Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Astraalkeha
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

Seda ,et hinnata on vaja, ütled sa ju ise-
Tsiteerin::
tasu on tõepoolest tegudele vastav


Hinnatakse 1. tegu
2. tasu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Seda ,et hinnata on vaja, ütled sa ju ise-
Tsiteerin::
tasu on tõepoolest tegudele vastav


Hinnatakse 1. tegu
2. tasu


aga milleks sinna otsa veel ka tasu hindama hakata? tasu on teo nägu. see pole hinnang. hinnang hakkab sealt peale, et kas sulle meeldib su tasu või ei aga see on juba sinu isiklik tragöödia - karmal on sellest üsna savi Cool
Tagasi üles
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Teeks ka väikse vahekokkuvõtte. Mulle näib, et sellele sitahunnikutega tänavale sattumine on ise karma. Mida paganat sa muidu nii suvalt sinna ikka jalutama roniks. Aga ju siis on vaja. Sulle. Vaatamata sellele et sitta täis on. Aga siit tulebki nagu kontrollpunkt, et kas oled karmavõla likvideerinud või mitte. Kui asjad korras, astudki märkamatult sitast mööda ja tuled oma läikivate kingadega rõõmsalt tagasi. Aga kui veapunkt ikka ripakil, siis tuleb ikka näha ja näpuga torkida ja tänitada et näe-sitt... Ja muidugi egas need kingad kah pruugi siis puhtaks jääda. Selle eest hoolitseb karma ise. Ja need hinnangud kaovad ka automaatselt, kui oled leveli läbinud. Õigem oleks vist öelda hinnangute andmise vajadus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

Mitte seep, et kas meeldib või mitte aga tasu on vaja hinnata, et saaks vastav (õige) tasu teo eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Mitte seep, et kas meeldib või mitte aga tasu on vaja hinnata, et saaks vastav (õige) tasu teo eest.


nüüd ma ei saa aru. sa tahad hinnata tasu, mille sa oled juba kättesaanud ja annustada sealt kellelegi teisele osa? või arvad sa, et sina määrad tasu?
Tagasi üles
Tomas_Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
tasu on vaja hinnata, et saaks vastav (õige) tasu teo eest.


ja kusjuures need, kes kõvahäälselt kuulutavad, et nemad ei mängi
ja et neile ei meeldi mängida , ntx: "Mind sellised asjad ei huvita ning läheb minust ka mööda see üldiselt, vahel paneb muigama aga see on ka suht kõik"
nad enamasti leiavad, et tasu pole vastav (õige)
sellised rahuldamata tüübid Cool
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
tasu on tõepoolest tegudele vastav


Proovin lihtsamalt seletada -

ütleme, et aitad vanainimese üle tee, üldine seisukoht ütleb, et see on positiivne tegu (juhul kui vanainimene ikka tahtis üle tee saada Razz ) nii nyyd siis on tasu oodata õige pea. Oleks ehk pisut palju loota, et leiaksid tasuna oma elu armastuse või vaimse valgustuse vms. Pigem astud ehk siis sellest sitahunnikust mööda. Seda mõtlesin selelga, et tasu tuleb samuti hinnata kui see oleks vastavuses tegudega. Siis peab olema veel keegi/miski mis jagab seda tasu. Karma uskudes on üldjuhul alati jumal ka kuskil mängus.

2+2 vastav tasu peaks olema 4 mitte 6


Tomasele

Vaata mina ei mängi seep, et mind see üldjuhul ei huvita ja ongi kõik, ei mingeid saladusi. Võtame nyyd veel tiba edasi. Mind ei koti karma sest mind ei huvita minu tegudest saadav tasu. Ma olen vaba kogu sellest taagast. Kuid rahuldamatuse osas on sul kyll jumala õigus. Ma olen terve elu olnud rahuldamata ja olen ka edasi. Usun, et rahulduse saavutab inimene siis kui ta lõpuks maha sureb ning seda ei kavatse veel nii pea teha. Positiivse mõtlemise osas oli kah õigus Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Karma uskudes on üldjuhul alati jumal ka kuskil mängus.
2+2 vastav tasu peaks olema 4 mitte 6


karma ei ole usk. see on tavaline tegu ja tagajärg protsess. kui sul on kuskilt mulje, et kellegi tegu oli 2+2 ja ta sai 6 siis jäi sul midagi kahesilmavahele - lõppeks oled sa ju ka inimene Cool

kui sa aitad vanamuti ületee ja ootad selle eest tasu, siis tõenäoliselt astud sita sisse. tahad liiga vähese vaevaga liiga palju saada ning see on karistatav Razz pealegi kes ütles, et vanamuti üetee aitamine on tegu, mille eest peab tasu saama ja lisaks veel, et see on heategu?

see tasu kalkuleerimine viitab suurele saamahimule ja seetõttu on ka arusaadav su rahulolematus. oled karma peale kuri, sest su geniaalsust ei hinnata piisavalt Cool
Tagasi üles
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

oi blaa... ma olengi seal kus ma tahtsin olla ...
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 1:17 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult mõtlesin dharma religioone aga ei viitsinud pikalt kirjutada, mõtlesin, et arusaadav.

2+2 ei mõelnud konkreetse näitena vaid pigem üldistusena, et kui on kaks faktorit st midagi ei jää kahe silma vahele, siis peaks olema tasu 4. St uurisin, et kas sinu arvates töötab see süsteem nõnda.

Tsiteerin::
pealegi kes ütles, et vanamuti üle tee aitamine on tegu, mille eest peab tasu saama ja lisaks veel, et see on heategu?


Väga hea Wink nüüd siis ikkagi küsimus, mille esitasin ennemalt, et millised need teod siis võiksid olla, mis sinu halba karmat parandavad või võlga likvideerivad?

Kalkuleerimine oli lihtsalt näida ja ma tegelikult olen praeguse olukorraga väga rahul Very Happy Minu puhul annab 2+2 tavataksina välja 8 ning kui ma üldse midagi ei tee, ehk siis 0, tasuna kukub priske 6 ikka ära. Seega ma olen pigem segaduses kui kuri. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 2:28 am    Teema: Vasta viitega

Karma värk kipub idealiseerimise taha jääma.
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 9:50 am    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
nüüd siis ikkagi küsimus, mille esitasin ennemalt, et millised need teod siis võiksid olla, mis sinu halba karmat parandavad või võlga likvideerivad?


need on teod, mida sa teed vabatahtlikult ja rõõmuga ning tunned neist mõnu Cool


Wahya kirjutas:
... ja ma tegelikult olen praeguse olukorraga väga rahul Very Happy Minu puhul annab 2+2 tavataksina välja 8 ning kui ma üldse midagi ei tee, ehk siis 0, tasuna kukub priske 6 ikka ära. Seega ma olen pigem segaduses kui kuri. Cool


Wahya kirjutas:
Kuid rahuldamatuse osas on sul kyll jumala õigus. Ma olen terve elu olnud rahuldamata ja olen ka edasi. Usun, et rahulduse saavutab inimene siis kui ta lõpuks maha sureb ning seda ei kavatse veel nii pea teha.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 12:23 am    Teema: Vasta viitega

Kas asja võiks tõlgendada ka nii, et, nt ühed teevad pidevalt rasket tööd ja neil ei vea mitte essugi ja samas teised lasevad niisama liugu ja teevad seda millest nad mõnu tunnevad, tehes nii ka teistele head ja neil veab palju rohkem, et siis siin on mängus karma?
Krdi segaselt kirjutatud Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 9:39 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Kas asja võiks tõlgendada ka nii, et, nt ühed teevad pidevalt rasket tööd ja neil ei vea mitte essugi ja samas teised lasevad niisama liugu ja teevad seda millest nad mõnu tunnevad, tehes nii ka teistele head ja neil veab palju rohkem, et siis siin on mängus karma?
Krdi segaselt kirjutatud Mad


see "niisama liugu" on sinu hinnang. kui keegi teeb asju rõõmuga ja mõnuga, siis tal lendavadki need asjad nagu laseks liugu Cool teha on lihtne ja mõnus. need, kes teevad endale mittemeeldivaid asju ja siis veel kiruvad elu ja nõuavad tänu ja tunnustust need saavad peksa Twisted Evil
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

Rahulolul ja rahuldamatusel on vaks vahet.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Rahulolul ja rahuldamatusel on vaks vahet.


sa vist tahtsid öelda, et on võimalik olla rahul ja samalajal rahuldamata?

loomulikult on neil vaks vahet Rolling Eyes
Tagasi üles
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

kas teile see v2rk pinda ei k2i ...
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Just seda tahtsingi öelda Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

oo v2hemalt yks inimene m6tleb .. tnx
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 9:33 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kas teile see v2rk pinda ei k2i ...


Käib kyll, eriti sinu postitused.

Tsiteerin::
Just seda tahtsingi öelda



See oli sirelile mõeldud aga sina ei kuulu vist nende hulka kes mõtlevad. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group