Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Luscheri värvitest

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kodeeringud & Programmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 5:44 pm    Teema: Luscheri värvitest Vasta viitega

Vene keelne.
Kes saab aru see võib teha.
Väga põhjalik.
http://www.aquarun.ru/oracle/colortest/default.htm
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Imelik test.

Esiteks, ma ei ole mingi inkjet, et mind peaks CMYK või pantone tabeli alusel hindama.

Nendest värvidest, mis valida antakse, ei meeldi mulle ükski, kui kõrvale panna spektri puhtad toonid.
Tulemus, mida selle ofsettrrüki paari kliki peale väljastatakse, on muidugi muljet avaldavad.... Tulemus on kirjutatud nii pikalt, et ilmselt on seal taga põhimõte, igaüks leiab enesele jutust mõndagi sobivat.

Iseenesest, kirjandus ja värvide psühholoogiline seletus seal testi lõpu täiendavas lugemises on huvitavam, kui test ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
väikenõid
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Mai 2006
Postitusi: 50
Asukoht: kuu pääl

PostitusPostitatud: Laup Mai 27, 2006 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

See test tundub sama olevat kui raamatus"Uusi värviteste",kuid toonid on veidi erinevad.Samas mulle meeldivad selle venku lingi värvitoonid rohkem ning tulemused sellest tulevad ka teised.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Mai 28, 2006 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav test selle poolest, et kui omast arust ausalt vastad, siis kõik see, mis tuleb tulemuseks, on täpne kirjeldus väärisiksusest, kes oli minus hoolega kultiveerunud peaaegu isiksuseks. aga kuna ma tean, et see on parameetrile mittevastav ja muude loodusseaduste vastu käiv väärisiksus, siis on seda hea kõrvaltvaatajana lugeda (mu kollid on praegu vait ja ei mölise, et vaata, niisugune on ikka õige... Wink )
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
mõtiskleja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Veeb 2006
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
huvitav test selle poolest, et kui omast arust ausalt vastad, siis kõik see, mis tuleb tulemuseks, on täpne kirjeldus väärisiksusest, kes oli minus hoolega kultiveerunud peaaegu isiksuseks. aga kuna ma tean, et see on parameetrile mittevastav ja muude loodusseaduste vastu käiv väärisiksus, siis on seda hea kõrvaltvaatajana lugeda (mu kollid on praegu vait ja ei mölise, et vaata, niisugune on ikka õige... Wink )


Kuidas kõige paremini ära tunda väärisiksust enda sees?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kodeeringud & Programmid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group