Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas ka Teie vahest näete..
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Dets 07, 2006 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ma näen ka midagi. Hiljuti just, varemalt ei näinud midagi. Aga need on nii imelikud asjad. Nagu mingid lendavad lossid Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Well, ytleme, et mu tava silm oskab millegip2rast mees energiat n2ha, kuid viimasel ajal need tykid mida n2en lendlemas on suuremaks l2inud ja h2irivad rohkem fyysilist n2gemistm, miks se nii on?

Vabandage et "2" kasutan, t2pit2hed on hetkel surnud =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mingi energiate muutus on küll tekkinud.
mis täpselt ei oska kommenteerida
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

lenux- kirjutas:
Avatud teadvus kirjutas:
Mul on juba paar aastat selline värk, et näen avatud silmadega liikuvaid kujundeid. Tegu ei ole küll mingite tuttavate kujudega, aga pigem pooleldi läbipaistvate mittesirgete joonekeste ja teiste üsna sarnaste kujunditega. Kui neid jälgida, siis nad liiguvad teatud suunas, aga oma kuju ei muuda. Lisaks on olnud hetki, kus ma oma pilguga olen neid kujundeid uuesti sinna pinkti tagasi liigutanud, kus ma neid esimest korda nägin. Kuidas kommenteerite?


Ise suudan kah täpselt neid kujundeid nii jälgida, kõige paremini päeva valguse käes, peatada ma neid ei saa kuid saab neid ülesse tõsta. Tundub nagu nad oleksid umbes 10cm kaugusel silmadest, ise olen enne arvanud, et silmad pole päris puhtad mul, et neid näen Smile


Quote veits ajast tagasi, m6istsin just, et nendele on lisandunud veel mitte l2bipaistvad vaid sellised mustad/tumedad, l2bipaistvates kiiremini liikuvad objektid mis on suht pidevalt mu vaatev2ljas, l2bipaistvaid energiad vaadates peab silma veits fookusest v2lja viima, et kujundit m6ista nendega mitte, ja nad on l2hemal kui se 10-15cm, silm vist muudab bataka m6istmist + \i poolele. p2eva valguses n2en neid paremini..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group