!! Profesionaalid on siia alati oodatud ja nagu sa näed on olukord siin foorumis ikka päris käest läinud. Hullumaja...ma ütleks Laughing
Aga sa enneta selle probleemi veel suuremat kasvu ja pane "REKLAAMI" rubriiki mingi institutsiooni kontakt andmed, mis tegeleb selliste vaimuhaigetega. Ehk siis, igaüks kes näeb kolle võiks sealt abi küsida.

Tushka, sa oled siin juba nii vana olija, et peaksid mõned asjad juba välja jeblama. "Koll" on ju kokkuleppeline sõna ja kui kellegile tundub see hullumeelne siis asendagu see näiteks "trolliga"! Ja siis veel see asi, et me ei näe ju neid linnapildis vaid teistes sagedustes ning usu mind...see ei sega meil normaalselt käitumast.
_________________
Ma saan varsti väga targaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group