Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mulli kogemused.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 6:13 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
uurisin siin seda mulli mõistet, et mull on siis emotsioonide põhjustaja, nagu ma arusaan?
haldjanool kirjutas:
oskaja naine saab oma mulli kasutada ka täiesti emotsioonivabalt.

kas Sa mõtled siin seda, et emotsiooni põhjus on, kuid ei reageeri emotsionaalselt, jätad reageerimata põhjusele?...


ei, mõtlen hoopis seda, et vaatan, kus mu mull on ja mis seal toimub. siis otsustan, et millegipärast on vaja see kellelegi pähe tõmmata ja teen seda. siis otsustan, millised reeglid kehtivad nendele, kes parasjagu mullis on ja võtan need reeglid vastu. siis VAATAN, mis see teeb, kes mulli sai topitud. (tavaliselt mul ei ole kedagi mullis - mulle ei meeldi mullielanikud, nii et minu mullis kehtib tavareegel, igapäevaselt: kõik kes sinna ronivad, need hakkavd surema; ehk neil hakkab paha. siis nad ronivad välja ja tunnevad ennast hästi, aga tagasi ei taha ronida. erandjuhtudel reegleid muudetakse.)

mull võib põhjustada emotsioone teistele, aga sinu enda mull sinule endale mitte.

emotsioonide põhjuseks on üldiselt häired meie arenguruumides, mis ise asuvad emotsioontasandis, ehk teises aurakihis.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

kui mees on emotsionaalne, siis on ta kas mullis või putukas.

Haldjanool! Äkki on midagi täpsustavat veel selle kohta? Mulliga on nagu selge, et siis väljendab mees mulliomaniku tahet ja seega ka emotsioone. Aga putukas? Kas mees ei tohigi nagu emotsioone väljendada? Ma olen aru saanuwd, et putukad jah kütavad neid ülesse et toituda, aga samas see alati ei eelda et nad ise maru emotsionaalsed oleks. Mul endal tutvusringkonnas üks hea eksemplar kes on nii putuk kui istub ka hästi mullis. Sellepärast prooviks pilti teravdada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

üx asi on emotsioonide väljendamine, teine asi nende tekitamine ja kruvimine.
emotsioonide väljendamine võib edukalt tähendada häiret arenguruumis.
emotsioonide kruvimine pideva käitumismudelina näitab 99% putukat.
muide, meessoost putukatel on oma isiklik mull, kuhu nad saavad teisi tõmmata.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 07, 2007 11:38 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas

Tsiteerin::
Me kõik oleme olnud ja enamus on edasi naise mullis. Algatuseks võiks analüüsida oma ema mulli. Seda saavad teha nii naised kui mehed. Ema mullis on ju kõik lapsed. Näiteks analüüsiks oma enda ema mulli.




See, et sa siin maailmas oled, on sellest, et sa vaatasid pealt kuidas sinu ema ja isa sind tegid. Kui sa poleks seda pealt vaadanud, siis sind siin ei oleks. Minu arvamus. Mina arvan, et siia maailma mitte sattumist saab ära hoida seksivate paaride seksimist mitte vaadates. Sest nii kui vaatad pealt, siis oledki lõksus siin maailmas ja kukud paradiisist välja. Minul pidi see siis juhtuma 1969 aasta suvel. Oleks ma teadnud, et sellel on sellised tagajärjed, siis ma oleks küll mitu korda enne mõelnud. Oleks siiani taevas Jumalatega koos elanud. Olin ikka loll küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Jan 07, 2007 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

oi, akk!
ära siis vaata telekast vesterne - kukud äkki vanasse metsikusse läände. seda jama veel vaja (ma ju ei tea kui hästi sa ratsutada oskad Crying or Very sad )
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 07, 2007 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

Aga akk,kas need mälupildid vanemate seksist sind praegu ei häiri?Ja üldse mis sa arvad mis oli see kahtlane iha mis sind seda tegema sundis?
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 07, 2007 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga akk,kas need mälupildid vanemate seksist sind praegu ei häiri?



Esiteks on see hinge mälupangas. Füüsilise keha või füüsilise aju mälupangas on ainult see teadmine, mis on materiaalseks eksisteerimiseks vajalik, kõik muu on teoreetiline. Nii, et kui mina usun midagi, siis on see teoreetiline ja usuküsimus. Ja see ei ole võrreldav isikliku kogemusega aga see ei muuda seda olematuks.

Tuleb lihtsalt läbi näha siinolemise põhjust. Kõik tekivad siia läbi seksi. Järelikult seks ongi põhjus. Kui endale energiat sisse tangid ja kasutad seda energiat valesti, siis oledki abstraktsed teadmised kaotanud. Nii energia kui ka teadmised on tähtsad.

Küsimus on tegelikult selles kui hästi kasutada deduktsiooni ja induktsiooni, nagu Sherloc Holmesis. Kui kasutad uurimismeetodit, siis on kõik elementaarne. Aga kui ei viitsi uurida , siis on kõik ülemõistuse keeruline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuust



Liitunud: 13 Märts 2010
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Püh Juul 31, 2011 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

enda mullikogemusest siis:

üks päev suutsin ära teadvustada, miks on mõttetu selle tsiki pärast muretseda, asjad saaksid ainult vabana paremaks muutuda. Järgmine hetk avastasin kuidas kogu mu ümbrus muutus väga vanaks ja tuttavaks: inimesed bussipeatuses olid väga ammused, pärinesid nagu dejavu maailmast, kõik nende probleemid olid nii arusaadavad, lihtsad ja tutttavad, aga see kord nad ei pannud mind enam tähele, st sain vabalt ringi vaadata nende silmadesse ilma et nad mind märkaksid. mingi räme empaatia laine tuli - kuni õhtuni on tavaliselt siis äge olla, aga millegi pärast järgmisel hommikul oled jälle samasugune loll valmis - milles probleem?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group