Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Laste maailm

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2004 4:27 am    Teema: Laste maailm Vasta viitega

Ma mõtlesin, et võiks teha väikse seletuse sellest maailmast. loomulikult suurema ülevaate teeme kunagi hiljem.

Laste maailmas toimub teadvustamine. Inimene, kui ta sünnib siia maailma, siis on ta automaatselt laste maailmas. Selle käigus ta teadvustab olukorda, maailma, kuhu ta on sattunud. selles maailmas peaks laps olema vähemalt kuni 12 eluaastani. praegusel hetkel on keskmine kuskil 9-10 aastat. Siis katkeb inimesel side selle maailmaga. nüüd on aeg tööle hakata. Järgmine kord satub ta sinna, kui ta on armunud. kui inimene on laste maailmas, siis on ta siiras, võtab maailma suure huviga ja täieliku positiivsusega. vaadake kuidas beebid röömustavad uut asja nähes (loomulikult, kui nad ei ole vanemate poolt peedistatud) ja kolmandal korral satub ta sinna, kui inimesel on nais ja meespool sulandunud ühtseks tervikuks. sellisel inimesel on kanal (teisik) laste maailmas. sellised inimesed leiutavad inimkonnale uusi teadmisi.

aga miks lastelt energiat pumbatakse? Selleks, et saaks sinna maailma. Sest kui sinna maailma saab, siis inimene saab naudingut. seda tuntakse nirvaana ja paradiisina. ja inimesed, kes ei ole lahendanud endas nais-meespoole ja satub niinimetatud nirvaanasse, see on pistnud lohvi mõne alla 10 aastase lapse sisse. ja loomulikult vajavad mõned nõiad lapsi, et surfata selles maailmas. seal saab ju teadvustada. Aga õnnetuseks nad teadmisi ei saa. aga ülevaate maailmas toimivatest asjadest küll. ja seda kasutavad teatud egregorid ära. lapsed allutatakse, kasvõi näiteks ristimisega. nüüd korjatakse lastelt energia. loomulikult siis ei arene enam laps täiuslikult. ja seda energiat kasutatakse siis valge võrgustiku ülevalhoidmiseks. ja läbi selle võrgustiku kontrollitaksegi inimesi.

muideks kristlaste valge võrgustik püsib puhtalt laste enrgia pealt. valge on lastemaailma sisu värv.
Seega, kui lahendame selle, kuidas takistada lastelt energia kantimise, siis laguneb ka valge võrgustik.

Vot selline väike ülevaade siis sellest maailmast.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kait
Arengumaag


Liitunud: 14 Juul 2004
Postitusi: 296
Asukoht: pildil: mina jummel nokroodaga

PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2004 6:55 pm    Teema: Re: Laste maailm Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
ja inimesed, kes ei ole lahendanud endas nais-meespoole ja satub niinimetatud nirvaanasse, see on pistnud lohvi mõne alla 10 aastase lapse sisse. ja loomulikult vajavad mõned nõiad lapsi, et surfata selles maailmas. seal saab ju teadvustada. Aga õnnetuseks nad teadmisi ei saa. aga ülevaate maailmas toimivatest asjadest küll. ja seda kasutavad teatud egregorid ära.


eeh tokrooda sa oled kinuvend räägd oma saladused kõik siin välja ja siis lööd rusikaga vasta rinda et sina oled jumal või misiganes sa vist ise ei saa ültse aru et su teooria sõõb sindenast!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2004 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

kuidas takistada lastelt nende energia röövimist ja nende eemaldumist laste maailmast liiga kiiresti?... mõtlesin natuke selle peale praktiku koha pealt- seetähendab lapsevanema koha pealt ja avastasin, et minu laps, kuigi ta on 14, varsti 15, on ta võimaline ikka ja jälle laste maailmas olema (oma loomingus, meievahelistes suhetes jne)... samas... ühe rohkem ja rohkem avastan ma, et ta on mingites valdkondades minust peajagu üle. mida ma teinud olen? mitte midagi- olen ikka öelnud, et lapsed kasvavad ise, neid peab ainult veidi suunama kui nad seda küsivad. ma pole talle peale surunud omi põhimõtteid ja otsustamisi (väljaarvatud öine magamaminemine), lasknud tal tegutseda oma äranägemise järgi ja kuna pole olnud probleeme lasen seda ka edaspidi tal teha. kuna ta on iseseisev ja enesekindel ei pääsetagi tema energia kallale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2004 12:52 pm    Teema: Vasta viitega

Cyclamen

ma ka mõtisklesin selle üle ja tulin veel taolise mõtte peale,et taolised tegelased kes ei suuda siiralt ja ehedalt asju tunnetada on seeläbi kolepaljust ilma jäänud. just täiskasvanuid pean silmas. seeepärast ongi ehk oluline lapsele määratud aja vältel kindlustada laste maailmaga tugev side,et tal täiskasvanuna oleks võimalus seda mida sealt saab võimalikult täisväärtuslikult kogeda.
ehk ei ole see kodukorra nõudmine see mis kontakti katkestab vaid just see ,et ei aktsepteerita laste ehedaid nägemusi asjadest ja hakatakse võimalikult vara lapsele selgeks tegema mis on nö. päris ja mis mitte.

huvitaval kombel on hiljuti telesse ilmunud reklaam mis väidab, et laps ei ole nukk.
Tagasi üles
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Olen kohanud lapsi, kes valetavad ja manipuleerivad, olles ise kuskil nelja aastased. Mis lugu nendega on ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli side lastemaailmaga lapsepõlves väga hea. Siis teismeeas lõhuti ära. Nüüd vanemana on mul õnnestunud see side uuesti väga edukalt taastada. Praegu elab mu teisik väga toredasti. Tihti küsitakse kõrvalseisjate poolt ega ma armunud pole. Omaarust pole. Aga see näitab ilmekalt sideme korrasolekut. Ka luuletustes, mida olen kirjutanud, on sama seisund ehedalt sees. Olen ka Katiga nõus, et kel seda pole need on mu arust suisa enamusest heast ilma jäänud. Aga võimalus on kõigil. Proovige. Te ei kahetse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 12:02 am    Teema: Vasta viitega

Et siis mis moodi proovida seda sidet uuesti luua?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 9:54 am    Teema: Vasta viitega

haldjapiiga kirjutas:
Et siis mis moodi proovida seda sidet uuesti luua?


Eks tuleb alustada teisiku otsimise ja siis vajadusel tema kordategemisega. Vahel võib ta lihtsalt olla kuskil vales kohas. Kehvem muidugi kui ta pändu on pandud või maha parseldatud. Minul sai asi uue tõuke, kui armusin uuesti. Õigemini nii, et armusin esimest korda tõelist armumist. Edasi oli ainult kiire areng. Nüüdseks hakkab Toki mõisteid kasutades mees- ja naispoole kokku sulandumine lõpule jõudma. Armumine lükkab seisvad energiad aktiivselt liikuma ja sinu enda ülesanne on neid mitte lasta valesse kohta voolata. Kuppel võib küll sõita ja kogunenud saasta läbinärimine võib küll veidi valus olla, aga see kuulub põrgu juurde. Pärast mõnusam.

Tuli veel selline pilt silme ette, et lastemaailmas viibivat võib näha kui pidevalt armunut. See on eriline aura, väli inimese ümber. Noh nagu vaata jota, keda teatakse, et ta on kindlasti iga päev auru all kuigi võib olla täitsa kaine.. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

Master kirjutas:
haldjapiiga kirjutas:
Et siis mis moodi proovida seda sidet uuesti luua?


Eks tuleb alustada teisiku otsimise ja siis vajadusel tema kordategemisega. Vahel võib ta lihtsalt olla kuskil vales kohas. Kehvem muidugi kui ta pändu on pandud või maha parseldatud. Minul sai asi uue tõuke, kui armusin uuesti. Õigemini nii, et armusin esimest korda tõelist armumist. Edasi oli ainult kiire areng. Nüüdseks hakkab Toki mõisteid kasutades mees- ja naispoole kokku sulandumine lõpule jõudma. Armumine lükkab seisvad energiad aktiivselt liikuma ja sinu enda ülesanne on neid mitte lasta valesse kohta voolata. Kuppel võib küll sõita ja kogunenud saasta läbinärimine võib küll veidi valus olla, aga see kuulub põrgu juurde. Pärast mõnusam.

Tuli veel selline pilt silme ette, et lastemaailmas viibivat võib näha kui pidevalt armunut. See on eriline aura, väli inimese ümber. Noh nagu vaata jota, keda teatakse, et ta on kindlasti iga päev auru all kuigi võib olla täitsa kaine.. Smile


aga kui ollakse armunud valesse inimesse, siis see teeb pigem õnnetuks kui õnnelikuks.

hmmm... teisikud Question
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 12:29 pm    Teema: Vasta viitega

haldjapiiga kirjutas:

aga kui ollakse armunud valesse inimesse, siis see teeb pigem õnnetuks kui õnnelikuks.

'Valed inimesed' osutuvad tavaliselt just väga 'õigeteks inimesteks', kuna neil on tugev võime eristada enda ümber 'niisama nillijatest' Twisted Evil Turkianikeeli 'pärlikesed'.
Alati on muidugi võimalus, et nad on ise omakorda 'niisama nillijad' aga see pole oluline, sest see ei puutu sinusse.
Tagasi üles
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
haldjapiiga kirjutas:

aga kui ollakse armunud valesse inimesse, siis see teeb pigem õnnetuks kui õnnelikuks.

'Valed inimesed' osutuvad tavaliselt just väga 'õigeteks inimesteks', kuna neil on tugev võime eristada enda ümber 'niisama nillijatest' Twisted Evil Turkianikeeli 'pärlikesed'.
Alati on muidugi võimalus, et nad on ise omakorda 'niisama nillijad' aga see pole oluline, sest see ei puutu sinusse.

et mis moodi nad siis "õiged inimesed" on? Rolling Eyes
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

Esimesest postist tuli meelde kohe puuetega inimesed mõtlen nö. "vaimsete" või teate küll neid kes võtavad kõike täije positiivsusega, alati õnnelikud ei virise millegi üle jne, neil peaks kõikkidel olema ühendus laste maailmaga? üldiselt nad on ikkasgi kui lapsed kah, ehk saite aru mis inimesi mötlesin?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

haldjapiiga kirjutas:
Krislyn kirjutas:
haldjapiiga kirjutas:

aga kui ollakse armunud valesse inimesse, siis see teeb pigem õnnetuks kui õnnelikuks.

'Valed inimesed' osutuvad tavaliselt just väga 'õigeteks inimesteks', kuna neil on tugev võime eristada enda ümber 'niisama nillijatest' Twisted Evil Turkianikeeli 'pärlikesed'.
Alati on muidugi võimalus, et nad on ise omakorda 'niisama nillijad' aga see pole oluline, sest see ei puutu sinusse.

et mis moodi nad siis "õiged inimesed" on? Rolling Eyes


Nad tegutsevad nii, et neil endil hea oleks ehk omakasupüüdlikult. Nad on tugevad ja ei anna järele oma tahtmisest saada just seda, mille nad on plaaninud saada.

Edit:
Seega valed on nad vaid selle poolest, et sulle ei sobi, et nad ei taha sind Very Happy ja ma leidsin selle väite ülekohtuse olevat Wink.


Viimati muutis seda Krissu (Reede Dets 15, 2006 1:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
haldjapiiga kirjutas:
Krislyn kirjutas:
haldjapiiga kirjutas:

aga kui ollakse armunud valesse inimesse, siis see teeb pigem õnnetuks kui õnnelikuks.

'Valed inimesed' osutuvad tavaliselt just väga 'õigeteks inimesteks', kuna neil on tugev võime eristada enda ümber 'niisama nillijatest' Twisted Evil Turkianikeeli 'pärlikesed'.
Alati on muidugi võimalus, et nad on ise omakorda 'niisama nillijad' aga see pole oluline, sest see ei puutu sinusse.

et mis moodi nad siis "õiged inimesed" on? Rolling Eyes


Nad tegutsevad nii, et neil endil hea oleks ehk omakasupüüdlikult. Nad on tugevad ja ei anna järele oma tahtmisest saada just seda, mille nad on plaaninud saada.


jah, tegutsevad, ja siis? see ei tee neid veel "õigeteks"
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

teeb teeb.
Tagasi üles
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
teeb teeb.


Very Happy Ja veel kuidas teeb.. see aint algul tundub sobimatuna.. aga kui asi läbi seeditud, siis näed et paremini ja õigemini polekski saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group