Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas Tokroda on vampiir?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas Toki on vÔtja vÔi andja.
Tokroda on biovampiir.
24%
 24%  [ 10 ]
Tokroda on tugev energia doonor
21%
 21%  [ 9 ]
Toki on aus kaupmees.
53%
 53%  [ 22 ]
Kokku Hääli : 41

Autor Teade
Wahya
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Noh sisse lÀinud löögi mÔju on kasvÔi see post siin.

Kui kĂ”ik on lihtne, siis mĂ€ngur on kerge puudutusega ja kallutab oma kasuks asju, mida tavaliselt peetaks vĂ”imatuks. Siinses postis on kĂ”ik raskepĂ€rane rĂŒnnak, selgitamine, enda kaitsmine vĂ€ga selgepiiriline. Muidugi vĂ”ib nĂŒĂŒd teoretiseerida, et mĂ€ngur jĂ€tab mulje otsekohesesusest aga tegelikult on kaval kaval, kuid ise ĂŒtled, et kĂ”ik pole jĂ”le keeruline.

Hindan n kÀitumise jÀrgi foorumis (totaalselt subjektiivne). Meeldib see mulle vÔi mitte - mul kama, ma niisama kiibitsen siin Wink

MÀnguri kohta - raha loetakse pÀrast mÀngu lÔppu, mitte mÀngu ajal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
mul kama, ma niisama kiibitsen siin Wink

Seda ma arvasingi - lissalt mÀliseja.

Wahya kirjutas:

MÀnguri kohta - raha loetakse pÀrast mÀngu lÔppu, mitte mÀngu ajal.

Ka see vist on kiibi- kiibi?
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Noh sisse lÀinud löögi mÔju on kasvÔi see post siin.

Kui kĂ”ik on lihtne, siis mĂ€ngur on kerge puudutusega ja kallutab oma kasuks asju, mida tavaliselt peetaks vĂ”imatuks. Siinses postis on kĂ”ik raskepĂ€rane rĂŒnnak, selgitamine, enda kaitsmine vĂ€ga selgepiiriline. Muidugi vĂ”ib nĂŒĂŒd teoretiseerida, et mĂ€ngur jĂ€tab mulje otsekohesesusest aga tegelikult on kaval kaval, kuid ise ĂŒtled, et kĂ”ik pole jĂ”le keeruline.


Ka siin on sinu subjektiivne hinanng. Peegeldad seda, mis sus endas on olemas.
Siinkohal ma teoritiseeriks vbla aint niipalju, et vbla sa ei kujuta pilti, et just sina leiad selle keerulisema variandi lihtsama olevat ning vastupidi.
Tagasi üles
Wahya
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

Oh sind kĂŒll Very Happy

Mind lihtsalt mĂ”jutab vĂ€ga vĂ€he see aga oma uudishimu tuleb ikka proovida rahuldada. Samas ei oota ka, et tokroda nĂŒĂŒd lĂ€heks ja silmad peast nutaks minu kommentaaride peale. Vastastikune null peaks soodustama arenemist. Üldiselt pole maailmaparandaja tĂŒĂŒpi lihtsalt.

Kiibitsemine oli lihtsalt sÔna, et sind erutada veidike Wink

Lihtsad ja keerulised variandid

Mina ei suuda vbla ette kujutada pilti, et lihtne on keeruline ja vastupidi. Variant muidugi on olemast tĂ”esti. Sellisels juhul peaks siis lihtne olema olla kaval kaval ja raske olla otsekohene, selgepiiriline. Seega peaks loll olemine olema oluliselt raskem kui nĂ€iteks tuumafĂŒĂŒsik. VĂ€ga arglikult tehtud kompliment aga tĂ€nan siiski (aeglasematele - see peaks tĂ”estama minu pĂ€devust asju Ă”igesti hinnata st valed pildid Ă”igetest eraldada).

MÀngur peidab oma seisu, mitte ei hakka raha lugema. Lugemisega ta reedab oma positsiooni. Kaotada saab ainult nii palju kui mÀngu oled nÔus panema. MÀngur kipub riskima rohkemaga kui tohiks.

Mida ma siis tÀpsemalt peegeldan?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Seega peaks loll olemine olema oluliselt raskem kui nĂ€iteks tuumafĂŒĂŒsik


Ja isegi nii kaugele pole vaja ronida, ka sulle on see suht raske, ei ole vahet kas vÀidad ennast niisama kiibitsevaks vÔi kiibitsedki pÀriselt - viimast muudad vastavalt vajadusele, et mitte loll olla.

Wahya kirjutas:

Mina ei suuda vbla ette kujutada pilti...


TĂ€iesti mĂ”istetav - vaatad ainult ĂŒhest kohast, mitte isegi kahest.

Wahya kirjutas:

MÀngur peidab oma seisu, mitte ei hakka raha lugema. Lugemisega ta reedab oma positsiooni. Kaotada saab ainult nii palju kui mÀngu oled nÔus panema. MÀngur kipub riskima rohkemaga kui tohiks.

Tore, nĂŒĂŒd sa tead kuidagipidigi, kes on mĂ€ngur (maju ĂŒtsin et pole raske). Aga Ă”petada mĂ€ngurit ilma, et ise oleks korrakski proovinud - sen julge samm.
Tagasi üles
Wahya
Punane pÀike
Punane pÀike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kiibitsemine oli lihtsalt ĂŒks sĂ”na, mille mina valisin ja mille kĂŒlge sina rippu jĂ€id aga poleks arvanud, et sa nii kaua seal kĂ”lkuda tahad. Aitab ehk nĂŒĂŒd juba? Muidu oleks ju sinu jĂ€rgneval jutul iva sees aga aga minu eesmĂ€rk on olla mina ise, mitte loll v tark v midagi muud. Loll olla ma ei karda ja loll olemine on ĂŒks etapp ning seda ei maksa peljata.

Ma ei vaata mitte ĂŒhest kohast vaid parimast ja kahju, et mu seletus sust mööda lĂ€ks aga korrata ei viitsi.

Nii ja nĂŒĂŒd jĂ”uame magusaima suutĂ€ieni Very Happy
Tsiteerin::
Aga Ôpetada mÀngurit ilma, et ise oleks korrakski proovinud - sen julge samm.


See ei ole mitte julge samm vaid mÀnguri oma. Ainult komplimendid tÀna Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Loll olemine on etapp vbla - ometi on ka see vÀga erinevatest punktidest vaadeldav. Ja vÔttes toda palja etapina ning minetades seejÀrel seesugune oskus on mu arvates vÀga rumal tegu.
Eks tundub sulle vast alavÀÀristavana, seepÀrast rÀÀgidki etapist, mitte oskusest.

Lisaks veel:
kui sa mulle 'kiibiku'triki juba seadsid, siis peaks sa ju rÔÔmus olema, et ma seal kohe pikalt ripun.
Tagasi üles
Tulejumalanna
Lilla pÀike
Lilla pÀike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Laup Dets 09, 2006 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda, seleta mulle ĂŒhte asja. Millal sa mĂ”nda ausat kaupmeest oled nĂ€inud? Isegi kui ta teeb tehingu teise poole arvates ausalt, siis enda jaoks ta ikka saab vastu rohkem kui Ă€ra annab. Muidu ta seda tehingut ei teeks ju.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vÀhe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sÔawÀljal

PostitusPostitatud: Laup Dets 09, 2006 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

kauplemine sisaldab teatavat riski ja on ka töö. Selle eest on Ôigus midagi vÔtta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 09, 2006 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Tulejumalanna kirjutas:
Tokroda, seleta mulle ĂŒhte asja. Millal sa mĂ”nda ausat kaupmeest oled nĂ€inud? Isegi kui ta teeb tehingu teise poole arvates ausalt, siis enda jaoks ta ikka saab vastu rohkem kui Ă€ra annab. Muidu ta seda tehingut ei teeks ju.
Kui Sul on kurgid ja mul tomatid, siis vĂ”ime neid vahetada. kas oskad Ă”elda, kes on on aus ja kes mitte selle tehingu juures. Üks on selge, petised ei saa olla mĂ”lemad.

Minu mÔistes on aus kaupmees see, kes annab ka seda, mida lubas vastu anda.
NB: Ma kauplen visoonidega, programmidega, olemuskujustusega.
Aga mis ma vastu tahan saada?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tulejumalanna
Lilla pÀike
Lilla pÀike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Püh Dets 10, 2006 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tulejumalanna kirjutas:
Tokroda, seleta mulle ĂŒhte asja. Millal sa mĂ”nda ausat kaupmeest oled nĂ€inud? Isegi kui ta teeb tehingu teise poole arvates ausalt, siis enda jaoks ta ikka saab vastu rohkem kui Ă€ra annab. Muidu ta seda tehingut ei teeks ju.
Kui Sul on kurgid ja mul tomatid, siis vĂ”ime neid vahetada. kas oskad Ă”elda, kes on on aus ja kes mitte selle tehingu juures. Üks on selge, petised ei saa olla mĂ”lemad.

Minu mÔistes on aus kaupmees see, kes annab ka seda, mida lubas vastu anda.
NB: Ma kauplen visoonidega, programmidega, olemuskujustusega.
Aga mis ma vastu tahan saada?


Ausus on vÀga suhteline mÔiste. Kui vÔtta sinu seisukoht, et aus kaupmees annabki vastu seda, mida lubas, siis on vÔibolla tÔesti mÔni selline olemas.

VĂ€ga huvitav kĂŒsimus, et mis sa vastu tahad saada? Mingi osa vastanutest on arvanud, et oled biovampiir. Nende arvates tahad siis energiat vastu saada. Mina sellega oma pead vaevata ei viitsi, et mida sa vastu saada tahad. KĂŒllap tead ise paremini. Kui tahad öelda, ĂŒtled vĂ”ibolla meile ka.
Kahjuks jĂ€tsid oma kĂŒsitlusest vĂ€lja variandi, et mind ei huvita, mis Toki teeb. Tehku, mis tahab, niikaua, kui minul elu hea on.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vÀhe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 10, 2006 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Selge.
Ütlesid, et tok ei huvita sind.
Aga siiski on nÀha, et uurid.
Mis ma jÀreldan. Keegi on huvitatud ja sunnib Sind uurima.

Tahad ma Ôpetan Sind, kuidas vabaks saada?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei usu, et sa Ôpetad kuidas vabaks saada! Sest see, et sina vaba oled, ei tÀhenda, et sa saaksid oma vabadust laiendada teiste jaoks. Sinu vabadus on sinu isiklik asi. Vabaduse laiendamine teiste jaoks on neilt vabaduse ÀravÔtmine. On ka selline oht et andja kaotab ise vabaduse. VÔimalik on juhtum, et polegi vaba, vaid tahab alles vabaks saada teiste arvel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

JÔuga vabaks kedagi teha on vÔimatu.
vabadus tÀhendab, et saad ise hakkama.
KÔik inimesed, kes Ôpetavad teisi, kuidas iseseisvalt elus hakkama saada on vabastavad.
Muideks vabat inimest luua on vÀga raske. Orjastamine on tÀnapÀeval vÀga lihtne. Ja paljud, kes korra vabadust maitsta saanud ronivad orjusesse tagasi. Vabadus vahetevahel hirmutab. sellepÀrast, et ei saa kellegile teisele toetuda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

JÔudu on vaja selleks, et vabaks saada.
Mingis mĂ”ttes saavad kĂ”ik hakkama, aga kĂ”ik ei saa kunagi ĂŒhtemoodi hakkama.
Poolsalajane vabadus toetub teistele.
Poolsalajane vabadus toetub poolsalajasele teadmisele.

Salajane vabadus toetub loodusele ja salajasele teadmisele , niikaua kuni muutub poolsalajaseks.

Kui vabadus on avalik ja mittesalajane, siis see on orjastamine
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sÔawÀljal

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

PĂ€ris hea, natuke Trebla moodi Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Vabadus on ju suhteline mÔiste,ilma struktuurita voolab ju energi laiali nagu vein kui klaas katki,samas on nii,et kui hakata orjastama,rÔhuma,siis see surve ja energia tihedus paneb struktuuri proovile ja kui see enam ei Ôigusta,siis toimub plahvatus,struktuur puruneb.See on sisemine allasurumine,orjus.Seda saab tingida vÀline olukord mis vajab kÔva impulssi,nÀiteks,kui kaua torkida saad vastu vahtimist.
Tagasi üles
hulkur
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 5 Dets 2006
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kristalselt aus olles, mulle tundub, et 1 valikuvariant om puudu.
Ärge jĂ€rgnevat vĂ€egade tĂ”siselt vĂ”tke. MĂ”ned teist juba ilmselt teavad, et olen meeletult ĂŒhte naisteraffasse armund inime. Seega ep suuda ma paraku selgelt (ja "loogiliselt") mĂ”elda ega vĂ€ljendada...) Om teist keski yldse nii karmilt keskisse armund, et katus minema lendab nigu ufo?
Igastahes mulle tundub millegipĂ€rast, et kodanik Tokroda ple ĂŒitski noist valikuna antud variantidest... vaid hoopis laohoidja, kellele viiakse-tuuakse energiat, a tal ep ole selget ettekujutist bilansist. Vahendaja, ei muud miskit.
Jabur? Pole enam minu probla. Very Happy
_________________
Pole vaja eriti palju mÔistust, et kirjutada seda, millest aru saamiseks vÀga palju mÔistust vaja on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 8:20 am    Teema: Vasta viitega

yaman kirjutas:
et kui hakata orjastama,rÔhuma,siis see surve ja energia tihedus paneb struktuuri proovile ja kui see enam ei Ôigusta,siis toimub plahvatus,struktuur puruneb.See on sisemine allasurumine,orjus.Seda saab tingida vÀline olukord mis vajab kÔva impulssi,nÀiteks,kui kaua torkida saad vastu vahtimist.


vÔrreldes inimest selle pudeliga, veini mis rÔhu all allasurutud vihaga (rÔhk tekitab depressiooni), pudelit lÔhkuvat survet vÀljenduva vihaga (depressioon mis paisund vihaks) -
usun et on ka teine vÔimalus surve alandamiseks viha vÀljapaiskamise kÔrval -
lÀbi allasurutud viha teadvustamise
tÀhtis ju on, et pinge saaks vabastatud mitte et viha vÀlja valatud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tulejumalanna
Lilla pÀike
Lilla pÀike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Selge.
Ütlesid, et tok ei huvita sind.
Aga siiski on nÀha, et uurid.
Mis ma jÀreldan. Keegi on huvitatud ja sunnib Sind uurima.

Tahad ma Ôpetan Sind, kuidas vabaks saada?


Aga Ôpeta siis. Ootan huviga.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vÀhe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group