Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ja mu mure jätkub

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
snufks
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 9:33 pm    Teema: Ja mu mure jätkub Vasta viitega

Nüüd jälle olime koos ühe õhtu. Ta ütles selle eelneva nädala kohta, et see oli segane ja ta ei tahtnud vist päris nii käituda ning ta ei taha mulle ka haiget teha(seda tuli mitu korda). Kui mina hakkasin tegutsema ja ega tema mind ära ei lükanud küll, olime koos too õhtu. Nüüd aga ta räägib et umbes ta ei taha minuga koos olla või nii. Kuigi samas täitsa võimalik, et kui järgmine kord ma ka tegutsema hakkan ei lükka ta mind ikkagi ära. Ta räägib küll sellist juttu, aga jh mul on juhe suhteliselt koos.


Those who are together when they are drunk wanna be together when they are sober.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 9:46 pm    Teema: Re: Ja mu mure jätkub Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 31, 2010 5:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 17, 2006 12:21 am    Teema: Vasta viitega

Jõle põnev lugu - sesmõttes, et missa nüüd tõesti arvad, et ta suurest häbelikkusest räägib seda juttu, et ta ei soovi sinuga olla, vaimis?
Mis siin enam mõelda on? Vai oled sa kindel, et tal on sind nii hädasti vaja, et pead ennast kindlasti suruma?
Tagasi üles
snufks
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Dets 17, 2006 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Jõle põnev lugu - sesmõttes, et missa nüüd tõesti arvad, et ta suurest häbelikkusest räägib seda juttu, et ta ei soovi sinuga olla, vaimis?
Mis siin enam mõelda on? Vai oled sa kindel, et tal on sind nii hädasti vaja, et pead ennast kindlasti suruma?


Vabanda väga kui ei kõlba. Samas sinna ei saa ju midagi phmt. parata kui inimene meeldib või isegi midagi enamat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 18, 2006 6:56 am    Teema: Vasta viitega

Oh muidugi saab - kõike saab.
Tagasi üles
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 8:51 pm    Teema: Re: Ja mu mure jätkub Vasta viitega

snufks kirjutas:
Nüüd jälle olime koos ühe õhtu. Ta ütles selle eelneva nädala kohta, et see oli segane ja ta ei tahtnud vist päris nii käituda ning ta ei taha mulle ka haiget teha(seda tuli mitu korda). Kui mina hakkasin tegutsema ja ega tema mind ära ei lükanud küll, olime koos too õhtu. Nüüd aga ta räägib et umbes ta ei taha minuga koos olla või nii. Kuigi samas täitsa võimalik, et kui järgmine kord ma ka tegutsema hakkan ei lükka ta mind ikkagi ära. Ta räägib küll sellist juttu, aga jh mul on juhe suhteliselt koos.


Those who are together when they are drunk wanna be together when they are sober.


Tal on keegi sihikul,sina oled ainult sex.
Tagasi üles
taketwo
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 19 Okt 2005
Postitusi: 86
Asukoht: Võru

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Tirib energiat ,mis muud.Aga vasta samaga vatta ,mis siis tehakse. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 3:04 am    Teema: Re: Ja mu mure jätkub Vasta viitega

snufks kirjutas:
Nüüd jälle olime koos ühe õhtu. Ta ütles selle eelneva nädala kohta, et see oli segane ja ta ei tahtnud vist päris nii käituda ning ta ei taha mulle ka haiget teha(seda tuli mitu korda). Kui mina hakkasin tegutsema ja ega tema mind ära ei lükanud küll, olime koos too õhtu. Nüüd aga ta räägib et umbes ta ei taha minuga koos olla või nii. Kuigi samas täitsa võimalik, et kui järgmine kord ma ka tegutsema hakkan ei lükka ta mind ikkagi ära. Ta räägib küll sellist juttu, aga jh mul on juhe suhteliselt koos.


Those who are together when they are drunk wanna be together when they are sober.


Kõik on õige, ta ja sa sobite üksteisele hetkeks, mis teil vaja on. Elage oma elusid, küll sa aru saad milleks see vajalik oli ja on.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tomas Gardenas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 20 Sept 2006
Postitusi: 301

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 5:55 am    Teema: Vasta viitega

taketwo kirjutas:
Tirib energiat ,mis muud.Aga vasta samaga vatta ,mis siis tehakse. Smile

mis siis tehakse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 9:53 am    Teema: Vasta viitega

eristada tuleks ühte teisest ja ongi kõik

aga inimesed on masendavalt lollid

ometi omas lolluses nad võtavad vastu otsuseid, tegutsevad selle järgi aga vastutada ei taha enda otsuste ja tegude eest

ning siis tuleb halin, et mul juhe koos vms
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group